MONITORUL OFICIAL AL ROMANIEI

 

P A R T E A  I

Anul XIV - Nr. 489          LEGI, DECRETE, HOTĂRÂRI SI ALTE ACTE         Marti, 9 iulie 2002

 

SUMAR

 

DECRETE

 

602. - Decret privind conferirea Diplomei “Meritul judiciar” unor magistrati

 

DECRETE

 

PRESEDINTELE ROMÂNIEI

 

DECRET

privind conferirea Diplomei “Meritul judiciar” unor magistrati

 

În temeiul prevederilor art. 99 alin. (1) din Constitutia României, precum si ale art. 107 si 108 din Legea nr. 92/1992 pentru organizarea judecătorească, republicată, astfel cum a fost modificată si completată prin Ordonanta de urgentă a Guvernului nr. 179/1999, aprobată si modificată prin Legea nr. 118/2001, la propunerea Consiliului Superior al Magistraturii,

pentru contributia importantă pe care au adus-o la înfăptuirea actului de justitie si rezultatele meritorii obtinute în activitate,

 

Presedintele României decretează:

 

Art. 1. - Se conferă Diploma “Meritul judiciar” clasele I-V judecătorilor de la Curtea Supremă de Justitie, prevăzuti în anexa nr. 1.

Art. 2. - Se conferă Diploma “Meritul judiciar” clasele I-III judecătorilor de la curtile de apel, tribunale, judecătorii si instante militare, prevăzuti în anexa nr. 2.

Art. 3. - Se conferă Diploma “Meritul judiciar” clasele I-V procurorilor de la Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie, parchetele de pe lângă curtile de apel, tribunale, judecătorii si parchete militare, prevăzuti în anexa nr. 3.

Art. 4. - Anexele nr. 1-3 fac parte integrantă din prezentul decret.

 

PRESEDINTELE ROMÂNIEI

ION ILIESCU

În temeiul art. 99 alin. (2) din Constitutia

României, contrasemnăm acest decret.

PRIM-MINISTRU

ADRIAN NĂSTASE

 

Bucuresti, 28 iunie 2002.

Nr. 602.

 

ANEXA Nr. 1

 

CURTEA SUPREMĂ DE JUSTITIE

 

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Neagu Ruxandra

2. Ionescu Gabriel

3. Mrejeru Theodor

4. Anghelina Nineta

5. Caramihai Silvia-Georgeta

6. Ciubotaru Mihai

7. Ghergut Emil

8. Ghiciu Pascu

9. Griga Ioan

10. Pandrea Anton

11. Pasca Camenită Victor-Vincentiu

12. Popescu Lucia

13. Similean Petre

14. Soroceanu Constantin

15. Gherasim Traian

16. Teodorescu Margareta

17. Giroveanu Radu

18. Ioanitiu Elisabeta

19. Jumanca Ion

20. Perju Pavel

21. Popa Eugenia

22. Puscariu Eugenia

23. Osipencu Elena

24. Mutiu Maria-Ileana

25. Gaspar Gabriela

26. Ionescu Costică

27. Lese Radu-Alexandru

28. Mihai Nicolae

29. Rădoi Rozalina

30. Rosu Maria

31. Rotar Gheorghe

32. Teodorescu Georgeta

33. Verenca Vasilica

34. Voicu Marin

35. Vorobciuc Ecaterina

36. Albu Emanuel

37. Dumitru Magdalena

38. Giurgiu Liviu

39. Iorgovan Niculina

40. Moscu Rodica

41. Pastor Leonida

42. Robescu Florica

43. Vlad Ion-Adrian

44. Voicescu Gheorghe

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

1. Aron Mircea-Bucurel

2. Bucur Gheorghe

3. Cochinescu Alexandrina-Viorica

4. Jîjîie Corina-Michaela

5. Mateescu Gheorghe-Stefan

6. Popescu Iuliana

7. Popescu Zenovia-Mariana

8. Ionescu Margareta-Angela-Sanda

9. Bărcănescu Dragos-Antoniu-Ioan

10. Bărbulescu Lidia

11. Bordea Adrian

12. Ezer Emilia

13. Popescu Veronica-Carmen

14. Anghelescu Maria

15. Bărbulescu Voica-Ioana

16. Bârsan Gabriela-Victoria

17. Ghermeli Magdalena

18. Lutac Georghita

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

1. Buta Mădălina-Cristina

2. Glodean Florica

3. Huiduc Sanda-Constanta

4. Ionescu Nicolae

5. Marica Silvia-Cornelia

6. Lungu Fulga-Carmen-Garofita

7. Nucă Mihai-Stînjenel

8. Cornoiu Dănut

9. Lovin Edita

10. Stancu Luana

11. Toacă Dorica

12. Vasilescu Stela

13. Lungeanu Viorica

Diploma “Meritul judiciar” clasa a IV-a:

1. Prodan Marioara

2. Coca-Cozma Maria

3. Tiucă Ion

4. Costiniu Florin

5. Culcea Vasile

6. Dută Adrian

7. Cârcei Elena

8. Eftimescu Mihai-Marian

9. Olaru Maura

10. Savin Ana-Alexandrina

11. Stecoza Gabriela

Diploma “Meritul judiciar” clasa a V-a:

1. Mitroi Paul

2. Toader Camelia

3. Rădulescu Veronica

4. Lohan Eugenia

5. Giugariu Mihail.

 

ANEXA Nr. 2

 

1. Curtea de Apel Alba Iulia

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Bădilă Mircea Sandu - Curtea de Apel Alba Iulia

2. Potra Maria Rodica - Tribunalul Alba

3. Avram Alexandru - Judecătoria Deva

4. Iacob Gheorghe - Judecătoria Petrosani

5. Muntean Nicolae - Tribunalul Hunedoara

Diploma”“Meritul judiciar” clasa a II-a:

6. Budacu Ana Florica - Curtea de Apel Alba Iulia

7. Hârceagă Doina - Curtea de Apel Alba Iulia

8. Morcan Iosif - Curtea de Apel Alba Iulia

9. Onet Victoria Valentina - Judecătoria Hunedoara

10. Butiuc Constantin - Tribunalul Sibiu

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

11. Braicău Emilia - Curtea de Apel Alba Iulia

12. Gîlcă Iulian - Curtea de Apel Alba Iulia

13. Josan Angelica Paula - Judecătoria Deva

14. Comănită Gheorghe - Tribunalul Sibiu

15. Sorescu Rodica Doina - Tribunalul Sibiu

2. Curtea de Apel Bacău

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Rus Aneta - Curtea de Apel Bacău

2. Spătaru Elena - Curtea de Apel Bacău

3. Mastacan Mariana - Curtea de Apel Bacău

4. Preda Maria - Curtea de Apel Bacău

5. Popovici Aurica - Curtea de Apel Bacău

6. Niminet Stefan - Curtea de Apel Bacău

7. Paraschiv Georgeta - Curtea de Apel Bacău

8. Iamandi Fănică - Curtea de Apel Bacău

9. Hodorogea Maria - Curtea de Apel Bacău

10. Lazăr Neculai - Tribunalul Bacău

11. Andriuca Viorel - Tribunalul Neamt

12. Filioreanu Dumitru - Tribunalul Neamt

13. Iftime Constantin - Tribunalul Neamt

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

14. Pocovnicu Dumitru - Tribunalul Bacău

15. Ene Ecaterina - Tribunalul Bacău

3. Curtea de Apel Brasov

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Drăghici Octavian - Curtea de Apel Brasov

2. Oncioiu Niculae - Curtea de Apel Brasov

3. Păsat Agrepina - Curtea de Apel Brasov

4. Iacob Maria - Tribunalul Covasna

5. Muresan Vasile - Tribunalul Covasna

6. Ordog Andras - Tribunalul Covasna

7. Roth Maria Doina - Judecătoria Sfântu Gheorghe

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

8. Florea Nicoleta - Curtea de Apel Brasov

9. Popescu Mariana - Curtea de Apel Brasov

10. Popovici Paraschiva - Judecătoria Făgăras

11. Dermisek Miroslava - Tribunalul Covasna

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

12. Hărăstăsanu Angela - Curtea de Apel Brasov

13. Radu Gheorghe - Curtea de Apel Brasov

14. Papp Sighismund Stefan - Judecătoria Târgu Secuiesc

4. Curtea de Apel Bucuresti

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Roman Maria - Curtea de Apel Bucuresti

2. Onica Georgeta - Curtea de Apel Bucuresti

3. Crăciun Nicolae - Curtea de Apel Bucuresti

4. Zarafiu Ilie - Curtea de Apel Bucuresti

5. Moraru Vasile - Tribunalul Călărasi

6. Dobre Ecaterina Neli - Tribunalul Giurgiu

7. Ignat Victor - Tribunalul Ialomita

8. Gârbaci Crăciun - Tribunalul Teleorman

Diploma ”Meritul judiciar” clasa a II-a:

9. Brânzan Constantin - Curtea de Apel Bucuresti

10. Ezer Gheorghe - Curtea de Apel Bucuresti

11. Popescu Elizeu Adriana Livia - Curtea de Apel Bucuresti

12. Ion Tudoran Corneliu Bogdan- Curtea de Apel Bucuresti

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

13. Surdescu Ioana - Curtea de Apel Bucuresti

14. Tilimpea Georgeta - Curtea de Apel Bucuresti

5. Curtea de Apel Cluj

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Turcu Ion - Curtea de Apel Cluj

2. Buzesko Gheorghe - Curtea de Apel Cluj

3. Rusu Rodica - Curtea de Apel Cluj

4. Bodea Ligia - Curtea de Apel Cluj

5. Turcu Vasile Mircea - Tribunalul Bistrita-Năsăud

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

6. Zsigmond Ioan - Tribunalul Bistrita-Năsăud

7. Buta Gheorghe - Curtea de Apel Cluj

8. Repede Vasile Adrian - Curtea de Apel Cluj

9. Szaitz Stefan Alexandru - Tribunalul Maramures

10. Redl Elvira - Tribunalul Bistrita-Năsăud

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

11. Marian Nicolae - Tribunalul Bistrita-Năsăud

12. Pop Cerneanu Mihai - Tribunalul Maramures

13. Denes Adriana Viorica - Tribunalul Bistrita-Năsăud

14. Purice Delia - Curtea de Apel Cluj

15. Marina Viorica - Judecătoria Sighetu Marmatiei

6. Curtea de Apel Constanta

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Spiridon Eleonora - Curtea de Apel Constanta

2. Chirică Eufrosina - Curtea de Apel Constanta

3. Costea Grigorescu Viorica - Curtea de Apel Constanta

4. Grasu Gheorghe - Curtea de Apel Constanta

5. Irimia Paraschiva - Curtea de Apel Constanta

6. Ismail Zore - Curtea de Apel Constanta

7. Fuduli Anton - Curtea de Apel Constanta

8. Băleanu Mineta - Tribunalul Tulcea

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

9. Cretu Alexandru - Curtea de Apel Constanta

10. Frangu Zoita - Curtea de Apel Constanta

11. Iancu Valentin - Curtea de Apel Constanta

12. Iordan Gheorghe - Curtea de Apel Constanta

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

13. Georgescu Paulina - Curtea de Apel Constanta

14. Ispas Adriana - Curtea de Apel Constanta

15. Stanciu Nicolae - Curtea de Apel Constanta

7. Curtea de Apel Craiova

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Răduică Nicolae - Curtea de Apel Craiova

2. Daha Victoria - Curtea de Apel Craiova

3. Popa Constantin - Curtea de Apel Craiova

4. Popescu Margareta - Curtea de Apel Craiova

5. Vasile Olteanu - Curtea de Apel Craiova

6. Tărbujaru Sebastian - Curtea de Apel Craiova

7. Ciontu Stefan - Curtea de Apel Craiova

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

8. Tăpurin Tania - Curtea de Apel Craiova

9. Tănăsescu Valentin - Curtea de Apel Craiova

10. Lupean Emilian - Curtea de Apel Craiova

11. Drăgut Costel - Curtea de Apel Craiova

12. Bucă Constantin - Tribunalul Olt

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

13. Cătănoiu Georgeta - Curtea de Apel Craiova

14. Furtună Constantin - Curtea de Apel Craiova

15. Marta Elena Daniela - Curtea de Apel Craiova

8. Curtea de Apel Galati

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Chites Amalia - Curtea de Apel Galati

2. Tulbure Sarmisegetuza - Curtea de Apel Galati

3. Fătulescu Ion - Curtea de Apel Galati

4. Rosca Maria Iulia - Curtea de Apel Galati

5. Constantinescu Aurica - Tribunalul Brăila

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

6. Radu Dorina - Curtea de Apel Galati

7. Crudescu Viorica - Curtea de Apel Galati

8. Mocanu Lenuta - Tribunalul Brăila

9. Jelea Doina - Tribunalul Vrancea

10. Tuchilus Niculina - Judecătoria Tecuci

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

11. Dragu Cretu - Curtea de Apel Galati

12. Jirlăeanu Romeo - Curtea de Apel Galati

13. Ioneci Ion - Curtea de Apel Galati

14. Bucălău Traian - Tribunalul Brăila

15. Manole Victoria - Tribunalul Vrancea

9. Curtea de Apel Iasi

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Gaită Maria - Curtea de Apel Iasi

2. Cormanenco Stanciu Valeria - Curtea de Apel Iasi

3. Buliga Georgeta - Curtea de Apel Iasi

4. Safta Romano Marina Roxana Petronela – Curtea de Apel Iasi

5. Duduc Camelia - Curtea de Apel Iasi

6. Marinescu Ioan - Tribunalul Vaslui

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

7. Angelescu Cristiana - Curtea de Apel Iasi

8. Olariu Viorica - Curtea de Apel Iasi

9. Rosculet Leocadia - Curtea de Apel Iasi

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

10. Cozmâncă Pavel - Judecătoria Bârlad

11. Grămadă Maria - Curtea de Apel Iasi

12. Chipărus Elena - Curtea de Apel Iasi

13. Juverdeanu Tatiana - Curtea de Apel Iasi

14. Gheorghiu Elena - Curtea de Apel Iasi

15. Ciurea Ada Liliana - Tribunalul Vaslui

10. Curtea de Apel Oradea

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Berger Angela - Curtea de Apel Oradea

2. Toros-Vig Anamaria - Curtea de Apel Oradea

3. Miclăus Vasile Petru - Judecătoria Beius

4. Borlestean Gheorghe Vasile - Tribunalul Satu Mare

5. Petruca Ioan - Tribunalul Satu Mare

6. Nagy Ioan - Judecătoria Carei

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

7. Mester Pavel Mircea - Tribunalul Bihor

8. Tent Teodor - Tribunalul Bihor

9. Bucurean Traian - Judecătoria Beius

10. Brîndusan Dorina Marinela - Judecătoria Satu Mare

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

11. Băltărete Savina - Curtea de Apel Oradea

12. Pantea Viorel - Curtea de Apel Oradea

13. Popa Floarea - Judecătoria Oradea

14. Birău Vasile - Judecătoria Beius

15. Mocan Elena - Tribunalul Satu Mare

11. Curtea de Apel Pitesti

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Gheorghe Sorescu Cornelia - Curtea de Apel Pitesti

2. Marcel Onciulescu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti

3. Sularu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti

4. Constantinescu Tatiana - Curtea de Apel Pitesti

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

5. Stefănescu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti

6. Lazăr Valentina - Curtea de Apel Pitesti

7. Popa Marin - Curtea de Apel Pitesti

8. Ploscă Maria - Curtea de Apel Pitesti

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

9. Răută Florica - Curtea de Apel Pitesti

10. Bordeanu Elena - Curtea de Apel Pitesti

11. Lazăr Irina Mihaela - Tribunalul Arges

12. Olteanu Georgeta - Judecătoria Câmpulung

13. Mărcinescu Adriana - Tribunalul Vâlcea

14. Handolescu Elena - Tribunalul Vâlcea

15. Persu Ion - Judecătoria Costesti

12. Curtea de Apel Ploiesti

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Fava Ioan Nicolae - Curtea de Apel Ploiesti

2. Magdo-Belu Monna Lisa - Curtea de Apel Ploiesti

3. Matei Ion - Curtea de Apel Ploiesti

4. Marin Ion - Curtea de Apel Ploiesti

5. Preda Joita - Curtea de Apel Ploiesti

6. Bordeanu Ioan - Curtea de Apel Ploiesti

7. Popa Pantelimon - Curtea de Apel Ploiesti

8. Săracu Constantin - Tribunalul Prahova

9. Pană Gheorghe - Tribunalul Buzău

10. Anghel Elena - Tribunalul Buzău

11. Cotofană Mariana - Tribunalul Buzău

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

12. Gheorghe Mariana - Curtea de Apel Ploiesti

13. Negulescu Elena - Tribunalul Prahova

14. Iugulescu Mariana - Tribunalul Dâmbovita

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

15. Ungureanu Florea - Tribunalul Dâmbovita

13. Curtea de Apel Suceava

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Curcă Aurel - Curtea de Apel Suceava

2. Josan Gheorghe - Curtea de Apel Suceava

3. Anca Maria - Curte de Apel Suceava

4. Tudurută Maria - Curtea de Apel Suceava

5. Samoilă Olimpia - Tribunalul Botosani

6. Iftimie Rodica - Tribunalul Botosani

7. Talancă Constantin - Tribunalul Botosani

8. Petrea Ioan - Judecătoria Câmpulung Moldovenesc

9. Bedrule Gheorghe - Judecătoria Câmpulung Moldovenesc

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

10. Iacob Doinita - Curtea de Apel Suceava

11. Tofan Aurica - Curtea de Apel Suceava

12. Topărăscu Adriana - Tribunalul Botosani

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

13. Vălan Aglaia - Curtea de Apel Suceava

14. Irimescu Alexandrina - Judecătoria Rădăuti

14. Curtea de Apel Târgu Mures

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Ciubucă Alexandru - Curtea de Apel Târgu Mures

2. Stoica Florin - Curtea de Apel Târgu Mures

3. Moldovan Ioan - Curtea de Apel Târgu Mures

4. Uzun Petru - Curtea de Apel Târgu Mures

5. Cordos Artenie - Curtea de Apel Târgu Mures

6. Farcas Aurel - Curtea de Apel Târgu Mures

7. Boitos Ioan - Curtea de Apel Târgu Mures

8. Boros Oscar - Curtea de Apel Târgu Mures

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

9. Coman Maria - Curtea de Apel Târgu Mures

10. Lorincz Szidonia - Tribunalul Harghita

11. Ugron Ildiko - Judecătoria Gheorgheni

12. Bulzan Marcela - Judecătoria Sighisoara

13. Odobleja Viorica - Curtea de Apel Târgu Mures

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

14. Bordos Ana Maria - Judecătoria Odorhei

15. Grosu Floarea - Tribunalul Mures

15. Curtea de Apel Timisoara

Diploma “Meritul judiciar” clasa I:

1. Balas Petru - Tribunalul Arad

2. Vintieler Stefan - Judecătoria Arad

3. Sallai Ana - Judecătoria Lugoj

Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a:

4. Nebela Silvia - Curtea de Apel Timisoara

5. Cosneanu Rodica - Curtea de Apel Timisoara

6. Chiu Mircea Ionel - Curtea de Apel Timisoara

7. Graur Ion - Curtea de Apel Timisoara

8. Damian Dorian Mircea Cornel-Curtea de Apel Timisoara

9. Barac Lidia - Curtea de Apel Timisoara

10. Prohorov Ana - Curtea de Apel Timisoara

Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a:

11. Briac Ion - Tribunalul Caras-Severin

12. Oprean Horia - Judecătoria Arad

13. Ardelean Margareta - Tribunalul Arad.

 

ANEXA Nr. 3

 

A. Diploma “Meritul judiciar” clasa I

1. Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie

1. Mihai Maria-Despina

2. Dumitru Ion

3. Cocieru Andrei

4. Jipa Teodor-Virgiliu

5. Marita Ion

6. Bîrsu Stelian

7. Capotă Marian

8. Vintilescu Vasile

9. Tuculeanu Alexandru

10. Petrovici Valeriu-Dumitru

11. Onofrei Mihai

12. Nicolescu Octavian-Viorel

13. Cornoiu-Jitărasu Victor

14. Ionescu Ion

15. Badea Gloria

16. Joarză Samoilă

17. Carp Dumitru

18. Stanca Vasile

19. Filip Aurel

20. Bărbulescu Aurel-Constantin

21. Hasegan-Mares Maria

22. Apostol Stan Beatrice

23. Nemoianu Maria

24. Teodorescu Vasile

25. Dinu Virginia

2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

1. Stroe Emil

2. Cîmpean Victor

3. Comănită Viorel

4. Szucs Ernest-Ioan-Paul

5. Emrich Ioan-Martin

6. Dragomirescu Mircea-Dan

7. Lascu Ioan

8. Stoicescu Andrei-Ioan-Alexandru

9. Medeanu Tiberiu-Constantin

10. Ciucian Cornel

11. Moca Ioan

12. Pez Victor

13. Maniu Dorica

14. Stanciu Nicolae

15. Petrut Nicolaie

3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

1. Chiretu Ion

2. Zarafu Florea

3. Popină Lucian

4. Rotaru Ion

5. Net Simina

6. Bălăsoiu Gheorghe

7. Negulescu Georgeta

8. Vutescu-Cristea Ion

9. Anghel Doina-Cezarina

10. Onofrei Rozalia

11. Visinoiu Zaharia

12. Anghelescu Ion

13. Arsenescu Petru

14. Nemoianu Marinel

15. Micut Ion

4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău

1. Dâscă Cezar

2. Stranciug Viorel

3. Dragu Stelian

4. Bosu Victoria-Aurora

5. Calimandric Radu

6. Suditu Constantin

7. Popa Costică

8. Dâscă Aurelia

9. Macovei Valeriu

10. Neagu Aneta

11. Gârbea Victor

12. Serban Mircea

13. Nechifor Constantin

14. Hurjui Gheorghe

15. Păuna Nicolae

16. Ionescu Petru

17. Tănase Dumitru

18. Radu Eugen-Ioan

5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

1. Cristescu Mihai

2. Brendea Sergius-Vasile-Anton

3. Saitos Viorica

4. Bonchis Nicolae

5. Demian Florian

6. Sremcevici Ioan-Laurentiu

7. Rusu Ioan

8. Selek Arpad-Denes

9. Aosan Victor

6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

1. Amarie Ioan

2. Burceag Maria

3. Carp Ion

4. Buzdugan Dorin

5. Vizitiu Gheorghe

6. Păvăleanu Vasile

7. Mandici Vasile

8. Horodincă Gheorghe

9. Popescu Viorel-Constantin

10. Rusu Gheorghe

11. Roman Constantin

12. Adochitei Dragos

7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brasov

1. Saramet Viorel-Adrian

2. Handrea Ovidiu

3. Orzea Ilie

4. Popeneciu Ionel

5. Todor Petru

6. Ciobanu Elena

8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti

1. Popa Dan

2. Robu Constanta

3. Dobrinescu Stela

4. Ungureanu Emilia

5. Vlădăscău Cristian

6. Madin Ion

7. Răscanu Anton

8. Dumitru Tudor

9. Tironeac Ioan

10. Bratu Virgil

11. Velescu Mircea-Stelian

12. Rădulescu Radu

13. Tănase Florea

14. Gîdea Stefan

15. Popescu Ion

16. Nită Alexandru

9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

1. Demeter Ioan

2. Iuga Ilie

3. Ciubucă Traian-Miron

4. Bria Alexandru

5. Muresan Iosif-Ioan

6. Pop Ioan

7. David Petru

8. Rosca Eugen

9. Paicu Alexandru

10. Marincas Mircea

11. Papita Chivu

10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

1. Poenaru Traian

2. Alexandrescu Alecu

3. Otel Ioan

4. Grosu Vasile

5. Arăpasu Antigonia

6. Imbrea Ioan

7. Vizireanu Paul

8. Cristian Nicolae

9. Fucigiu Traian

11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

1. Nicolcescu Victor

2. Ghită Mariana

3. Brenciu Gheorghe

4. Popa Valeriu-Adrian

5. Buia Nicolae

6. Vânătoriu Ion

7. Floricel Ion

8. Mirea Ioan

9. Crivineanu Ion

10. Palici Vasile

11. Diaconescu Ion

12. Radu Rudolf

13. Radovan Florica

14. Popescu Dumitra

15. Telea Ilie

12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galati

1. Crăciun Tomită

2. Blănaru Ioan

3. Bocsăneanu Pavel

4. Eremia Dumitru

5. Morosan Dumitru-Constantin

6. Ioan Mariana

7. Brăilescu Vasile

8. Mihalcea Fănel

9. Săraru Ion

10. Balas Alexandru

11. Popescu Ion

12. Negoiescu Ion

13. Bostiog Nicolae

14. Neamtu Valerian

15. Sava Sorin

16. Voinea Gheorghe

13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi

1. Pohoată Maria

2. Dimitriev Cleopatra

3. Maximovici Doru

4. Imbrea Alois

5. Ilas Constantin

6. Bădărău Dan

7. Suhan Gheorghe

8. Idriceanu Adrian-Tudor

9. Iacobută Ioan

10. Butnaru Neculai

11. Gheorghită Corneliu-Marian

12. Hâj Toader

13. Curea Neculai

14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu Mures

1. Muresan Ioan

2. Racolta Ioan Vasile

3. Moica Liviu

4. Gavriluti Vasile

5. Blaj Ioan

15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

1. Codescu Alexandru

2. Stefănescu Constantin-Viorel

3. Nilă Puskin

4. Neacsu Neculai-Ionel-Oratiu

5. Tănăsescu Alexandru

6. Mărgărit Gheorghe

7. Mihai Adrian

8. Vintilescu Gheorghe

9. Nicoară Florin Niculai

10. Tomsa Ovidiu-Lucian

11. Dumitrescu Dumitru

12. Ciobanu Gheorghe

13. Micu Ion

14. Ardei Vasile

15. Anghel Stanciu

16. Coman Gheorghita-Adriana

17. Dutu Alexandru-Gheorghe

18. Vasile Gavril

16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timisoara

1. Dungan Petre

2. Cioia Pantilimon

3. Tufariu Angelina

4. Furdui Elena

5. Mada Dumitru

6. Murgu Simeon

7. Ianotă Caius-Constantin-Alexandru-Petru

8. Vlai George

9. Stefea Ioan

10. Maier Mircea

11. Mic Irimie

17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

1. Popov Mihai

2. Levanovici Mircea

3. Finică Dan

4. Cute Aurel

5. Munteanu Vasile

6. Văduva Emil

7. Guzu Gavril

8. Pop Ioan

9. Mihai Stefan

10. Răzusi Barbu

11. Ciobotă Viorel

B. Diploma “Meritul judiciar” clasa a II-a

1. Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie

1. Joita Tănase

2. Adam Ion

3. Ivascu Adrian

4. Cismaru Dumitru

5. Mihail Carmen

6. Lită Marin

7. Răducu Georgeta

8. Pantea Paula

9. Simionescu Verginica

10. Bostină Pantelimon

11. Voinea Dan

12. Ungureanu Teodor

13. Oancea Gheorghe

14. Manta Marian

15. Zaharia Nicolae

16. Iordache Mariana

17. Sima Constantin

18. Ene Nectara-Nicoleta

19. Nicolae Angela-Eugenia

20. Mocuta Gheorghe

2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

1. Poiană Ion

2. Luha Vasile

3. Lazăr Augustin

4. Herlea Cornel

5. Nicula Maria

6. Oprean Teodor

7. Cibian Iosif

8. Bidiu Tiberiu

9. Danciu Nicolae-Constantin

10. Visan Florica

3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

1. Teodosescu Teodor

2. Richiteanu-Năstase Otiliea

3. Stănisor Ion-Emilian

4. Zărioiu Dumitru

5. Pomîrleanu Nicolae

6. Paraschiv Gavril

7. Coamesu Nicolae

8. Mitrache Vasile

4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău

1. Olariu Mihail-Gabriel

2. Nutu-Manea Neculai

3. Oprisan Georgian

4. Fălticeanu Ion

5. Furduescu Mariana

5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

1. Moldovan Ioan

2. Mirisan Valentin

3. Rosca Virgiliu

4. Galos Păunel

5. Kibedi Katalin-Barbara

6. Pal Ioan

6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

1. Bolohan Doina

2. Ohriniuc Gheorghe

7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brasov

1. Vasilescu Niculae

2. Cîmpeanu Cristiana

3. Fabian Carol

8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti

1. Cherciu Elena

2. Frîncu Constantin

3. Stanciu Mircea

4. Stan Gheorghe

5. Chiracu Florin

6. Enache Alexandru-Vladimir

7. Ene Mircea

8. Ioan Mihai-Alexandru

9. Georgescu Alexandru

10. Râsnoveanu Ion

11. Ojog Octavian-Virgiliu

12. Guli Sterian

13. Anton Eugen

14. Toma Ovidiu-Carmen

15. Done Iulian

16. Iancovici Mihaela

9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

1. Chiru Marius

2. Suciu Dănilă

3. Irimie Ioan

4. Câmpean Ana-Ileana

5. Găzdac Viorel

6. Tanco Corina-Eugenia

7. Szocs Sandor

8. Ionascu Zaharie

9. Borcutean Dan

10. Pop Vasile

11. Pece-Vaida Rodica

10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

1. Pavel Valentin

2. Babu Vasile

3. Vlad Elena

4. Boldeanu Cornel

5. Pîndichi Constantin

6. Călin Marlena

7. Caragea Doru

11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

1. Roibu Gheorghe-Viorel

2. Cosmulescu Janeta

3. Focsan Gheorghe

4. Croitoriu Constantin

5. Constantinescu Gheorghe

6. Bărbulescu Constantin

7. Georgescu Marin

8. Băbălău Costel

9. Bescucă Victor

10. Cernat Ioan-Petru

11. Marinescu Corneliu

12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galati

1. Popa Marieana

2. Mateescu Luiza-Marta

3. Urs Teodor

4. Sandu Marian

5. Zaharia Nicolae

6. Lefter Ion

7. Castu Vasile

8. Santa Atilla

9. Ionită Neculai

13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi

1. Virvescu Eugenia

2. Ciofu Ioan

3. Popescu Emil

4. Maftei Gabriela

5. Danis Emma

14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu Mures

1. Abram Otilia

2. Sandu Marin

3. Csibi Iuliu

4. Pasalega Iancu

15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

1. Ivănescu Ion

2. Vasiliu Dorina

3. Buliga Georgeta

4. Chivulescu Eugenia

5. Caraman Daniela-Maria-Rodica

6. Plăcintă Constantin

7. Ropotan Jean

8. Frângulescu Gheorghe

9. Ghimbăsanu Mariana-Daniela

10. Iana Aurelian

11. Giurgea Gabriela

12. Radu Ion

13. Lăpuste Rada

16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timisoara

1. Boier Mariana

2. Hodor Floarea

3. Vladu Minodora

4. Bâc Vasile

5. Maris Sabin

6. Micle Blag

7. Palcu Pavel

8. Cionca Ioan

9. Mănescu-Miută Mariana

17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

1. Popescu Corneliu

2. Slavoiu Ionel

3. Pantea Vasile

4. Stoica Gheorghe

5. Câmpeanu Mircea

6. Prosan Adrian

7. Jurcă Virgil

8. Stăneci Bărbieru-Eugen

9. Cojocaru Dumitru

10. Diaconeasa Vladimir

11. Pătrăută Simion

12. Olteanu Florin

13. Cosneanu Gheorghe

C. Diploma “Meritul judiciar” clasa a III-a

1. Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie

1. Sechely Violeta

2. Piciorus Ilie

3. Păun Stelian-Ovidius

4. Cinteză Alexandru-Machedon

5. Hirsman Francisc

6. Dută Titu

7. Sîrbu Teodor-Ovidiu

8. Zărie Ioan-Mircea

9. Butucianu Emil

10. Mihai Ana

11. Băcan Ioan

12. Cornescu Gheorghe

13. Niculescu Serban

14. Boeru Silvestru

15. Cârstea Mihail

16. Fîciu Alexandru

17. Ion Marian

18. Criste Mircea

19. Goliciu Eugenia-Petruta

2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

1. Berghezan Ioan

2. David Ana

3. Păcurar Nicolae

4. Oană Ilie-Olivian

5. Băcian Iovită

6. Ilinca Dumitru

7. Rusu Petru

3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

1. Ristea Ion

2. Trancă Teodor

3. Albulescu Gheorghe

4. Stănciulescu Marian

5. Ionescu Alexandru

6. Paraschiv Emil

7. Olteanu Rodica

4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău

1. Vasile Alixandri

2. Isăcescu Gabriela

3. Moraru Gelu-Gicu

4. Irimia Constantin

5. Pavel Vasile

6. Dima Vasile

7. Koszeghi Lia

8. Vasilachi Luminita-Maria

5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

1. Blaj Serban

2. Crisan Octavian-Stefan-Ioan

3. Bodea Radu

4. Gal Radu

5. Panait Emil

6. Bara Voicu

7. Toda Gheorghe

6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

1. Marchitan Carmen

2. Cîmpan Mihai

3. Simion Aurel

7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brasov

1. Sandru Cornelia-Adriana

2. Tripon Teodor

3. Kiss Alexandru

8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti

1. Dăscălescu Liviu

2. Isac Gratiana-Petronela-Daniela

3. Nestor Dragos

4. Voicu Gabriela

5. Dobrilă Gratiela

6. Banciu Mihai

7. Zubcu Monica

8. Radu Angela-Luminita

9. Aragea Stelică

10. Stanciu Ilie

11. Ruse Dan

12. Boboc Finita

13. Tecoi Eugenia

14. Andrei Carmen-Anisoara

15. Cristudor Dumitru

16. Botez Gheorghe-Dan

17. Anca Marian

18. Dincă-Ivănescu Florea

19. Ivănică Stela

9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

1. Chis Vasile

2. Damsa Viorica-Maria

3. Moldovan Sabin

4. Iordăchescu Constantin-Eugen

5. Molnar Teodora

6. Schwachhofer Iosif

7. Balog Ferenc

8. Moldovan Adriana-Veturia

9. Ianos Gheorghe

10. Popescu Ovidiu-Horia

11. Rădulescu Teodor

10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

1. Visteanu Nicolae

2. Uzun Dumitru

3. Deliorga Cristian

4. Ciorobea Aurel-Mihail

5. Vasile Dumitru

6. Vasiliu Ioan

11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

1. Alexandru Mariana

2. Băjenaru Aurel

3. Covei Gheorghe

4. Niculeanu Costel

5. Popară Nicolae

6. Pupăzan Constantin

7. Crîngureanu Marcela

8. Părăuseanu Dumitru

9. Cepoi Mihai

10. Schinteie Cornelia

11. Capotă Verona

12. Vulcănescu Dumitra

12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galati

1. Jalbă Neculai

2. Strună Gigi

3. Mihăilă Gheorghe

13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi

1. Covalciuc Mihai

2. Pantazi Codruta

3. Cernat Todică

4. Iftimi Georgeta

5. Fântână Rodica

6. Mihai Nicolae

14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu Mures

1. Oprea Elena

2. Oprea Simion-Silviu

3. Bleoju Neculai

4. Bordos Gyorgy-Istvan

5. Citirigă Eugen

6. Tifrea Nicolae

15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

1. Iordache Mona-Marina

2. Nica Dinu

3. Bobeică Rodica-Maria

4. Ciobanu Maria

16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timisoara

1. Românu Valentin

2. Stanciu Pompiliu

3. Retca Ion

4. Cristescu Ioan-Doru

5. Haiduc Ioan

6. Mihăilă Cristinel

17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

1. Surdescu Gheorghe

2. Geangu Dan

3. Tudor Marin

4. Niculescu Vasile

5. Alexandru Ion

6. Babiciu Gavril

7. Manole Gheorghe

8. Bunescu Corneliu

9. Pînzariu Mihai

10. Blaj Lucian

11. Bălan Romeo

12. Ilina Radu-Gheorghe

D. Diploma “Meritul judiciar” clasa a IV-a

1. Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie

1. Vrînceanu Olga

2. Petrescu Mircea

3. Bălan George

4. Ciuncan Dorin

5. Sega Luminita-Alexandrina

6. Matei Daniela

7. Samson Liviu-Florin

8. Neagu Sorinela

9. Cerbu Silvia

10. Popp Felicia

11. Nicoară Cristina

12. Serbănescu Elena-Monica

13. Matiesescu Elena-Cristina

14. Ghită Georgeta-Gabriela

15. Stefan Viorica

16. Constantinescu Andreiana

17. Oprita Viorel-Mircea

18. Blezius Aurelia-Rozica-Gabriela

19. Ilie Ion

20. Iordăchescu Elefterie

21. Rădescu Elena

22. Blăgan Gina

23. Stan Elena

24. Enescu Vasilica

25. Cojocaru Eugen

26. Grigore Diana

27. Guruită Ileana

28. Jurma Anca

2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

1. Fit Gheorghe

2. Narita Ilie

3. Cărpininean Felicia-Neta

4. Botian Elisabeta-Mariana

5. Mănigutiu Mihaela-Elena

6. Enescu Ioan

7. Negrutiu Mirela-Elena

8. Bârdeanu Doina

3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

1. Gheorghe Dumitru

2. Petre Alexandru

3. Stefănescu Pompiliu

4. Hristache Dragos

5. Luca Augustin-Mircea

6. Gogoci Aurel

7. Vamesu Carmen-Mihaela

4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău

1. Elisei Camelia-Manuela

2. Serbu Vasile

3. Utoiu Vasile

4. Cornea Virginel

5. Hotnog Ioan

5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

1. Miu Mitică-Nicusor

2. Chirculescu Dan

3. Ivanciu Petrică

4. Ciupa Aurica

5. Motiu Dorel-Ionel

6. Suta Viorica-Mariana

7. Cristescu Adriana-Nicoleta

8. Costinas Vasile

6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

1. Cojocaru Lăcrămioara

2. Martin Constantin

3. Burlacu Ioan

4. Martin Carmen-Gabriela

5. Chifan Silviu-Ghiocel

6. Stănescu Carmen

7. Balanovici Carmen

8. Olariu Doina

9. Ungureanu Titiana

7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brasov

1. Simion Eugeniu

2. Benga Simion-Sorin

3. Cârlan Ioan

4. Pielaru Ion

8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti

1. Cozma Gheorghe

2. Botea Raluca-Cristiana

3. Ristea Aurel

4. Chaborski Grigore-Anton

5. Iordache Elena

6. Miclescu Adrian-Horia

7. Lavric Paula

8. Udangiu Răzvan-Viorel

9. Rusu Simona-Cristina

10. Hera Tiberiu-Isidor

11. Nae Niculae

12. Soare Aurel

13. Stefan Viorel

14. David Constantin

15. Catrinoiu Costel

16. Burcea Tudor

17. Stănescu Lizica

18. Vasilescu Gheorghe

19. Tabără Constantin

9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

1. Slabu Aurelia

2. Morar Daniel-Marius

3. Danciu Monica-Erika

4. Mihut Mihut

5. Moldovan Nicolae

6. Cublesan Stefan

7. Motoarcă Aurelia

8. Iacob Gheorghe

9. Sîngeorzan Angela-Dorina

10. Brisc Ioan-Vasile

11. Cristea Daniela-Maria

12. Berinde Laurenta

13. Păscut Nicolae-Dorel

10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

1. Vlad-Serbu Mihala

2. Poenaru Elena-Luminita

3. Drăghici Vasile

4. Florea Adina

5. Scutelnicu Ionel

6. Pocora Paul-Augustin

11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

1. Vancea Alexandru-Petrică

2. Popa-Cună Ion-George

3. Giurcă Genel

4. Nicolescu Roberta-Lia

5. Părăuseanu Maria

6. Păun Irinel

7. Milanovici Gheorghe

8. Mărgineanu Oprica-Mihaela

9. Trincă Silviu

12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galati

1. Drăghici Gheorghe

2. Scutaru Trandafir

3. Popa Gabriela

4. Alexa Ion

5. Prefac Penelope-Gratiela

6. Doxan Lucian

7. Valea Laurentiu-Dănut

8. Toma Rădita

9. Burlacu Radu

10. Rusu Constantin

13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi

1. Gâlcă Carmen-Argentina

2. Boită Camelia

3. Moraru Daniela-Elena

4. Diaconu Iulia-Beatrice

5. Urziceanu Renata-Roxana

6. Rusu Vasile

7. Stefan Monica-Purselia

8. Bors Mircea

9. Buzdugan Ioan

10. Bejinariu Elena-Silvia

14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu Mures

1. Milăsan Mariana

2. Brasoveanu Mircea

3. Oace Viorel

15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

1. Ghită Emil Mircea

2. Petcu Nicolae

3. Bucur Elena

4. Popa Mihail

5. Graure Gheorghe

6. Gârbea Gheorghe

7. Muscalu Gheorghe

8. Bădescu Nicolae

9. Anastasiu Ionel-Alexandru

10. Veseliu Anca-Cristina

11. Mihai Cătălina-Maria

12. Canache-Păcuretu Ion

13. Doagă Mihai

14. Petrosel Nicolae

15. Dumitrache Mariana-Aurelia

16. Iacob Constantin

16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timisoara

1. Ivaniuc Mariana

2. Pinteală Gheorghe

3. Vandici-Dobra Simona-Mioara

4. Mătiut Alina-Simona

5. Iordache Teodor

6. Pîrvu Marcela

7. Vasile Viorel

8. Ionescu Teodora-Corina

17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

1. Doană Vasile

2. Covei Stelea

3. Rusu Gheorghe

4. Coteanu Nicolae

5. Ionică Voicu

6. Stoenică Titi

7. Botos Ilie

8. Siserman Viorel

9. Mora Gavril

10. Rotlender Adrian

11. Moza Gheorghe

12. Sâmpetru Marcel

13. Vasilache Ion

14. Toma George-Octavian

15. Cojocariu Adrian

E. Diploma “Meritul judiciar” clasa a V-a

1. Parchetul de pe lângă Curtea Supremă de Justitie

1. Crâznic Flavius-Cosmin

2. Lupescu Octavian

3. Ponta Victor-Viorel

4. Stoica Viorica

5. Hosu Elena-Giorgiana

6. Serban Alexandru

7. Del-Cet Mario-Massimo

8. Sutiman Liviu

9. Molcut Iuliu

10. Popescu Liviu

11. Dragomir Florentina

12. Lazăr Raimonda-Elena

13. Visan Marilena-Valentina

14. Stănescu Mihai-Sorin

15. Molcut Emilia-Elena

16. Nedelcu Iuliana

17. Dobrescu Izabella-Carmen

18. Nită Mihaela

19. Stîrcu Pompilia

20. Joarză Camelia-Janina

21. Stefănescu Silvia

22. Botezatu Vali-Sonia

23. Nedelescu Maria-Lucia

24. Butnaru Lavinia-Elena

25. Lupescu Cristina-Maria

26. Dorde Oana-Luminita

27. Zamfirescu Gabriel-Doru

28. Grigorescu Nicoleta-Camelia

29. Butnariu Ana

30. Drăgănescu Liviu

31. Bălăsoiu Carmen-Doinita

32. Brădiceanu Simona

33. Chereji Alexandru-Ioan

34. Nistor Ovidiu-Cătălin

35. Ciuciulete Mircea-Cezar

36. Marin Forica

37. Camburi Cătălin

38. Cazanciuc Robert-Marius

39. Câmpean Mariana

40. Jercan Rodica-Niculina

41. Cruceanu Aura

42. Nitescu Dan-Alexandru

43. Tomsa Liana

44. Anghel Daniela

45. Cornea Mariana

46. Butnariu Elena

2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

1. Dinu Emilia

2. Fülop Eugen

3. Stroie Cosmin-Călin

4. Frăcea Anca-Mirela

5. Vestemeanu Stanca-Ioana

6. Muresan Ioan

7. Pamfil Constantin-Mugurel

8. Corodeanu Adela-Minodora

9. Ivan Anca-Mihaela

10. Constantin Daniela

11. Suciu Ioan-Daniel

12. Boer Liana

13. Popa Ioan

14. Bunea Mihaela-Ioana

15. Irimie Ioan

16. Lascu Laura-Codruta

17. Stănilă Cornel-Ioan

18. Botoc Ioan

19. Tatu Călin

20. Apostu Florin-Nicusor

21. Titian Dana

22. Isăilă Monica

23. Aron Ioan-Marius

24. Turcu Paraschiva

25. Sebesan Viorica-Maria

26. Sebesan Andrei-Vlădut

27. Stratulat Simona-Septimia

28. Stănculescu Bogdan-Ion

29. Vestemean Ion

30. Draia Sanda-Ionela

31. Herban Dorel

32. Nicodim Ioan

33. Sofan Dumitru

34. Povarnă Victorita

35. Velescu Adina-Carmen

36. Vlad Sorina-Cecilia

37. Pintea Cristina-Angela

38. Cuza Stefan

39. Hodor Lucia-Elena

40. Toma Valeria

41. Kando Gabriela-Mirela

42. Roman Darius

43. Soica-Duma Cornelia-Camelia

44. Breteanu Adina

45. Capră Carmen-Maria

46. Fechete Elena-Daniela

47. Pastiu Nicolae

48. Dobra-Sîrb Anca-Elena

49. Cioca Stelian-Ioan

50. Simu Liliana

3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

1. Ionescu Ionela-Viorina

2. Ioana Cornel

3. Novac Rodica-Carolina

4. Visan Florin-Daniel

5. Focică Mihaela-Florina

6. Iancu Ana-Maria

7. Matache Sandu

8. Zamfira Ana

9. Lungu Nicoleta

10. Dragomir Marieta-Nicoleta

11. Drăgut Iolanda-Nicoleta

12. Radu Sevastian

13. Olaru Mihaiela

14. Dumitru Dumitru-Daniel

15. Armbruster Judit-Liana

16. Ghită Valeriu-Angel

17. Dumbravă Dinu-Florin

18. Blaga Nicolae

19. Austrianu Mărgărit-Răzvan

20. Anghelescu Adriana

21. Pelinescu Claudiu

22. Magraon Nicorina

23. Ungureanu Dan

24. Stoica Gheorghe

25. Dinu Rodica

26. Fulga Marius

27. Kiefer Otto

28. Oprea Viorica

29. Petcu Dorin

30. Preoteasa Valentin

31. Buduluca Cerasela-Mihaela

32. Voinea Amalia-Nicoleta

33. Lupu Daniela

34. Pelinel Monica-Cristina

35. Oltei Iuliana-Gabriela

36. Caplea George-Dacian

37. Dicu Marioara

38. Smedescu Ion

39. Dumitrascu Livia

40. Popescu Petre-Nicolae

41. Popescu Gheorghe

42. Mirea Gheorghe

43. Preda Constantin

4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău

1. Lichi Elena

2. Venghiac Elena

3. Sentes Ionel

4. Munteanu Mihaela

5. Măgirescu Gina

6. Iancu Vasile

7. Ciocan Lăcrămeoara

8. Bratu Violanda

9. Iftode Mariana-Tereza

10. Olaru Codrut

11. Petraru Carla

12. Burcă Gabriela

13. Cojocariu Dragos-Cornel

14. Crăciun Ion

15. Asavei Lidia

16. Vâlcu Daniel-Marian

17. Acsente Cristina-Carmen

18. Brăila Georgel

19. Bostan Teodoru

20. Silvas Ionica

21. Arsene Mihaela

22. Ionascu Liviu-Nicolae

23. Cautis Dorin

24. Lavric Elena

25. Horodniceanu Diana-Angelica

26. Tălmăcel Ciprian-Leopold

27. Călin Elena-Laura

28. Cucos Camelia

29. Neacsu Gabriela

30. Talpău Cezar-Petronel

31. Budăi Mihai-Vlad

5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

1. Mascas Aurel

2. Leuca Gheorghe

3. Chirculescu Maria-Magdalena

4. Farcas Gabriela-Ana

5. Sigheartău Tiberiu

6. Chirilă Mihai-Dan

7. Moca Demian

8. Sferle Adrian-Ionel

9. Popovici Victoria-Minodora

10. Pantea Adrian-Constantin

11. Vălean Aurel Sebastian

12. Naghi Ovidiu-Tudor

13. Briscan Adrian-Virgil

14. Creivean Nicolae-Lucian

15. Birta Gabriela-Cristina

16. Gâga Alina-Adriana

17. Sabău Gligor-Ioan

18. Ciuperger Marinela

19. Mintas Alexandru-Gheorghe

20. Bozgan Claudia-Ionela

21. Pop Marinela

22. Miclea Dumitru

23. Tomsa Gheorghe

24. Gerenyi Istvan-Peter

25. Silaghi Ioan

26. Tocaci Ioan

27. Ciorba Adrian-Ovidiu-Simion

28. Vidican Gheorghe

6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

1. Iacob Nicoleta

2. Arbureanu Liliana

3. Dîmbu Dumitru

4. Toma Ionel

5. Surdu Adrian-Marius

6. Sofian Gheorghi

7. Andries Gabriel

8. Stănescu Lucian-Sorin

9. Ailoae Luminita-Elena-Narcisa

10. Bogus Constantin

11. Onica Ioan

12. Damu Viorel

13. Cazac Marius-Vasile

14. Lupu Doru-Florin

15. Pata Gheorghe

16. Iasinovschi Sorin-Eugen

17. Irod Isabela-Irina

18. Cocîrlă Elisabeta

19. Străjer Dragalin

20. Grigoras Monica

21. Croitoriu Dumitru

22. Porumb Vasile-Viorel

23. Adochitei Radu-Cristian

24. Palaghiu Cornelia

25. Dretcanu Ancuta

26. Smit Dorina

27. Podovei Mirela

28. Vartolomei Domnica

7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brasov

1. Băncilă Simona-Mădălina

2. Panaitescu Corina-Andreea

3. Stoica Doru-Gabriel

4. Juravschi Constantin

5. Petrescu Camelia

6. Neagu Creola

7. Coman Luminita

8. Sas Adrian-Ioan

9. Teleky Lucretia

10. Selaru Valentin-Horia

11. Diaconu Ramona-Carmen

12. Sulu Marius

13. Cor Alexandru-Nicolae

14. Dicu Răzvan-Cosmin

15. Dobrescu Cristina-Daniela

16. Bica Alina-Mihaela

17. Borcoman Cătălin-Laurentiu

18. Aramă Ionel

19. Scutea Gabriela

20. Ichim Constantin-Cristian

21. Gherta Constantin

22. Toroiman Alen

23. Lazăr Ioan

24. Ceapă Mihaela

25. Comăniciu Anca

26. Rădutoiu Ioan-Florin

27. Bokor-Toth Orsolya

28. Baciu Adrian

29. Vasilache Sorin-Săndel

30. Cretu Codruta-Mariana

31. Ciucu Ion

32. Chindea Codruta-Simona

8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti

1. Ogarcă Nelu

2. Chirită Virginia

3. Petrean Georgeta-Gabriela

4. Răileanu Mircea-Dan

5. Moraru Daniela-Laura

6. Ricu Carmen-Simona

7. Rădulescu Paula

8. Burlacu Tereza

9. Vintilă Laurentiu

10. Ciurea Angela-Elisabeta

11. Dumitrache Daniela

12. Ilie Raluca-Ana-Maria

13. Litvin Mihaela-Maria

14. Aciu Georgel

15. Drăghici Alina-Lavinia

16. Palade Luminita

17. Boeru Irina

18. Sinc Alexandra-Mihaela

19. Ciucă Viviana-Stefania

20. Sutiman Camelia

21. Dicu Adrian

22. Ifrim Nicoleta

23. Vraciu Mariean

24. Popa Aurelia

25. Dinu Elena-Aristita

26. Iacob Marius-Constantin

27. Ceh Laura-Felicia

28. Gliga Carmen-Cătălina

29. Maxim Mihaiela

30. Gavadia Emiliea-Elena

31. Licu Dimitrie-Bogdan

32. Mincă Marinela

33. Jurj Tudoran-Remus

34. Bădică Daniela-Eugenia

35. Niculae Ioana-Nicoleta

36. Lucan Florina

37. Petrescu Iulia

38. Visan Alin-Valentin

39. Stoica Alina-Florentina

40. Stoichitescu Daniela-Mihaela

41. Macovei Alexandru-Cătălin

42. Oancea Dorinel

43. Bălăsescu Maximilian-Ion

44. Petrescu Adina

45. Eftene Marinela

46. Condoiu Justina

47. Mihailiuc Alexandru

48. Aldea Cristina

49. Carp Marilena

50. Trandabăt Maria

51. Cerbu Ioan-Viorel

52. Sîntion Marian-Rolf

53. Chiciu Alexandru-Florin

54. Voinescu Petre-Dragos

55. Bendeac Iuliana

56. Cimpoieru Camelia-Viviana

57. Arsenie Mirela-Felicia

58. Cozmaciuc Mihaela

59. Tănăsoiu Anca

60. Gabură Sergiu

61. Crăciunescu Iulian

62. Pană Rares

63. Bratu Stefania-Laura

64. Mitrănescu Dan-Mihail

65. Mocanu Mihai

66. Păun Eugen

67. Muntean Maria-Cristina

68. Rosca Ovidiu-Emanuel

69. Păduraru Camelus

70. Bulcu Ramona-Daniela

71. Băloi Daniela

72. Cismasiu Leontina

73. Georgescu Cerasela

74. Stoian Mirela-Andreia

75. Gavadia Florentina

76. Ulianov Lucian

77. Ciolcă Marinela-Iuliana

78. Ureche Darius

79. Năstase Ioana-Adina

80. Popa-Badea Livia

81. Crisu Stefan

82. Oană Emilia

83. Gîrlea Stefan

84. Stoian Gheorghe

85. Nedelcu Monica

86. Avram Gheorghe

87. Sandu Antoaneta-Elena

88. Nutu Doina

89. Lescae Hariton

90. Duca Paul

91. Bănescu Liliana

92. Tîrnăcop Florin

93. Mihalache Florin-Codrut

94. Moncea Mariana

95. Dincă Mihaela-Cristina

96. Alexe Nicolae

97. Pată Daniel-Marius

98. Balcan Constantin

99. Iancu Margareta

100. Brates Nela

101. Vasile Cănel

102. Zaharia Carmen-Maria

103. Voicu Florea

104. Piscaru Anghel

105. Nedelcută Traian-Eduard

106. Iorga Nicolae

107. Voinea Victor

108. Trifan Mihaela-Anca

109. Tironeac Remus-Victor

110. Mitroi Victor-Cristian

111. Popescu Nicolae

112. Rădoi Daniela

113. Cuclea Ludovic

114. Stîngă Violeta

115. Dumitrache Aurora

9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

1. Trăistaru Violeta

2. Pasca Radu-Mihai

3. Tulus Doru-Florin

4. Costea Daniela-Camelia

5. Foitos Marius-Dan

6. Mărincean Anca-Gabriela

7. Magyar Florin-Dănut

8. Deritei Daciana-Claudia

9. Hosu Stefan

10. Fabian Gyula

11. Măciucă-Prodan Dorina

12. Dobrescu Sebastian-Stefan

13. Prunean Georgeta

14. Kelemen Cristina-Ioana

15. Botezan Virginia-Elena

16. Iancu Gabriela

17. Rosca Rozalia

18. Ciceu Gabriel Alexandru

19. Sabo Irina-Lucia

20. Crisan Eugen-Gheorghe

21. Secan Petru

22. Koncz Arpad

23. Răducanu Romana-Mihaela

24. R.bl Dacia

25. Sutea Elena-Rodica

26. Lumperdean Ioan-Florentin

27. Sipos Diana-Luminita

28. Nicolescu Emilian-Dragos

29. Irimia Otilia-Dolores

30. Dohotar Mirela

31. Aruncutean Ionelia

32. Baias Horatiu-Ovidiu

33. Adomnicăi Delia

34. Perse Constantina-Lenuta

35. Blăjan Codruta

36. Petran Ioan

37. Borcuti Dana-Mirela

38. Deac Florin

39. Ardelean Ioan

40. Ulici Ioan

41. Couti Ioan-Crinel

42. Mut Aurelia

43. Bucur Anuta

44. Antal Nicoleta

45. Stana Pompilia-Dana

46. Pop Elena

47. Bologa Crin-Nicu

48. Budusan Dan

49. Balas Angela

50. Frăsineanu Vasile

51. Bogdan Rodica

52. Miclea Iuliu

10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

1. Tutunaru Afrodita-Laura

2. Andrei Niculae

3. Bumbac Marta-Monica

4. Bajdechi Tănase

5. Vasilescu Alina-Livia

6. Sadîc Zafer

7. Stefan Gigi Valentin

8. Fried Mioara

9. Blendea Oana

10. Tene Ioana

11. Vutcovici Camelia-Manuela

12. Belu Laura

13. Sisman Beatrice-Silvia

14. Petrescu Teodora

15. Martin Valentina

16. Puiu Zarafina

17. Resmelită Anca-Beatrice

18. Trandaf Marius

19. Alexandru Gigel-Marian

20. Popovici Gheorghe

21. Bocăneală Daniela

22. Axinte Maria

23. Ciulei Severin

24. Sârbu Vasile

25. Grigoras Victor

26. Niculache Luminita

27. Olteanu Iuliana-Magdalena

28. Matei Ionel

29. Balaban Constantin

11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

1. Drăgut Elisabeta

2. Cergă Constantin

3. Budiană Nicolae

4. Mirea Valerica

5. Sandu Ioana

6. Stefan Tudorel

7. Scarlat Cristina

8. Lică Magdalena

9. Bonea Tena

10. Jieanu Marin

11. Dinculescu Claudiu-Mirel

12. Stantă Doina

13. Kelemen Robert

14. Nichita Carmen

15. Crăciunescu Narcisa-Anca

16. Niculeanu Eugen

17. Rogoveanu Emilia

18. Rădulescu Maria-Gabriela

19. Cristea Adrian-Flavius

20. Rogoveanu Marin

21. Micu Cristinel

22. Mota Gheorghe Emil

23. Popescu Vasile

24. Udroiu Vasile

25. Volintiru Dănut

26. Bocsan Dumitru

27. Gherghe Laura-Mihaela

28. Ilie Lavinia-Mariana

29. Prună Ion

30. Cîrstea Cristian

31. Constantinescu Gheorghe

32. Oprea Cantemir-Stefănel

33. Rădescu Gheorghe-Mirel

34. Lădaru Emil-Mihai

35. Herciu Carmen-Constanta

36. Dutu Maria

37. Dragă Costinel-Laurentiu

38. Ionică Rozeta

39. Aspra Adrian-Marcel

40. Negrilă Constantin-Claudiu

41. Drăgusin Gabriela-Laura

42. Chirită Otilia

43. Mat Emil

44. Bălan Samoilescu-Liviu

45. Anuta Elena-Anca

46. Bucura Felicia

47. Dorcu Lavinia

48. Turcin Claudiu-Daniel

49. Bădan Mihaela-Florina

50. Oprea Liliana

12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galati

1. Manea Tamara

2. Căpătână Valeriu

3. Vasilache Stefan

4. Lenghel Gabriela

5. Racovită Silvia

6. Dănăilă Didina

7. Negraia Emilia-Daniela

8. Ciafalon Ion

9. Hagiu Nicoleta

10. Hahuie Fănica

11. Luparu Carmen-Eugenia

12. Bamboi Nuta Cezarina

13. Enciu Marcel-Gabriel

14. Chirilă Niculaie

15. Leau Sorin

16. Iftode Corina

17. Radulea Mihaela-Liliana

18. Stegărescu Nicu

19. Mihalache Cleopatra-Cătălina

20. Aghenitei Mihaela

21. Sandu Elena-Adriana

22. Ciuciumis Georgica

23. Tudose Marin

24. Pungă Tudorel

25. Ghihanis Neculai

26. Stănescu Luminita-Georgeta

27. Glont Mihail

28. Tigănas Liviu-Iulian

29. Tîrlea Florin-Cristinel

30. Bârsan Victoria

31. Peicu Daniela

32. Adam Adrian-Cătălin

33. Soare Tamara

34. Ciolan Costică

35. Ifrim Marinel

36. Homoceanu Lucian

13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi

1. Spaiuc Gheorghe

2. Agafitei Cătălina-Valentina

3. Ispir Iulian

4. Ispir Daniela

5. Călin Sorin-Mihail

6. Ticău Daniel

7. Moisescu Radu-Eugen

8. Eva Emilian

9. Carabulea Iulian

10. Pascal Nelica-Carmina

11. Merisescu Elena-Luminita

12. Beceru Liviu

13. Avădanei Vasile

14. Mărian Ioan

15. Ciobanu Ghenadie

16. Postică Viorel

17. Oancea Irene

18. Cojocariu Carmen-Aurora

19. Deciu Liliana

20. Baltag Nina

21. Pârlog Gigel

22. Pălie Antonela

23. Costescu Sorin

24. Brojban Mircea-Wili

25. Aionitoaie Elena-Gabriela

26. Iosipescu Mihaela-Larisa

27. Danis Ionel

14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu Mures

1. Cecălăcean Manuela

2. Drasovean Simona-Camelia

3. Curcă Elena

4. Radu Cristina-Lucretia

5. Cîmpian Liliana-Carmen

6. Moldovan Petru-Viorel

7. Ardelean Aurelian-Ioan

8. Maris Maria

9. Costea Vasile

10. Oltean Daniel-Nicolae

11. Aldea Virgil-Horatiu

12. Ghitu Gabriela

13. Damian Dan

14. Borda Lucia-Elena

15. Salontai Gabriel

16. Varga Maria

17. Lazăr Alin-Silviu

18. Bartok Irina

19. Cristea Moisă

20. Boariu Mirela-Gabriela

21. Dobrică Adriana-Liliana

22. Răscanu Cristina

23. Erdös Andrei

24. Majeczki Izabella

15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

1. Dincă Daniela

2. Tănase Mihaela

3. Ghită Stelian

4. Nitu Silvia

5. Sorii Nicolae

6. Stasie Eduard-Cristin

7. Costea Viorica

8. Matei Liviu

9. Pipoi-Ionescu Cristina-Monica

10. Nitu Tiberiu-Mihail

11. Mangiurea Gabriel

12. Dumitrache Constantin

13. Ghită Daniel

14. Deaconu Giluela

15. Ionescu Smaranda Virginia

16. Iosifescu Otilia-Valeria

17. Ciubucă Antonela-Alis

18. Mastragociu Vasile

19. Burlacu Mircea

20. Văduvan Iulian-Costin

21. Dumitrescu Constantin-Claudiu

22. Tudose Mihai

23. Vlaicu Joita

24. Vlaicu Lucretia

25. Răileanu Elena-Cerasela

26. Maftei Daniela

27. Danielescu Dorina

28. Vîjîiac Gabriela

29. Marin Nicolae

30. Rădulescu Dorin-Paul

31. Cocor Nina-Corina

32. Mihăilă Nicolae Adelin

33. Dutoiu Gheorghe

34. Radu Florin-Cătălin

35. Pîrvan Petre

36. Filip Mihaela Gabriela

37. Rosca-Caloenescu Costache

16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timisoara

1. Nastasiu Călin-Ciprian

2. Zamfir Florea

3. Muntean Florian

4. Hurdu Maria

5. Brasoveanu Ion

6. Sandor Mihai

7. Floroiu Carmen-Aristita

8. Papici Lucian-Gheorghe

9. Sandu Antonio-Buzău

10. Cioran Mihaela-Silvia

11. Crupoveatchin Dan

12. Speriusi Vlad-Vasile

13. Schiffbeck Tamas

14. Preda Carmen-Alina

15. Zamfirescu Liliana

16. Popeti Adrian

17. Pop Monica-Ana

18. Drăgan Gabriela

19. Subtire Adam

20. Cornean Dumitru

21. Ursulescu Dorel

22. Popescu Constantin-Florinel

23. Zuh Cristina-Diana

24. Marcov Miliana

25. Zamfirescu Ciprian-Călin

26. Grădinaru Ricuta-Adriana

27. Neculcea Marius

28. Kovacs Veronica

29. Roman Florin-Trăienut

30. Dan Ilarie-Adinel

31. Ilie-Rolea Denise-Diana

32. Tudor Silvia

33. Hosu Călin-George

34. Diaconescu Bogdan-Alexandru

35. Rosca-Ianotă Claudia-Antoanella

36. Băbutău Florica

37. Miron Codrin-Horatiu

38. Pelea Mircea

39. Demsorean Gheorghe

40. Homescu Victor-Florin

41. Giura Victor

42. Dinu Valentina

43. Guler Luminita-Simona

44. Per Gheorghe

45. Danciu Daciana-Bianca

46. Balaban Geta

47. Teacă Ion

48. Iancu Laura-Gabriela

49. Ursu Dan-Aurelian

50. Pasere Cosmin-Ovidiu

51. Aninoiu Maria

52. Chersa Sebastian-Bobi

53. Chersa Ileana-Florentina

54. Brancovan Sofia

55. Andres Mircea-Ioan

17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

1. Lupulescu Nicolae

2. Mihai Nitu Daniel

3. Dinu Dumitru

4. Lazăr Marian

5. Ciobanu Nelu

6. Olteanu Marius

7. Stoica Marian

8. Tudor Marian

9. Moraru Traian

10. Opris Octavian

11. Nicolau Adrian-Nicolau

12. Chirită Ionel

13. Truică Paul

14. Scarpet Vasile

15. Petraru Constantin

16. Barbu Silviu-Gabriel

17. Popa Valentin-Aristotel

18. Văetisi Marian

19. Gales Aurel

20. Negulescu Mircea

21. Istrate Virgiliu-Marian

22. Chirilă-Macovei Vasile-Catrinel

23. Rotariu Irinel

24. Chindea Lucian

25. Vartic Marius-Cătălin

26. Borca Remus-Codrut

27. Petrovan Nicolae