MONITORUL OFICIAL AL ROMANIEI

 

P A R T E A† I

Anul 176 (XX) - Nr. 110†††††††† LEGI, DECRETE, HOTĂR¬RI SI ALTE ACTE†††††††† Marti, 12 februarie 2008

 

SUMAR

 

ACTE ALE COLEGIULUI NATIONAL AL ASISTENTILOR SOCIALI

 

Registrul National al Asistentilor Sociali

 

Rectificări la:

†- Hotăr‚rii Senatului nr. 61/2007 ;

†- Hotăr‚rii Guvernului nr. 1.259/2007 ;

†- Ordinul presedintelui Casei Nationale de Asigurări de Sănătate nr. 15/2008

 

ACTE ALE COLEGIULUI NATIONAL AL ASISTENTILOR SOCIALI

 

COLEGIUL NATIONAL AL ASISTENTILOR SOCIALI

 

Registrul National al Asistentilor Sociali

 

PARTEA I

Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

26

Alba

Albu Gabriel Ioan

Specialist

1281

Alba

Aldea Adriana Diana

Specialist

1442

Alba

Armian Florin

Principal

1445

Alba

Atănăsoaie Elena Cristina

Principal

552

Alba

Avram Claudia Maria

Specialist

1430

Alba

Avram Diana

Principal

1490

Alba

Baldea Mihai Cristian Virgil

Practicant

46

Alba

Baranyi Maria Cristina

Specialist

1444

Alba

Bărbăntan Cosmina Nicoleta

Principal

1434

Alba

Beldean Rusu Iulia

Principal

1299

Alba

Bic Florina Adina

Specialist

1302

Alba

Bobar Mariana Virginia

Specialist

1433

Alba

Bogdan Maricica

Principal

1307

Alba

Boghici Adriana Elena

Specialist

1495

Alba

Bortes Ana Maria

Principal

1443

Alba

Borza Irina Aurelia

Principal

1291

Alba

Butuc Bianca Elena

Specialist

220

Alba

Chiorean Liana Maria

Specialist

550

Alba

Chirilă Sorin Adrian

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

1437

Alba

Cioara Marcela

Principal

196

Alba

Ciucă Simona Dorina

Specialist

1107

Alba

Constantinescu Dora Gabriela

Debutant

187

Alba

Cordea Andreea Elena

Specialist

1424

Alba

Costea Claudia Monica

Principal

1420

Alba

Cristea Pompilia Camelia

Principal

311

Alba

Cristescu Adela Tania

Specialist

1151

Alba

Crisan Ionela Marinela

Debutant

1388

Alba

Cucerzan Cornelia Alina

Specialist

537

Alba

Dahinten Pavel Anca Laura

Specialist

553

Alba

Dan Cristina Mihaela

Principal

554

Alba

Dan Ioan Mihail

Principal

175

Alba

Dan Nicolae Ilie

Specialist

1473

Alba

Domsa Mihaela

Principal

1306

Alba

Duda Maria Teodora

Specialist

1106

Alba

Duma Teodor

Debutant

1104

Alba

Dumitru Mihaela Laura

Debutant

45

Alba

Dusa Ioan Claudiu

Specialist

1308

Alba

Dusa Ioana Camelia

Specialist

1280

Alba

Făt Gabriela Corina

Specialist

1288

Alba

Fekete Margareta

Specialist

1285

Alba

Filip Adriana

Specialist

1282

Alba

Filipescu Oana Liana

Specialist

1425

Alba

Frăcea Valentin Ioan

Principal

1174

Alba

Gărdus Maria Florina

Practicant

1286

Alba

Geogean Ioana Cristina

Specialist

1423

Alba

Gruian Iulia Mirela

Principal

234

Alba

Grunvald Paula Maria

Specialist

1436

Alba

H‚rceagă Simona Mariana

Principal

919

Alba

Hădărig Vasile

Specialist

1422

Alba

Hătisi Alexandra Simona

Principal

1287

Alba

Hirean Simona Roxana

Specialist

1439

Alba

Hrineac Ionela Elena

Principal

1421

Alba

Huciu Nicuta Nicoleta

Principal

1438

Alba

Humuzău Maria

Principal

1277

Alba

Ionită Maria

Specialist

1303

Alba

Jakubinyi Beatrice

Specialist

1300

Alba

Jurca Marinela

Specialist

1492

Alba

Jurju Daniela

Specialist

1301

Alba

Lascu Loredana Mariana

Specialist

869

Alba

Lazăr Natalia Maria

Debutant

1415

Alba

Leah Iuliana Cornelia

Principal

1416

Alba

Leterna Simona Elena

Principal

1304

Alba

Lopazan Iulian

Specialist

1278

Alba

Luca Natalia Alina

Specialist

1309

Alba

Lungoci Cristina

Specialist

970

Alba

Magda Sabina

Debutant

1292

Alba

Man Monica Alina

Specialist

1079

Alba

Marin Gheorghe Ioan

Practicant

310

Alba

Marina Alina Marinela Bianca

Specialist

300

Alba

Mărginean Liliana Lăcrimioara

Specialist

1172

Alba

Mărginean Elena

Practicant

1471

Alba

Medrea Mariana

Principal

1472

Alba

Medrea Sorin Narcis

Principal

312

Alba

Moga Stanca

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

312

Alba

Moga Stanca

Specialist

551

Alba

Moldovan Raluca Cristina

Practicant

1417

Alba

Moldovan Delia Cornelia

Principal

1418

Alba

Moldovan Iulia Maria

Principal

1441

Alba

Moldovan Alexandra

Principal

1296

Alba

Morar Irina Mihaela

Specialist

1419

Alba

Muntean Adriana

Principal

1305

Alba

Muntean Raluca Adriana

Specialist

313

Alba

Muresan Adriana Mariana

Specialist

1108

Alba

Muresan Ioana Cosmina

Debutant

1279

Alba

Neagu Floarea Maria

Specialist

237

Alba

Nistor Ramona Maria

Specialist

1295

Alba

Olariu Simona Mariana

Specialist

549

Alba

Oprita Viorica Elena

Practicant

1392

Alba

Panczel Judit Katalin

Specialist

1284

Alba

Pantea Adina

Specialist

42

Alba

P‚rvu Andreia

Specialist

197

Alba

Pasca Nicoleta

Specialist

1109

Alba

Pasca Carmen Monica

Debutant

1105

Alba

Păcurariu Anamaria Elisabeta

Debutant

51

Alba

Plesa Laura

Specialist

1426

Alba

Pop Elena Mihaela

Principal

1283

Alba

Popa Cristina Ileana

Specialist

1173

Alba

Popa Andreea Cosmina

Practicant

1298

Alba

Popa Carolina Ana

Specialist

1431

Alba

Popescu Ana

Principal

201

Alba

Prodan Liliana

Specialist

1429

Alba

Răhăian Sorina Adriana

Principal

1435

Alba

Ruja Adriana

Principal

185

Alba

Rusu Alina Ligia

Principal

111 0

Alba

Simina Anca Iulia

Debutant

1297

Alba

Stamate Ioana

Specialist

1293

Alba

StÓnea Amalia Maria Antonela

Specialist

1294

Alba

Suciu Maria

Specialist

1427

Alba

Serban Carmen Georgeta

Principal

1440

Alba

Soit Elena Monica

Principal

186

Alba

Tamas Nastasia

Principal

1111

Alba

Tecsa Mihaela Gabriela

Debutant

1428

Alba

Tiron Mirela Cristina

Principal

53

Alba

Todea Emilia

Specialist

1289

Alba

Todea Angela

Specialist

1432

Alba

Togoe Lucia Cosmina

Principal

1290

Alba

Uritescu Cristian Vasile

Specialist

131

Alba

Vintilă Maria

Specialist

47

Alba

Voina Daniela

Specialist

11 0

Alba

Voj Ioan Marius

Principal

111

Alba

Voj Nicoleta

Specialist

418

Arad

Ardelean Alina Lucia

Specialist

419

Arad

Ban Emilian

Specialist

421

Arad

Barbu Nicoleta

Specialist

422

Arad

Băbutău Carmen Cristina

Specialist

519

Arad

Bele Lenuta

Specialist

423

Arad

Boitiu Corina

Specialist

424

Arad

Breaz Maria Alina

Specialist

425

Arad

Budiu Daniela Magdalena

Specialist

426

Arad

Călăcean Mirela Veronica

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

111 2

Arad

Cioba Mihaela Elisabeta

Debutant

427

Arad

Ciupuligă Adina Violeta

Specialist

428

Arad

Codreanu Mihaiela

Specialist

390

Arad

Colceriu Marinel Nelu

Specialist

429

Arad

Costut Simona Georgiana

Practicant

322

Arad

Cret Schmidt Crina Ecaterina

Specialist

430

Arad

Dascăl Iulian Mircea

Specialist

431

Arad

Dehelean Ionela Mariana

Specialist

432

Arad

Dincă Carmen Ramona

Specialist

433

Arad

Fugătă Angelica

Specialist

314

Arad

Gherda Ionela

Specialist

434

Arad

GŲddert Marilena Emilia

Specialist

435

Arad

Grapini Ioan

Specialist

758

Arad

Gurban Marta Rebeka

Specialist

323

Arad

Hatcu Oana Alexandra

Specialist

315

Arad

Hubert Szabo Mariana Florentina

Specialist

180

Arad

Jucan Stefania

Specialist

316

Arad

Macavei Sorin Leontin

Specialist

992

Arad

Macavei Gyongyi Katalin

Specialist

436

Arad

Maczej Angela

Specialist

437

Arad

Medves Agnes

Specialist

438

Arad

Meszaros Andrea Monika

Specialist

439

Arad

Mihăicuta Lucia Emilia

Specialist

440

Arad

Mosincat Daciana

Specialist

441

Arad

Mot Melinda Iliana

Specialist

844

Arad

Mustea Andreea Cătălina

Specialist

442

Arad

Pap Casilda Luciana

Specialist

443

Arad

Parasca Maria Daniela

Specialist

1120

Arad

Peste Cristina Petronela

Specialist

221

Arad

Porumbel Ramona

Specialist

444

Arad

Rosu Erika

Specialist

445

Arad

Sala Andreea

Debutant

317

Arad

Sferdian Florica Mihaela

Specialist

1098

Arad

Susan Monica

Debutant

446

Arad

Siclovan Emanuela

Specialist

447

Arad

Sipos Flavius Bogdan

Specialist

878

Arad

Talpos Adriana Elena

Specialist

318

Arad

Tudorache Raluca

Specialist

555

Arad

Tulcan Livia

Practicant

319

Arad

Ungur Daniela Magdalena

Specialist

448

Arad

Varga Ramona Daniela

Specialist

320

Arad

Varga Sida Lucia

Specialist

449

Arad

Vasi Nicoleta Adina

Specialist

450

Arad

VÓrtaci Adriana Rozalia

Specialist

321

Arad

Vladu Gabriel Ioan

Specialist

166

Arad

Vlasin Alexandru

Specialist

757

Arad

Zeleneac Florina

Practicant

122

Arges

BÓrdici Ligia Bianca

Specialist

1310

Arges

Boboc Elena Monica

Specialist

833

Arges

Caplan Geta Mihaela

Debutant

520

Arges

Dumitrache Georgeta Monica

Specialist

521

Arges

Dumitrescu Ana Maria

Specialist

17

Arges

Ghitulescu Nelida Marinela

Principal

638

Arges

Iosif Cristina Roberta

Specialist

1099

Arges

Lută Valerica

Practicant


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

324

Arges

Preda Carmen Stefania

Specialist

1311

Arges

Preda Cornelia Silvia

Specialist

111 3

Arges

Sima Ion Mihai

Debutant

1313

Arges

Stefănescu Marinela

Specialist

1100

Arges

Vasile Mariana

Debutant

1312

Arges

Voiculescu Eugenia

Specialist

150

Bacău

Ardei Angela

Specialist

759

Bacău

Ardei Paulina

Specialist

855

Bacău

Bandraburu Mihai Adrian

Debutant

641

Bacău

Botezatu Valeru

Practicant

875

Bacău

Botezatu Georgeta Vasilica

Specialist

11 2

Bacău

Bucioacă Elisabeta

Specialist

124

Bacău

Budău Rosu Iosif

Specialist

325

Bacău

Bulai Irina

Specialist

1379

Bacău

Ciciu Roxana Liliana

Specialist

1380

Bacău

Ciciu Gheorghe Ion

Specialist

198

Bacău

Ciubotaru Mihaela

Specialist

1414

Bacău

Diaconita Irina

Specialist

152

Bacău

Drăgoi Mihaela

Specialist

176

Bacău

Farcas Veronica Cornelia

Specialist

751

Bacău

Gavrilă Rodica

Specialist

522

Bacău

Gavrilescu Stefania

Specialist

851

Bacău

Hulută Elena

Practicant

1145

Bacău

Lovin Mariana

Debutant

52

Bacău

Lupascu Camelia Daniela

Specialist

1413

Bacău

Macovei Liliana

Specialist

326

Bacău

Mateiu Ana-Gabriela

Specialist

1381

Bacău

Maxim Lorena

Specialist

1012

Bacău

Onulescu Cristina

Specialist

244

Bacău

Orban Marinela Gianina

Specialist

1146

Bacău

Puscasu George

Debutant

245

Bacău

Roca Monica

Specialist

1175

Bacău

TÓrnăcop Petronela

Practicant

1259

Bacău

Tirică Paula Adriana

Practicant

1252

Bacău

Zugravu Mihaela

Practicant

251

Bihor

Alexan Mărioara

Practicant

111 5

Bihor

Burescu Monica

Debutant

760

Bihor

Caba Diana Rozica

Practicant

1317

Bihor

Chirilă Daniela

Specialist

1315

Bihor

Cioara Carla Fabiola

Specialist

8

Bihor

Daragiu Leontina Ana

Specialist

879

Bihor

Drăgan Didina Viorica

Specialist

111 4

Bihor

Dudas Floarea Ghiorghina

Debutant

149

Bihor

Fetea Angela Liana

Specialist

1314

Bihor

Foltut Marilena

Specialist

834

Bihor

Hanis Ana Adriana

Practicant

173

Bihor

Marc Erika

Practicant

34

Bihor

Marian Mirela Roxana

Specialist

1446

Bihor

Marian Marius Sorin

Principal

291

Bihor

Măduta Ana

Specialist

290

Bihor

Mierlut Maria

Specialist

863

Bihor

Motoc Dorina Elisabeta

Specialist

236

Bihor

Murg Marinela

Specialist

174

Bihor

Ostafi Jenica

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

147

Bihor

Pop Marius Ludovic

Specialist

153

Bihor

Stroie Saveta Rodica

Specialist

1316

Bihor

Szondi Berta Andrea

Specialist

128

Bihor

Veres Daniela

Specialist

129

Bihor

Veres Ligia

Specialist

212

Bihor

Zsirka Daniela

Specialist

988

Bistrita-Năsăud

Barbu Lucretia Nicoleta

Specialist

16

Bistrita-Năsăud

Bercea Flaviu

Specialist

295

Bistrita-Năsăud

Covaci Irenke Eva

Specialist

54

Bistrita-Năsăud

Deac Ana

Specialist

1318

Bistrita-Năsăud

Gabrian Daniela Cristina

Specialist

397

Bistrita-Năsăud

Găzdac Codruta Sorina

Specialist

1447

Bistrita-Năsăud

Hognogi Ioan Macedon

Principal

222

Bistrita-Năsăud

Racu Alina Renata

Specialist

63

Bistrita-Năsăud

Rusu Domnica

Specialist

7

Bistrita-Năsăud

Scripa Ioan Radu

Specialist

223

Bistrita-Năsăud

SÓngeorzan Teodor

Specialist

835

Bistrita-Năsăud

Turda Cristina Mariana

Practicant

940

Botosani

Aburlăcitei Mariana Lăcrămioara

Practicant

1319

Botosani

Achitei Violeta

Specialist

841

Botosani

Alexa Beatrice

Debutant

1004

Botosani

Alupoaie Viorica

Specialist

1320

Botosani

Amariei Nadia

Specialist

1005

Botosani

Amarini Roxana

Debutant

948

Botosani

Andrii Rodica

Practicant

867

Botosani

Aolăritei Alina Simona

Debutant

1025

Botosani

Astancăi Doina Mihaela

Practicant

762

Botosani

Aungurenci Luminita

Debutant

327

Botosani

Azoitei Iulian

Specialist

420

Botosani

Babii Angela

Specialist

301

Botosani

Baciu Carmen Alina

Practicant

329

Botosani

Balan Corina

Specialist

328

Botosani

Bădărău Carmen Marineta

Practicant

335

Botosani

Boacă Geanina Roxana

Specialist

943

Botosani

Bucsă Br‚ndusa

Specialist

866

Botosani

Burac Loredana

Specialist

941

Botosani

Ciobanu Mirela

Specialist

939

Botosani

Cobzariu Hustiuc Mario Moreno

Specialist

556

Botosani

Condurache Maria

Specialist

1411

Botosani

Cretu Dorina Mihaela

Specialist

1006

Botosani

CrÓsmariu Cristian Marius

Specialist

945

Botosani

Curecheriu Micsunela

Specialist

452

Botosani

Daniliuc Carmen Elena

Specialist

1007

Botosani

Dimitriu Oana Andreea

Practicant

1008

Botosani

Dunea Emilia Maria

Debutant

330

Botosani

Fortoes Cristina

Specialist

1493

Botosani

Giriadă Alin

Specialist

761

Botosani

Guzu Claudia Simona

Practicant

947

Botosani

Hojbotă Doinita

Specialist

262

Botosani

Hutanu Irina Elena

Specialist

1166

Botosani

Hutu Mariana Iulia

Debutant

304

Botosani

Juravlea Daniela Estera

Specialist

1177

Botosani

Landea Nicoleta

Practicant

337

Botosani

Lemni Sebastian Ioan

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

557

Botosani

Livadariu Daniela

Practicant

331

Botosani

Mascan Cristian

Specialist

936

Botosani

Maxim Ciprian Stefan

Specialist

332

Botosani

Mihai Maria Felicia

Specialist

1276

Botosani

MÓndru Simona Ionela

Practicant

523

Botosani

Musteată Anamaria

Specialist

252

Botosani

Onofrei Lidia Manuela

Specialist

1176

Botosani

Paladi Viorica

Practicant

1026

Botosani

Păduraru Cristina

Practicant

938

Botosani

Păduraru Cristina Oltita

Debutant

949

Botosani

Păt‚rniche Carmen Gabriela

Practicant

138

Botosani

Pietraru Carmen Elena

Debutant

950

Botosani

PÓnzariu Mihaela

Specialist

513

Botosani

Poinariu Manuela Luminita

Specialist

333

Botosani

Poplauschi Anda Cristina

Specialist

334

Botosani

Prisacaru Iulia

Specialist

1009

Botosani

Prodan Petronela

Specialist

942

Botosani

Radu Lăcrămioara

Specialist

157

Botosani

Rată Dorina

Specialist

336

Botosani

Simion Valentin

Specialist

524

Botosani

Sorlescu Raluca Petronela

Practicant

946

Botosani

Spataru Cecilia Nicoleta

Specialist

944

Botosani

Todosanu Diana Nicoleta

Specialist

308

Botosani

Titei Monica

Specialist

1016

Botosani

Velniceriu Alina

Practicant

453

Brăila

Andronachi Pompiliu

Specialist

765

Brăila

Avram Atena

Specialist

411

Brăila

Calu Simona Nastasia

Specialist

338

Brăila

Cambur Florentina

Specialist

763

Brăila

C‚r‚c Carmen Georgeta

Specialist

412

Brăila

Drăghici Elisaveta

Specialist

288

Brăila

Drăghici Carmen Elena

Specialist

767

Brăila

Gheorghe Cristina

Specialist

745

Brăila

Musat Fănica

Specialist

928

Brăila

Neagu Adrian Viorel

Debutant

764

Brăila

Panait Marioara

Specialist

766

Brăila

Pascu Iuliana

Specialist

57

Brăila

Turcan Mirela

Specialist

451

Brăila

Zăvoianu Liliana

Specialist

24

Brasov

Bucutea Mihaela

Specialist

826

Brasov

Cojocaru Andreea

Specialist

32

Brasov

Constantinescu Maria Magdalena

Specialist

927

Brasov

Dunăre Ana Cristina

Debutant

90

Brasov

Moldovan Nicolae Dănut

Debutant

880

Brasov

Morarean Cristina Ioana

Specialist

1321

Brasov

Tabără Anca

Specialist

224

Brasov

Tepes Emanuela Daniela

Debutant

494

Bucuresti Sector 1

Alexa Daniela

Specialist

858

Bucuresti Sector 1

Bortea Viorica

Specialist

454

Bucuresti Sector 1

C‚ndea Mariana

Specialist

1323

Bucuresti Sector 1

Chiriac Cristina

Specialist

9

Bucuresti Sector 1

CÓndea Sorina Artenisa

Principal

458

Bucuresti Sector 1

Dragomir Elena

Specialist

1064

Bucuresti Sector 1

Drăgan Ioana

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

55

Bucuresti Sector 1

Flaschel Mihaela

Specialist

107

Bucuresti Sector 1

Florea Maria

Principal

339

Bucuresti Sector 1

Geambasu Costin

Specialist

525

Bucuresti Sector 1

Giosan Florin Vasile

Specialist

561

Bucuresti Sector 1

Hagiu Lavinia Florina

Principal

1324

Bucuresti Sector 1

H‚rja Cerasela Cecilia

Specialist

1075

Bucuresti Sector 1

Iancu Emilia Raluca

Practicant

111 6

Bucuresti Sector 1

Ionescu Iuliana Elena

Debutant

527

Bucuresti Sector 1

Ivan Dana

Specialist

559

Bucuresti Sector 1

Milea Mihaela

Practicant

480

Bucuresti Sector 1

Moise Tatiana

Specialist

558

Bucuresti Sector 1

Osman Bashir Mihaela

Specialist

199

Bucuresti Sector 1

Pal Anamaria Olivia

Specialist

1135

Bucuresti Sector 1

Paulischin Herbert

Principal

3

Bucuresti Sector 1

Porumb Nicoleta Liliana

Principal

455

Bucuresti Sector 1

Radu Luminita

Specialist

456

Bucuresti Sector 1

Stanciu Marian Romeo

Specialist

67

Bucuresti Sector 1

Stoichici V‚rlan Mihaela Narcisa

Principal

271

Bucuresti Sector 1

Susan Mihnea Cornel

Specialist

965

Bucuresti Sector 1

Serban Lucretia

Specialist

1178

Bucuresti Sector 1

Serbănică Marian

Practicant

296

Bucuresti Sector 1

Serbănică Andra

Specialist

560

Bucuresti Sector 1

Trifan Cristina Mihaela

Specialist

1179

Bucuresti Sector 1

Turlescu Mihaela

Practicant

1322

Bucuresti Sector 1

Vlad Elena

Specialist

457

Bucuresti Sector 1

Vraciu Gianina Simina

Practicant

11 8

Bucuresti Sector 1

Vulpeanu Iuliana

Principal

547

Bucuresti Sector 1

Zabarcencu Nichita Ion

Specialist

562

Bucuresti Sector 2

Albert Mariana

Specialist

882

Bucuresti Sector 2

Alexe BrÓndusa Andreea

Specialist

768

Bucuresti Sector 2

BÓlha Antonela Ani

Specialist

842

Bucuresti Sector 2

Bontu Alina Veronica

Specialist

460

Bucuresti Sector 2

Bors Silvia Mirela

Specialist

1325

Bucuresti Sector 2

Buche Felicia Nicoleta

Specialist

99

Bucuresti Sector 2

Cihodaru Maricica

Specialist

74

Bucuresti Sector 2

Ciuchită Mihaela

Specialist

964

Bucuresti Sector 2

Ciuculete Niculina

Practicant

281

Bucuresti Sector 2

Clocotici Oana Maria

Principal

864

Bucuresti Sector 2

Coarfă Eugen

Specialist

461

Bucuresti Sector 2

Com‚ndaru Cristina Andreea

Practicant

141

Bucuresti Sector 2

Costeleanu Elena Florentina

Specialist

786

Bucuresti Sector 2

Coteanu Liana Daniela

Specialist

415

Bucuresti Sector 2

Cristea Diana Alina

Principal

1103

Bucuresti Sector 2

Florea Marian

Practicant

1389

Bucuresti Sector 2

Ghită Antoaneta Raluca

Specialist

302

Bucuresti Sector 2

Ionel Mirela

Debutant

770

Bucuresti Sector† 2

Lungulescu Daniela

Specialist

973

Bucuresti Sector 2

Marinescu Raluca Georgiana

Specialist

15

Bucuresti Sector 2

Median Adriana Elena

Specialist

528

Bucuresti Sector 2

Mihăescu Anne-Marie

Specialist

341

Bucuresti Sector 2

Morar Cristina

Specialist

1449

Bucuresti Sector 2

Musat Victor Stefan

Principal

100

Bucuresti Sector 2

Muzelak Cristina

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

109

Bucuresti Sector 2

Neuman Georgiana Mioara

Principal

108

Bucuresti Sector 2

Oltean Iuliana Maria

Principal

830

Bucuresti Sector 2

Panait Manuela Irina

Specialist

1448

Bucuresti Sector 2

Petrescu Ionica

Principal

1450

Bucuresti Sector 2

Petrescu Cicilia

Principal

963

Bucuresti Sector 2

Romenci Liliana

Practicant

2

Bucuresti Sector 2

Rosu Cristian

Principal

22

Bucuresti Sector 2

Rosu Liliana

Specialist

769

Bucuresti Sector 2

Rotariu Gabriela

Specialist

340

Bucuresti Sector 2

Soroceanu Nicoleta

Principal

459

Bucuresti Sector 2

Tătaru Aurora Iulia

Specialist

563

Bucuresti Sector 2

Tudor Ana Maria

Specialist

5

Bucuresti Sector 2

Witec Smaranda

Principal

748

Bucuresti Sector 3

Andresoi Carmen Elena

Specialist

749

Bucuresti Sector 3

Andresoi Corneliu

Practicant

1385

Bucuresti Sector 3

Antochi Laura Sidonia

Specialist

1328

Bucuresti Sector 3

BÓrloi Adriana Florentina

Specialist

824

Bucuresti Sector 3

Blezneag Rodica Gina

Specialist

515

Bucuresti Sector 3

Bobocea Gabriela Oana

Specialist

1452

Bucuresti Sector 3

Buiciuc Diana Simona

Principal

1453

Bucuresti Sector 3

Chitu Emilia

Principal

254

Bucuresti Sector 3

Copil Iuliana

Specialist

1483

Bucuresti Sector 3

Corlan Maria Daniela

Principal

1326

Bucuresti Sector† 3

Dabija Lăcrămioara

Specialist

752

Bucuresti Sector 3

Deacă Adina

Specialist

771

Bucuresti Sector 3

Diac Mirela

Specialist

181

Bucuresti Sector 3

Dobre Elena Georgeta

Specialist

529

Bucuresti Sector 3

DrÓgă Elena

Specialist

77

Bucuresti Sector 3

Dumitrascu Victoria Claudia

Specialist

1406

Bucuresti Sector 3

Dumitru Paula Iuliana

Specialist

238

Bucuresti Sector† 3

Ene Theodora Elena Doina

Specialist

856

Bucuresti Sector 3

Giosanu Laurian Genel

Specialist

280

Bucuresti Sector 3

Iacobescu Antoaneta

Specialist

464

Bucuresti Sector 3

Ilie Daniela

Specialist

64

Bucuresti Sector† 3

Ilie Andreia

Specialist

462

Bucuresti Sector 3

Istode Roxana Steliana

Specialist

465

Bucuresti Sector 3

Istodor Dorothea Mihaela

Specialist

268

Bucuresti Sector† 3

Manda Maria

Specialist

226

Bucuresti Sector 3

Mătusa Sanda Nicoleta

Specialist

463

Bucuresti Sector 3

Mihalache Nicoleta

Debutant

269

Bucuresti Sector† 3

Muja Domnica Cecilia

Specialist

136

Bucuresti Sector 3

Niculcea Carmen

Specialist

227

Bucuresti Sector 3

Palu Andreea Viorica

Specialist

1181

Bucuresti Sector† 3

Pădurean Cristina

Practicant

1180

Bucuresti Sector 3

Petu Carmen

Practicant

1327

Bucuresti Sector† 3

Podariu Florica Crina

Specialist

299

Bucuresti Sector 3

Popa Livia

Specialist

188

Bucuresti Sector 3

Stroe Adina

Specialist

95

Bucuresti Sector 3

Seclăman Ema Elza

Principal

111 7

Bucuresti Sector 3

TopÓrceanu Nicoleta

Debutant

239

Bucuresti Sector† 3

Tuzla Corina Ana

Specialist

546

Bucuresti Sector 3

Vasile Dănut Anton

Specialist

1451

Bucuresti Sector 3

Vilă George

Principal


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

1329

Bucuresti Sector 3

Vlădoianu Elena

Specialist

189

Bucuresti Sector 3

Zaharia Valentina Paula

Specialist

345

Bucuresti Sector 4

Albită Mihaela

Practicant

471

Bucuresti Sector 4

Alexandru Iuliana

Specialist

1330

Bucuresti Sector 4

Antonie Evelin Ruxandra

Specialist

543

Bucuresti Sector 4

Balan George

Practicant

984

Bucuresti Sector 4

Barbu Elena

Practicant

564

Bucuresti Sector 4

Bălan Elena Adriana

Specialist

535

Bucuresti Sector 4

Bărbulescu Ionela

Specialist

847

Bucuresti Sector 4

BrÓncoveanu Iulian

Specialist

342

Bucuresti Sector 4

Burciu Elena Cristina

Specialist

133

Bucuresti Sector 4

Cacoveanu Gheorghe

Practicant

962

Bucuresti Sector 4

Codreanu Mihaela

Debutant

881

Bucuresti Sector 4

Dincă Olivia Elena

Specialist

468

Bucuresti Sector 4

Drăgut Cristina

Practicant

279

Bucuresti Sector 4

Dumitru Marian

Specialist

565

Bucuresti Sector 4

Gheorghică Andreea Lidia

Specialist

394

Bucuresti Sector 4

Ghidu Victorita Iuliana

Specialist

566

Bucuresti Sector 4

Haivas Victorita Cristiana

Specialist

989

Bucuresti Sector 4

Ionită Roxana

Practicant

467

Bucuresti Sector 4

Iordache Georgeta

Specialist

92

Bucuresti Sector 4

Lazăr Florin

Principal

93

Bucuresti Sector 4

Lazăr Georgeta Alina

Specialist

536

Bucuresti Sector 4

Maria Dragomir Corina Ecaterina

Specialist

65

Bucuresti Sector 4

Mirică Mandita

Specialist

985

Bucuresti Sector 4

Moldoveanu Diana Margareta

Practicant

1020

Bucuresti Sector 4

Nicola Isabelle Alice

Practicant

343

Bucuresti Sector 4

Nitoiu Florentina

Specialist

82

Bucuresti Sector 4

Pană Elena

Specialist

1488

Bucuresti Sector 4

Petcu Cătălin Viorel

Debutant

123

Bucuresti Sector 4

Portnoi Fulga Ileana

Specialist

228

Bucuresti Sector 4

Portnoi Nicoleta Alina

Specialist

987

Bucuresti Sector 4

Proti Ramona

Specialist

469

Bucuresti Sector 4

Rădut Gina

Specialist

1148

Bucuresti Sector 4

Sava Viorel Ion

Debutant

772

Bucuresti Sector 4

Simion Mihaela

Specialist

754

Bucuresti Sector 4

Socianu Anca Maria

Specialist

344

Bucuresti Sector 4

Tatomir Laura Cristina

Specialist

753

Bucuresti Sector 4

Tănase Cristina

Specialist

1487

Bucuresti Sector 4

Tiron Emanuela

Principal

11 5

Bucuresti Sector 4

Tudor Rita

Specialist

1167

Bucuresti Sector 4

Turcanu Marcela

Practicant

466

Bucuresti Sector 4

Vasilescu Otrok Anca

Practicant

346

Bucuresti Sector 4

Vatrautas Ana Maria Daniela

Practicant

1383

Bucuresti Sector 5

Asimionesei Alina

Specialist

91

Bucuresti Sector 5

Barac Violeta Emanuela

Specialist

1084

Bucuresti Sector 5

Burlacu Adina Nicoleta

Specialist

986

Bucuresti Sector 5

Călin Ionica

Practicant

568

Bucuresti Sector 5

Ceaus Mirela

Specialist

472

Bucuresti Sector 5

Chiran Ana-Maria

Specialist

267

Bucuresti Sector 5

Chiru Viorica

Specialist

1149

Bucuresti Sector 5

Coman Silvia Felicia

Debutant

474

Bucuresti Sector 5

Cristache Mariana Roxana

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

1168

Bucuresti Sector 5

Dinut Vasilica

Practicant

717

Bucuresti Sector 5

Ditu Maria

Specialist

567

Bucuresti Sector 5

G‚dici Tatiana Eugenia

Specialist

773

Bucuresti Sector 5

Gavriliu Ionelia

Specialist

837

Bucuresti Sector 5

Ghergu Ė Ostrovschi Alina

Specialist

718

Bucuresti Sector 5

GÓgÓlice Nicoleta Ionela

Specialist

838

Bucuresti Sector 5

Greceanu Amelia

Specialist

473

Bucuresti Sector 5

Ionită Florentina

Specialist

225

Bucuresti Sector 5

Lavric Mirela Carmen

Principal

475

Bucuresti Sector 5

Manole Simona

Practicant

961

Bucuresti Sector 5

Marin Roxana Andreea

Specialist

1074

Bucuresti Sector 5

Mănescu Gabriela Paula

Practicant

94

Bucuresti Sector 5

Mihăila Gabriela

Specialist

774

Bucuresti Sector† 5

Mincu Mioara

Specialist

1014

Bucuresti Sector 5

Muresan Laura

Specialist

960

Bucuresti Sector 5

Naciu Cristian Aurelian

Practicant

66

Bucuresti Sector 5

Oprea Ionita

Specialist

839

Bucuresti Sector 5

Pascu Ileana Carmen

Specialist

755

Bucuresti Sector 5

PÓrvan Gheorghe

Specialist

229

Bucuresti Sector 5

Vizitiu Simona Irina

Specialist

1090

Bucuresti Sector 5

Vladu Tudorita

Practicant

105

Bucuresti Sector 6

Acris Corina

Specialist

414

Bucuresti Sector 6

Adam Andreea Cristina

Specialist

959

Bucuresti Sector 6

Agachi Maria

Practicant

571

Bucuresti Sector 6

Andries Alina Mihaela

Specialist

724

Bucuresti Sector 6

Athorbei Geta

Practicant

470

Bucuresti Sector 6

Balint Florina

Specialist

569

Bucuresti Sector 6

Barbu Adelina Ruxandra

Specialist

958

Bucuresti Sector 6

Batori Daniela

Practicant

533

Bucuresti Sector 6

Bărboi Ecaterina Mihaela

Specialist

1085

Bucuresti Sector 6

Biliută Maricica

Specialist

148

Bucuresti Sector 6

Brihac Aurelia

Practicant

13

Bucuresti Sector 6

Chirilă Daniel

Principal

481

Bucuresti Sector 6

Chirvase Simona

Specialist

28

Bucuresti Sector 6

Ciortan Cristina

Specialist

23

Bucuresti Sector 6

Ciortan Vladimir Alexandru

Principal

719

Bucuresti Sector 6

Costache Robert Adrian

Specialist

1182

Bucuresti Sector 6

Dragomir Laura

Practicant

478

Bucuresti Sector 6

Gavrilă Mihaela

Specialist

479

Bucuresti Sector 6

Gheorghită Ileana Laura

Specialist

531

Bucuresti Sector 6

Grigore Florentina

Practicant

1368

Bucuresti Sector 6

Huduncă Oana Vasilica

Specialist

526

Bucuresti Sector 6

Ionescu Irinel

Specialist

348

Bucuresti Sector 6

Ionită Elena Maria

Principal

720

Bucuresti Sector 6

Iordache Alina Marilena

Specialist

135

Bucuresti Sector 6

Irimia Laura Elena

Specialist

21

Bucuresti Sector 6

Jurcan Rafila Georgeta

Principal

756

Bucuresti Sector† 6

Marcu Marcela Ionela

Specialist

1183

Bucuresti Sector 6

Metcaniuc Stela

Practicant

349

Bucuresti Sector 6

Mihalcea Cristina Lucia

Specialist

721

Bucuresti Sector 6

Motofei Laura Elena

Specialist

828

Bucuresti Sector 6

Năstase Nicolae Alin

Practicant

1184

Bucuresti Sector 6

Petrescu Mariana Carmen

Practicant

722

Bucuresti Sector 6

Popa Mihaela

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

775

Bucuresti Sector 6

Popescu Stanca Mirela

Specialist

530

Bucuresti Sector 6

S‚rmoiu Cristina Gabriela

Specialist

270

Bucuresti Sector 6

Scarlat Iulian

Specialist

477

Bucuresti Sector 6

Simion Magda

Specialist

570

Bucuresti Sector 6

Simion Alina Loredana

Specialist

482

Bucuresti Sector 6

SÓrbu Elena Lavinia

Specialist

832

Bucuresti Sector 6

Spătaru Mariana

Practicant

723

Bucuresti Sector 6

Stancu Luminita

Specialist

476

Bucuresti Sector 6

Tudor Corina Magdalena

Debutant

1384

Bucuresti Sector 6

Tudorache Florentina Emilia

Specialist

1331

Bucuresti Sector 6

Turdeanu Iulia Anca

Specialist

1332

Bucuresti Sector 6

Vasiliu Cristiana Andreea

Specialist

1333

Buzău

Angelescu Adriana

Specialist

1021

Buzău

Bocioc Lucica

Practicant

350

Buzău

Braniste Corina

Specialist

1335

Buzău

Bratosin Mioara

Specialist

351

Buzău

Burlacu Camelia Victoria

Specialist

352

Buzău

Butu Silvia

Specialist

729

Buzău

Crăciun Iuliana

Specialist

1253

Buzău

Diaconu Vasile

Practicant

727

Buzău

Dumitrascu Stela

Specialist

416

Buzău

Enus Manuela Liana

Specialist

572

Buzău

Gavrilută Denisa Mihaela

Specialist

1185

Buzău

Ghilintă Daniel

Practicant

1022

Buzău

Ghilintă Maria

Practicant

726

Buzău

Lemnaru Mariana Margareta

Specialist

1083

Buzău

Matei Iuliana Silvia

Practicant

1154

Buzău

Matei Laura

Debutant

353

Buzău

Modoran Violeta

Specialist

725

Buzău

Munteanu Elena Marilena

Practicant

357

Buzău

Musat Mihaela

Specialist

354

Buzău

Musătoiu Luminita Gabriela

Specialist

1187

Buzău

Nacu Stănica

Practicant

1334

Buzău

Neagu Mariana Iulia

Specialist

532

Buzău

Petroiu Aurelia Constanta

Specialist

776

Buzău

Popovici Vasile

Specialist

356

Buzău

Radu Rodica Luminita

Specialist

1073

Buzău

Ralea Marinela Georgiana

Debutant

728

Buzău

Serbănescu Ciprian

Specialist

1186

Buzău

Tatomirescu Elena Irina

Practicant

912

Buzău

Tirizică Elena Cătălina

Specialist

1188

Buzău

Tulin Elena

Practicant

413

Călărasi

Chirică Luiza

Debutant

358

Călărasi

Constantin Petruta

Specialist

40

Călărasi

Dulceată Sorina Eliza

Practicant

359

Călărasi

Dumitru Mihaela Nicoleta

Specialist

240

Călărasi

Hătcăreanu Carmen

Specialist

360

Călărasi

Munteanu Carmen

Specialist

1169

Călărasi

Necula Stefana

Practicant

41

Călărasi

Necula Mihaela Cornelia

Practicant

361

Călărasi

Nicolescu Nicoleta

Specialist

362

Călărasi

Sf‚rlea Mihaela

Specialist

156

Călărasi

Stoiculescu Mariana

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

364

Călărasi

Stroescu Liliana Simona

Debutant

363

Călărasi

Stefan Ionela

Specialist

365

Călărasi

Tănase Florica

Debutant

1153

Călărasi

Ungureanu Maria Magdalena

Debutant

534

Călărasi

Vlad Georgeta

Debutant

485

Caras-Severin

Alexandru Cecilia Lavinia

Specialist

539

Caras-Severin

Anca Mădălina Simona

Specialist

489

Caras-Severin

Andres Maria Dorina

Specialist

516

Caras-Severin

Ardelean Corina Doina

Specialist

1336

Caras-Severin

Barbu Cristina Loredana

Specialist

1337

Caras-Severin

Bălănecu Ana

Specialist

574

Caras-Severin

Becheru Cristi Constantin

Specialist

488

Caras-Severin

Belintan Emanuela Maria

Specialist

578

Caras-Severin

Benec Daniel Ben

Practicant

577

Caras-Severin

Benec Lorena

Specialist

518

Caras-Severin

Boc Florin Petru

Specialist

576

Caras-Severin

Boncza Ovidiu Andrei

Specialist

730

Caras-Severin

Bugărin Corina Maria

Specialist

366

Caras-Severin

Burman Tabita Sorina

Specialist

367

Caras-Severin

Căputan Maria Laura

Specialist

1338

Caras-Severin

Constantin Iunia

Specialist

861

Caras-Severin

Drăgilă Marius Mihai

Specialist

1339

Caras-Severin

Freisz Larisa Anne Mary

Specialist

1340

Caras-Severin

Gherghinescu Lidia Cosmina

Specialist

538

Caras-Severin

Guduleasa Gheorghita Geanina

Specialist

1189

Caras-Severin

Herja Nicoleta

Practicant

486

Caras-Severin

Ilena Carmen

Specialist

368

Caras-Severin

Ilici Oana

Specialist

369

Caras-Severin

Iova Daniela

Specialist

370

Caras-Severin

Ivănoaica Marioara Doina

Specialist

371

Caras-Severin

Juravle Lavinia Oana

Specialist

731

Caras-Severin

Lala Valentin

Specialist

490

Caras-Severin

Lăcătusu Daniela

Practicant

1341

Caras-Severin

Liută Alina Florina

Specialist

372

Caras-Severin

Luca Iorga Mariana

Specialist

484

Caras-Severin

Man Nicoleta Mariana

Specialist

1342

Caras-Severin

Manolache Aniela Teodora

Specialist

517

Caras-Severin

Matei Florentina

Specialist

373

Caras-Severin

Milos Drăgan Larisa Mariana

Specialist

483

Caras-Severin

Nichifor Simona Georgeta

Specialist

1118

Caras-Severin

Novac Mădălina Otilia

Debutant

1191

Caras-Severin

Olaru Nicolae

Practicant

575

Caras-Severin

Orbulescu Daniela

Debutant

83

Caras-Severin

Pecherle Oana Georgiana

Specialist

374

Caras-Severin

Popita Adriana Ioana

Specialist

540

Caras-Severin

Rusmir Aneta Liliana

Specialist

375

Caras-Severin

Rusu Claudia Anamaria

Specialist

56

Caras-Severin

Sătmărean Adriana

Specialist

491

Caras-Severin

Suru Lavinia

Specialist


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

1494

Caras-Severin

Tămăsan Ana Violeta

Specialist

1190

Caras-Severin

Trentea Victoria Camelia

Practicant

287

Caras-Severin

Voicu Alina Daniela

Specialist

78

Cluj

Amariei Nicoleta Petronela

Specialist

1192

Cluj

Andrasy Paula Ana

Practicant

292

Cluj

Angheloiu Simona Nadia

Specialist

11 6

Cluj

Badea Maria Tereza

Specialist

246

Cluj

Ban Erika Sidonia

Specialist

778

Cluj

Berbecut Gabriela Maria

Specialist

732

Cluj

Bodochi Emilia Elena

Specialist

96

Cluj

Bogdan Claudia Nicoleta

Specialist

924

Cluj

Boier Irina

Debutant

1454

Cluj

Bora Ioana Alexandrina

Principal

19

Cluj

Burda Codruta

Principal

836

Cluj

Buttner Anca Monica

Specialist

876

Cluj

Ciornei Carmen Marcela

Specialist

169

Cluj

Coste Mihai Adrian

Specialist

877

Cluj

Creminea Mirela Ioana

Specialist

142

Cluj

Crisan Daniela Maria

Specialist

68

Cluj

Danciu Ioana Anamaria

Practicant

144

Cluj

Dinea Rodica

Specialist

952

Cluj

Dragos Loredana Ioana

Practicant

868

Cluj

Dudu Monica

Practicant

954

Cluj

Dunca Gheorghe

Specialist

11 3

Cluj

Feurdean Ioana Viorica

Specialist

1455

Cluj

Filip Monica Carmen

Principal

376

Cluj

Fulop Magdolna

Specialist

143

Cluj

Gaspar Zoltan

Specialist

925

Cluj

Gaspar Raluca Alina

Debutant

951

Cluj

Gavris Corina Mihaela

Debutant

145

Cluj

GÓnga Ioana Mihaela

Specialist

750

Cluj

Gocan Laura

Specialist

926

Cluj

Horincar Anamaria

Specialist

1068

Cluj

Imre Edit

Practicant

953

Cluj

Iuga Daria

Specialist

779

Cluj

Mathe Arpad

Specialist

780

Cluj

Mathe Eva Claudia

Debutant

69

Cluj

Mihăescu Cristina Laura

Specialist

922

Cluj

Misca Emil Ioan

Debutant

923

Cluj

Misca Ioana Alina

Debutant

97

Cluj

MÓnzat Iuliana Camelia

Specialist

79

Cluj

Mocean Mihaela

Practicant

1081

Cluj

Moldovan Radu

Specialist

781

Cluj

Nagy Torok Kinga

Specialist

167

Cluj

Pop Alina Diana

Specialist

11 9

Cluj

Popovici Laura Elena

Specialist

58

Cluj

Puian Simona Daniela

Specialist

106

Cluj

Rusu Maria Magdalena

Practicant


Nr.
RNASR

Judet

Nume si prenume

Treaptă de competentă profesional„

59

Cluj

Timar Adela Lucretia

Specialist

10

Cluj

TÓrnăcop Valentin Cristinel

Principal

777

Cluj

Toma Alexandru Cristian

Specialist

1015

Cluj

Toma Marcela

Practicant

120

Cluj

Varga Claudia Ana

Specialist

84

Cluj

Vălean Letitia Nicoleta

Specialist

293

Constanta

Călin George Mihai

Specialist

213

Constanta

Grozea Ioana Maria

Specialist

190

Constanta

Marin Liviu

Specialist

191

Constanta

Marin Simona

Specialist

579

Constanta

Marin Daniela Lidia

Specialist

783

Constanta

Mihalache Adriana

Specialist

782

Constanta

Neagu Marcela

Specialist

1002

Constanta

Răstoacă Liliana

Practicant

192

Constanta

Ruscu Magdalena

Specialist

580

Covasna

Babos Lilla

Specialist

581

Covasna

Baczo Ildiko

Practicant

582

Covasna

Benko Monika

Specialist

583

Covasna

Beres Karoly

Specialist

584

Covasna

Bogyor Gyongyver- Csilla

Debutant

1087

Covasna

Bokor Zsuzsa

Debutant