MONITORUL OFICIAL AL ROMANIEI Nr. 638b/2009

 

Pagina a 2-a

 

ANEXA Nr. 24

 

JUDETUL IASI

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Iasi

Cămin Studentesc T1- T2

Str. Al. Praf. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561

Cămin Studentesc T3-T4

Str. Al. Praf. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561

Cămin Studentesc T5

Str. Al. Praf. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561

Cămin Studentesc T7-T8

Str. Al. Praf. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu,CP 700561

Cămin Studentesc T17

Bd. Tudor Vladimirescu nr. 1, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700050

Cămin Studentesc C10

Str. Codrescu nr. 1, Campus Codrescu CP 700483

Cămin Studentesc C12

Str. Codrescu nr. 1, Campus Codrescu CP 700483

Cămin Studentesc C2

Str. Stoicescu nr. 1, Campus Târgusor Copou, CP 700496

Cămin Studentesc C6

Str. Titu Maiorescu nr. 7-9, Campus Titu Maiorescu, CP 700461

Cămin Studentesc C7

Str. Titu Maiorescu nr. 7-9, Campus Titu Maiorescu, CP 700461

Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi

Str. Sărăriei nr. 189, CP 700451

Facultatea de Medicină Veterinară

Aleea M. Sadoveanu nr. 8, CP 700489

Grup Scolar V. Pavelcu

Str. I.C. Brătianu nr. 8, CP 700036

Centrul Scolar nr. 2 Ion Holban

Str. P Halipanr. 16, CP 700614

Gara CF Iasi

Str. Piata Gării nr. 1, CP 700090

Aeroportul Iasi

Str. Aeroportului nr. 1, CP 700384

Municipiul Pascani

Gara CF Pascani

Str. Gării nr. 18, CP 705200

Orasul Hârlău

Casa de Cultură Hârlău

Oras Hârlău, CP 705100

Orasul Podu lloaiei

Scoala Generală Al. I. Cuza

Oras Podu lloaiei, CP 707365

Orasul Târgu Frumos

Statia CFR Târgu Frumos

Str. 20 Decembrie 1989 nr. 1, CP 705300

Comuna Alexandru I. Cuza

Scoala Generală clasele I-IV Al. I. Cuza

Sat Alexandru I. Cuza, CP 707005

Comuna Andrieseni

Scoala Generală cu clasele I-VIII „Ghiorghe Ciobanu" Andrieseni

SatAndrieseni, CP 707010

Comuna Aroneanu

Scoala Generală Aroneanu

Sat Aroneanu, CP 707020

Comuna Bals

Scoala Generală Boureni

Sat Boureni, CP 705302

Comuna Băltati

Scoala Generală Băltati

Sat Băltati, CP 707025

Comuna Bârnova

Căminul Cultural Bârnova

Sat Bârnova, CP 707035

Comuna Belcesti

Grup Scolar Victor Mihăilescu Craiu, Clădirea Spiru Haret Belcesti

Sat Belcesti, CP 707045

Comuna Bivolari

Scoala de Arte si Meserii Bivolari

Sat Bivolari, CP 707055

Comuna Brăesti

Scoala de Arte si Meserii Brăesti

Sat Brăesti, CP 707060

Comuna Butea

Căminul Cultural nr. 1 Butea

Sat Butea, CP 707065

Comuna Ceplenita

Scoala Generală Grigore Ureche Ceplenita

Sat Ceplenita, CP 707070

Comuna Ciohorăni

Căminul Cultural Ciohorăni

Sat Ciohorăni, CP 707326

Comuna Ciortesti

Căminul Cultural Ciortesti

Sat Ciortesti, CP 707075

Comuna Ciurea

Scoala Generală Ciurea

Sat Ciurea, CP 707080

Comuna Coarnele Caprei

Scoala Generală nr. 1 Coarnele Caprei

Sat Coarnele Caprei, CP 707100

Comuna Comarna

Scoala Generală Osoi

Sat Osoi, CP 707105


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Costesti

Scoala Generală nr. 2 Costesti, corp B

Sat Costesti, CP 707305

Comuna Costuleni

Scoala Generală Costuleni

Sat Costuleni, CP 707115

Comuna Cotnari

Căminul Cultural Cotnari

Sat Cotnari, CP 707120

Comuna Cozmesti

Căminul Cultural Cozmesti

Sat Cozmesti, CP 707140

Comuna Cristesti

Scoala Generală nr. 1 Cristesti

Sat Cristesti, CP 707145

Comuna Cucuteni

Scoală Generală Săcăresti

Sat Săcăresti, CP 707150

Comuna Dagâta

Scoala de Arte si Meserii Dagâta

Sat Dagâta, CP 707155

Comuna Deleni

Scoala Generală Deleni-Deal

Sat Deleni, CP 707165

Comuna Dobrovăt

Scoala Generală Moldoveni

Sat Moldoveni, CP 707175

Comuna Doinesti

Scoala de Arte si Meserii Dolhesti

Sat Dolhesti, CP 707180

Comuna Drăguseni

Căminul Cultural Drăguseni

Sat Drăguseni, CP 707478

Comuna Dumesti

Scoala Generală Dumesti

Sat Dumesti, CP 707185

Comuna Erbiceni

Scoala cu clasele I-IV Erbiceni

Sat Erbiceni, CP 707190

Comuna Fântânele

Grădinita nr. 1 Fântânele

Sat Fântânele, CP 707196

Comuna Focuri

Căminul Cultural Focuri

Sat Focuri, CP 707195

Comuna Golăiesti

Scoala Generală Golăiesti

Sat Golăiesti, CP 707200

Comuna Gorban

Scoală Generală cu clasele I-VIII Gorban

Sat Gorban, CP 707210

Comuna Grajduri

Gara Grajduri

Sat Grajduri, CP 707215

Comuna Gropnita

Scoala cu clasele I-X Gropnita

Sat Gropnita, CP 707225

Comuna Grozesti

Scoala Generală Grozesti

Sat Grozesti, CP 707235

Comuna Hălăucesti

Liceul Bogdan Vodă Hălăucesti

Sat Hălăucesti, CP 707240

Comuna Hărmănesti

Scoală Generală Hărmănestii Vechi

Sat Hărmănesti, CP 707509

Comuna Helesteni

Scoala de Arte si Meserii Helesteni

Sat Helesteni, CP 707245

Comuna Holboca

Scoala cu clasele I-VIII Holboca

Sat Holboca, CP 707250

Comuna Horlesti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Horlesti

Sat Horlesti, CP 707260

Comuna Ion Neculce

Scoala cu clasele I-VIII Războieni

Sat Războieni, CP 707311

Comuna Ipatele

Scoala cu clasele I-VIII Ipatele

Sat Ipatele, CP 707265

Comuna Lespezi

Scoala Generală Lespezi

Sat Lespezi, CP 707270

Comuna Letcani

Scoala cu clasele I-VIII Letcani

Sat Letcani, CP 707280

Comuna Lungani

Grădinita din satul Lungani

Sat Lungani, CP 707285

Comuna Mădârjac

Scoala cu clasele I-VIII Mădârjac

Sat Mădârjac, CP 707290

Comuna Mircesti

Scoala Generală Mircesti

Sat Mircesti, CP 707295

Comuna Mironeasa

Scoală de Arte si Meserii Mironeasa

Sat Mironeasa, CP 707300

Comuna Miroslava

Scoala Generală Miroslava

Sat Miroslava, CP 707305

Comuna Miroslovesti

Scoala de Arte si Meserii Miroslovesti

Sat Miroslovesti, CP 707325

Comuna Mogosesti

Scoala de Arte si Meserii Mogosesti

Sat Mogosesti, CP 707330

Comuna Mogosesti-Siret

Scoala Generală Mogosesti- Siret

Sat Mogosesti-Siret, CP 707335

Comuna Mosna

Scoală cu clasele I-VIII Mosna

Sat Mosna, CP 707340

Comuna Motca

Căminul Cultural Motca

Sat Motca, CP 707345

Comuna Movileni

Scoala Generală Movileni

Sat Movileni, CP 707350

Comuna Oteleni

Scoala Generală Oteleni, Corpul B

Sat Oteleni, CP 707355

Comuna Plugari

Scoala Generală Plugari

Sat Plugari, CP 707360

Comuna Popesti

S.A.M. Popesti

Sat Popesti, CP 707370

Comuna Popricani

Scoală cu clasele I-VIII Vânători

Sat Vânători, CP 707388

Comuna Prisăcani

Scoala de Arte si Meserii Prisăcani

Sat Prisăcani, CP 707390

Comuna Probota

Scoala Generală Probota

Sat Probota, CP 707395

Comuna Răchiteni

Scoala de Arte si Meserii Răchiteni

Sat Răchiteni, CP 707298

Comuna Răducăneni

Scoala Generală Răducăneni

Sat Răducăneni, CP 707400

Comuna Rediu

Scoală Generală Rediu

Sat Rediu, CP 707405

Comuna Românesti

Scoala Generală Românesti

Sat Românesti, CP 707415

Comuna Roscani

Grădinita Rădeni

Sat Rădeni, CP 707522

Comuna Ruginoasa

Scoala Generală Ruginoasa

Sat Ruginoasa, Sediul vechi al Primăriei CP 707420

Comuna Scânteia

Sala de sedinte a Consiliului Local Scânteia

Sat Scânteia, CP 707425

Comuna Schitu-Duca

Scoala Generală Schitu-Duca

Sat Schitu-Duca, CP 707435

Comuna Scobinti

Scoala Generală Fetesti

Sat Fetesti, CP 707447


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Sinesti

Sala de Sport Sinesti

Sat Sinesti, CP 707450

Comuna Siretel

Scoala de Arte si Meserii Siretel

Sat Siretel, CP 707455

Comuna Stolniceni-Prăjescu

Căminul Cultural Matei Millo

Sat Stolniceni-Prăjescu, CP 707460

Comuna Strunga

Biblioteca Comunală Strunga

Sat Strunga, CP 707465

Comuna Scheia

Scoala Generală Scheia

Sat Scheia, CP 707475

Comuna Sipote

Scoala Generală cu clasele I-VIII Sipote

Sat Sipote, CP 707485

Comuna Tansa

Grădinita Tansa

Sat Tansa, CP 707495

Comuna Tătărusi

Căminul Cultural Alexandru Vasiliu

Sat Tătărusi, CP 707500

Comuna Todiresti

Grădinita din Satul Todiresti

Sat Todiresti, CP 707505

Comuna Tomesti

Scoala D.D. Pătrăscanu

Sat Tomesti, CP 707515

Comuna Trifesti

Grădinita Trifesti

Sat Trifesti, CP 707520

Comuna Tibana

Scoală Generală Tibana

Sat Tibana, CP 707530

Comuna Tibănesti

Grădinita Tibănesti

Sat Tibănesti, CP 707545

Comuna Tigănasi

Scoala de Arte si Meserii Tigănasi

Sat Tigănasi, CP 707555

Comuna Tutora

Scoală Generală Tutora

Sat Tutora, CP 707560

Comuna Ungheni

Scoala cu clasele I-VIII Bosia

Sat Bosia, CP 707566

Comuna Valea Lupului

Scoala Generală Valea Lupului

Sat Valea Lupului, CP 707410

Comuna Valea Seacă

S.A.M. Valea Seacă

Sat Valea Seacă, CP 707570

Comuna Vânători

Căminul Cultural Vânători

Sat Vânători, CP 707575

Comuna Victoria

Punctul Vamal Sculeni

Sat Sculeni, CP 707584

Comuna Vlădeni

Grup Scolar Vlădeni

Sat Vlădeni, CP 707590

Comuna Voinesti

Scoala Generală Voinesti

Sat Voinesti, CP 707600

 

ANEXA Nr. 25

 

JUDETUL ILFOV

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Orasul Bragadiru

Scoala Generală nr. 1

Sos. Alexandriei nr. 243A, CP 077025

Orasul Buftea

Scoala Generală nr. 2 Buftea

Str. Stirbei-Vodă nr. 22, CP 070000

Orasul Chitila

Scoală nr. 1 - Sectia clasele I-IV si Grupa de prescolari Rudeni-Chitila

Sat Rudeni, str. Panduri nr. 2, CP 077046

Orasul Măgurele

Facultatea de Fizică a Universitătii Bucuresti

Str. Atomistilor nr. 405, CP 077125

Orasul Otopeni

Aeroportul International „Henri Coandă" Bucuresti-Otopeni - Corpul de legătură dintre terminalele Plecări si Sosiri Internationale

Calea Bucurestilor nr. 224E, CP 075100

Orasul Pantelimon

Scoala Generală nr. 1

Bd. Biruintei nr. 70, CP 077145

Orasul Popesti-Leordeni

Fundatia „Leonardo Murialdo"

Str. Sfântul Leonardo Murialdo nr. 1, CP 077160

Orasul Voluntari

Centrul Comercial „Jolie Viile"

Str. Erou lancu Nicolae nr. 103, CP 077190

Grădinita cu program normal nr. 1 Voluntari

Str. Buziasnr. 5, CP 077190

Comuna Afumati

Biblioteca comunală Afumati

Sos. Bucuresti-Urziceni nr. 130, CP 077010

Comuna Balotesti

Scoala nr. 1 Balotesti

Sos. Unirii nr. 6, CP 077015

Comuna Berceni

Scoala Generală nr. 1 cu clasele I-VIII Berceni

Bd. 1 Mai nr. 264, CP 077020

Comuna Brănesti

Colegiul Silvic „Theodor Pietraru"

Str.SIt. Petre Ionel nr. 2, CP 077030

Comuna Cernica

Scoala Generală nr. 1

Sat Cernica, str. Traian nr. 19, CP 077035

Comuna Chiajna

Sala de Sport „Concordia Chiajna"

Str. Drumul Gării nr. I-3, CP 077040

Comuna Ciolpani

Scoala nr. 1 Ciolpani

Str. Scolii nr. 79, CP 077050

Comuna Ciorogârla

Scoala nr. 1 Ciorogârla

Sos. Bucuresti nr. 110, CP 077055

Comuna Clinceni

Scoala Generală nr. 1

Str. Principală nr. 107, CP 077060

Comuna Copăceni

Asezământul Social din Parohia Copăceni Mănăstirea

Str. Principală nr. 182, CP 077006

Comuna Corbeanca

Scoala Generală nr. 1 cu clasele I-VIII

Str. Independentei nr. 15, CP 077065

Comuna Cornetu

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Cornetu

Sos. Alexandriei nr. 179, CP 077070

Comuna Dascălu

Primăria Comunei Dascălu

Str. Victoriei nr. 87, CP 077075

Comuna Dărăsti-llfov

Scoala generală nr. 1 Dărăsti-llfov

Str. Mihai Eminescu nr. 5, CP 077080

Comuna Dobroesti

Scoala Generală nr. 2 Fundeni

Sos. Fundeni nr. 134, CP 077086

Comuna Domnesti

Scoala nr. 1

Sat Domnesti nr. 1.227, CP 077090

Comuna Dragomiresti-Vale

Scoala Veche

Sat Dragomiresti Deal, Str. Păcii nr. 40, CP 077095

Grupul Scolar „Vintilă Brătianu"

Sat Dragomiresti Vale, Str. Micsunelelor nr. 165, CP 077095

Comuna Găneasa

Scoala cu clasele I-IV

Sat Găneasa, str. Stefan cel Mare nr. 43, CP 077100

Comuna Glina

Scoală nr. 1 Glina

Str. Parcului nr. 1, CP 077105

Comuna Grădistea

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Grădistea - Sectia prescolari

Sat Grădistea, Str. Libertătii nr. 118, CP 077110

Comuna Gruiu

Căminul Cultural Gruiu

Sat Gruiu, Sos. Gruiu nr. 150, CP 077115

Comuna Jilava

Scoala Generală nr. 1

Sos. Giurgiului nr. 266, CP 077120

Comuna Moara Vlăsiei

Scoala Generală nr. 1 Moara Vlăsiei

Sat Moara Vlăsiei, Sos. Eroilor nr. 127, CP 077130

Comuna Mogosoaia

Scoala Generală nr. 1 Mogosoaia

Sos. Bucuresti-Târgoviste nr. 107, CP 077135

Comuna Nuci

Scoala cu clasele I-IV Nuci

Sat Nuci, Sos. Calea Bucurestilor nr. 236, CP 077140

Comuna Peris

Sediul Primăriei Comunei Peris

Str. Principală nr. 211, CP 077150

Comuna Petrăchioaia

Grădinita Petrăchioaia

Sos. Vânători nr. 359, CP 077155

Comuna Snagov

Primăria Comunei Snagov

Sat Ghermănesti, Sos. Ghermănesti nr. 49, CP 077170

Comuna Stefănestii de Jos

Scoala cu clasele I-VIII, corp B

Sos. Stefănesti nr. 130, CP 077175

Comuna Tunari

Scoală nr. 1 Tunari

Str. Mihai Eminescu nr. 3, CP 077180

Comuna Vidra

Scoala nr. 2 Cretesti, corp B

Sat Cretesti, Str. Principală nr. 186 A, CP 077186

Comuna 1 Decembrie

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 corp A

Sos. Giurgiului nr. 220, CP 070005

 

ANEXA Nr. 26

 

JUDETUL MARAMURES

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Baia Mare

Spitalul de Urgentă „Constantin Opris"

Str. George Cosbuc nr. 31, CP 430031

Universitatea de Nord

Str. Victoriei nr. 76, CP 430122

Gara C.F.R.

Str. Gării nr. 4, CP 430171

Municipiul Sighetu Marmatiei

Liceul „Regele Ferdinand"

Str. 22 Decembrie nr. 5, CP 435500

Orasul Baia Sprie

Primărie

Str. P-ta Libertătii nr. 5, CP 435100

Orasul Borsa

Biblioteca orăsenească

Str. Libertătii nr. 26, CP 435200

Orasul Cavnic

Scoala Generală nr. 2

Str. Independentei nr. 2, CP 435300

Orasul Dragomiresti

Cămin Cultural

Str. 1 Decembrie 1918 nr. 149, CP 437140

Orasul Sălistea de Sus

Scoala de Arte si Meserii „Mihai Eminescu"

Str. Liviu Dom Bindea nr. 107, CP 437295

Orasul Seini

Primărie

Str. Piata Unirii nr. 16, CP 435400

Orasul Somcuta Mare

Scoală Generală cu clasele I-IV

Str. Republicii nr. 5, CP 437335

Orasul Tăutii-Măgherăus

Scoala cu clasele I-VIII

Str. 1 nr. 229, CP 437345

Orasul Tărgu Lăpus

Spitalul nou, Holul Ambulatoriului de specialitate

Str. Tineretului nr. 9-11, CP 435600

Orasul Ulmeni

Grădinita

Str. Dr. Florian 0 Ulmeanu nr. 11, CP 437355

Orasul Viseu de Sus

Liceul teoretic Bogdan Vodă

Str. Mihai Eminescu nr. 1, CP 435700

Comuna Ardusat

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 335, CP 437005

Comuna Arinis

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 234, CP 437010

Comuna Asuaju de Sus

Scoala Generală

Str. Principală nr. 282, CP 437015

Comuna Băita de Sub Codru

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 18, CP 430720

Comuna Băiut

Scoala de Arte si Meserii

Str. Principală nr. 56, CP 437025

Comuna Băsesti

Primărie, Sala de oaspeti

Str. Principală nr. 133, CP 437030

Comuna Bârsana

Scoala „Mircea Vulcănescu"

Str. Principală nr. 640, CP 437035

Comuna Bicaz

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 93, CP 437040

Comuna Bistra

Primărie, Sala de sedintă

Str. Principală nr. 315, CP 437045

Comuna Bocicoiu Mare

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 149, CP 437050

Comuna Bogdan Vodă

Club Cămin Cultural

Str. Principală nr. 363, CP 437055

Comuna Boiu Mare

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 203, CP 437060

Comuna Botiza

Primărie

Str. Principală nr. 416, CP 437065


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Budesti

Primărie

Str. Principală nr. 816, CP 437070

Comuna Călinesti

Primărie

Str. Principală nr. 26, CP 437075

Comuna Cernesti

Primărie

Str. Principală nr. 146, CP 430785

Comuna Cicârlău

Primărie

Str. Principală nr. 389, CP 437095

Comuna Câmpulung la Tisa

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 253, CP 437080

Comuna Coas

Clubul Pensionarilor nr. 268

Str. Principală nr. 265/A, CP 437282

Comuna Coltău

Cămin Cultural, Sala Mare

Str. Principală nr. 68, CP 437283

Comuna Copalnic-Mănăstur

Clubul Căminului Cultural

Str. Principală nr. 225, CP 437100

Comuna Coroieni

Primărie

Str. Principală nr. 161, CP 437126

Comuna Cupseni

Scoala Coordonatoare

Str. Principală nr. 255, CP 437130

Comuna Desesti

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 328, CP 437135

Comuna Dumbrăvita

Scoala Veche

Str. Principală nr. 344, CP 437145

Comuna Fărcasa

Cămin Cultural

Str. Independentei nr. 62, CP 437155

Comuna Gârdani

Cămin Cultural, Sala Mică

Str. Principală nr. 452, CP 437301

Comuna Giulesti

Primărie

Str. Principală nr. 114, CP 437160

Comuna Grosi

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 174, CP 437165

Comuna Grosii Tiblesului

Scoala Generală cu clasele I-IV „Greble"

Str. Principală nr. 416, CP 437316

Comuna leud

Scoala Generală

Str. Principală nr. 225, CP 437170

Comuna Lăpus

Grădinita nr. 1

Str. Principală nr. 1.028, CP 437175

Comuna Leordina

Scoala Generală nr. 1

Str. Principală nr. 963, CP 437180

Comuna Miresu Mare

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 504, CP 437185

Comuna Moisei

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 391, CP 437195

Comuna Oarta de Jos

Scoala Generală

Str. Principală nr. 30, CP 437200

Comuna Ocna Sugatag

Primărie

Str. Unirii nr. 66, CP 437205

Comuna Oncesti

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 19, CP 437037

Comuna Petrova

Grup Scolar „Alexandru Filipascu"

Str. Principală nr. 281, CP 437210

Comuna Poienile Izei

Primărie

Str. Principală nr. 349, CP 437215

Comuna Poienile de Sub Munte

Scoala de Arte si Meserii nr. 1

Str. Principală nr. 1.406/C, CP 437220

Comuna Recea

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Europa nr. 75, CP 437225

Comuna Remetea Chioarului

Cămin Cultural, Sala Club

Str. Principală nr. 128, CP 437230

Comuna Remeti

Scoala cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 41, CP 437235

Comuna Repedea

Primărie

Str. Principală nr. 98, CP 437240

Comuna Rona de Jos

Scoala cu clasele I-VIII „Laurentiu Ulici"

Str. Principală nr. 667, CP 437245

Comuna Rona de Sus

Primărie

Str. Principală nr. 1.286, CP 437250

Comuna Rozavlea

Primărie

Str. Principală nr. 348, CP 437255

Comuna Ruscova

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 905, CP 437260

Comuna Sarasău

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 203, CP 437265

Comuna Satulung

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Str. Principală nr. 129,437270

Comuna Săcălăseni

Primărie

Str. Principală nr. 67, CP 437280

Comuna Săcel

Scoala Valea Carelor

Str. Principală nr. 696, CP 437290

Comuna Sălsig

Cămin Cultural, Sala Mică

Str. Principală nr. 400, CP 437300

Comuna Săpânta

Scoala de Arte si Meserii

Str. Principală nr. 512, CP 437305

Comuna Strâmtura

Scoala Generală cu clasele I-VIII - centru

Str. Principală nr. 795, CP 437310

Comuna Suciu de Sus

Primărie

Str. Principală nr. 791, CP 437315

Comuna Sieu

Scoala Generală, centru

Str. Principală nr. 102, CP 437320

Comuna Sisesti

Primărie

Str. Principală nr. 430, CP 437325

Comuna Vadu Izei

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 162, CP 437365

Comuna Valea Chioarului

Primărie, Sala de sedintă

Str. Principală nr. 19, CP 437370

Comuna Vima Mică

Cămin Cultural

Str. Principală nr. 12, CP 437380

Comuna Viseu de Jos

Primărie

Str. Principală nr. 1.028, CP 437390


ANEXA Nr. 27

 

JUDETUL MEHEDINTI

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Drobeta-Turnu Severin

Gara C.F.R.

Bd. Dunării nr. 2, CP 220160

Autogara

Str. Topolnitii nr. 5, CP 220177

Colegiul Universitar, Căminul Universitar nr. 1

Str. I. C. Brătianunr. 7, CP 220054

Municipiul Orsova

Gara C.F.R.

Str. Tufări nr. 17, CP 225200

Orasul Baia de Aramă

Scoala Generală cu clasele I-IV Titerlesti

Sat Titerlesti, CP 225108

Orasul Strehaia

Scoala Generală cu clasele I-VIII Strehaia

Str. Republicii nr. 126, CP 225300

Orasul Vânju Mare

Liceul „Doctor Victor Gomoiu"

Str. Rahovei nr. 2, CP 225400

Comuna Bala

Scoala Generală cu clasele I-VIII Bala

Sat Bala, CP 227010

Comuna Balta

Scoală Generală cu clasele I-IV Balta

Sat Balta, CP 227030

Comuna Bălăcită

Grădinita de copii „Gvardenita"

Sat Gvardenita, CP 227040

Comuna Bâcles

Scoala Generală cu clasele I-VIII Bâcles

Sat Bâcles, CP 227045

Comuna Bâlvănesti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Bâlvănesti

Sat Bâlvănesti, CP 227055

Comuna Branistea

Grădinita de copii Branistea

Sat Branistea, CP 227491

Comuna Breznita-Motru

Scoală Generală cu clasele I-VIII Breznita-Motru

Sat Breznita-Motru, CP 227060

Comuna Breznita-Ocol

Scoala Generală cu clasele I-VIII Breznita-Ocol

Sat Breznita-Ocol, CP 227070

Comuna Brosteni

Grădinita de copii Brosteni

Sat Brosteni, CP 227075

Comuna Burila Mare

Scoala Generală cu clasele I-VIII Burila Mare

Sat Burila Mare, CP 227085

Comuna Butoiesti

Scoala Generală cu clasele I-VIII, comuna Butoiesti

Sat Butoiesti, CP 227090

Comuna Căzănesti

Căminul Cultural Căzănesti

Sat Căzănesti, CP 227100

Comuna Ciresu

Căminul Cultural Ciresu

Sat Ciresu, CP 227021

Comuna Corcova

Scoala cu clasele I-VIII Corcova

Sat Corcova, CP 227125

Comuna Corlătel

Căminul Cultural Corlătel

Sat Corlătel, CP 227145

Comuna Cujmir

Liceul Teoretic Cujmir

Sat Cujmir, CP 227150

Comuna Dârvari

Scoala cu clasele I-VIII Dârvari

Sat Dârvari, CP 227155

Comuna Devesel

Scoală cu clasele I-VIII Devesel

Sat Devesel, CP 227160

Comuna Dubova

Scoala cu clasele I-IV Dubova

Sat Dubova, CP 227170

Comuna Dumbrava

Scoala cu clasele I-IV Dumbrava de Jos

Sat Dumbrava de Jos, CP 227178

Comuna Eselnita

Grădinita de copii „Arlechino" Eselnita

Sat Eselnita, Str. Teilor nr. 530, CP 227195

Comuna Floresti

Scoala cu clasele I-VIII Zegujani

Sat Zegujani, CP 227200

Comuna Gârla Mare

Scoală cu clasele I-VIII Gârla Mare

Sat Gârla Mare, CP 227210

Comuna Godeanu

Căminul Cultural Godeanu

Sat Godeanu, CP 227215

Comuna Gogosu

Grădinita de copii Gogosu

Sat Gogosu, CP 227220

Comuna Greci

Grădinita Greci

Sat Greci, CP 225227

Comuna Grozesti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Grozesti

Sat Grozesti, CP 227235

Comuna Gruia

Căminul Cultural Gruia

Sat Gruia, CP 227240

Comuna Hinova

Scoală Generală cu clasele I-VIII Hinova

Sat Hinova, CP 227245

Comuna Husnicioara

Scoala Generală cu clasele I-VIII Husnicioara

Sat Husnicioara, CP 227250

Comuna llovăt

Căminul Cultural llovăt

Sat llovăt, CP 227270

Comuna 1 lovita

Clădirea fostului Dispensar llovita

Sat llovita, CP 227280

Comuna Isverna

Scoala Generală cu clasele I-IV

Sat Isverna, CP 227285

Comuna Izvoru Barzii

Scoală Generală cu clasele l-VIII Izvoru Barzii

Sat Izvoru Barzii, CP 227295

Comuna Jiana

Căminul Cultural Jiana

Sat Jiana, CP 227305

Comuna Livezile

Scoala Generală cu clasele I-VIII Livezile

Sat Livezile, CP 227310

Comuna Malovăt

Scoala Generală cu clasele I-VIII Malovăt

Sat Malovăt, CP 227315

Comuna Obârsia de Câmp

Căminul Cultural Obârsia de Câmp

Sat Obârsia de Câmp, CP 227325

Comuna Obârsia-Closani

Scoala Generală cu clasele I-VIII Obârsia-Closani

Sat Obârsia-Closani, CP 227331

Comuna Oprisor

Scoala Generală nr. 1 Oprisor, corp I

Sat Oprisor, CP 227335

Comuna Padina

Scoala Generală cu clasele I-IV Slasoma

Sat Slasoma, CP 227340

Comuna Pătulele

Centrul social de zi, Pătulele

Sat Pătulele, CP 227350

Comuna Podeni

Căminul Cultural Podeni

Sat Podeni, CP 227355

Comuna Ponoarele

Sediul Vechi al Primăriei Ponoarele

Sat Ponoarele, CP 227360

Comuna Poroina Mare

Scoala Generală cu clasele I-IV Poroina Mare

Sat Poroina Mare, CP 227452

Comuna Pristol

Căminul Cultural Pristol

Sat Pristol, CP 227385

Comuna Prunisor

Căminul Cultural Prunisor

Sat Prunisor, CP 227390

Comuna Punghina

Căminul Cultural Punghina

Sat Punghina, CP 227410

Comuna Rogova

Scoala Generală cu clasele I-VIII Rogova

Sat Rogova, CP 227420

Comuna Salcia

Scoala Generală cu clasele I-IV Salcia

Sat Salcia, CP 227425

Comuna Stângăceaua

Scoala Generală cu clasele I-VIII Stângăceaua

Sat Stângăceaua, CP 227430

Comuna Svinita

Biblioteca comunală Svinita

Sat Svinita, str. 2 nr. 24, CP 227440

Comuna Simian

Liceul „Tudor Vladimirescu" Simian

Sat Simian, str. Gării, nr. 2, CP 227445

Comuna Sisesti

Liceul „Gheorghe lonescu Sisesti"

Sat Sisesti, CP 227455

Comuna Sovarna

Căminul Cultural Sovarna

Sat Sovarna, CP 227465

Comuna Tâmna

Scoală Generală cu clasele I-VIII Valea Ursului

Sat Valea Ursului, CP 227482

Comuna Vânători

Scoala Generală cu clasele I-VIII Vânători

Sat Vânători, CP 227495

Comuna Vânjulet

Căminul Cultural Vânjulet

Sat Vânjulet, CP 227495

Comuna Vlădaia

Scoala Generală cu clasele I-VIII „Preda Buzescu"

Sat Vlădaia, CP 227500

Comuna Voloiac

Scoala Generală cu clasele I-VIII Voloiac

Sat Voloiac, CP 227505

Comuna Vrata

Căminul Cultural Vrata

Sat Vrata, CP 227211

 

ANEXA Nr. 28

 

JUDETUL MURES

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Târgu Mures

Autogara Târgu Mures

Str Gheorghe Doja nr. 143, CP 540394

Grup Scolar „ELECTROMURES"

Str. Str Livezeni nr. 5, CP 540472, intrarea din Muncii

Căminul Studentesc nr. 3, Universitatea de Medicină si Farmacie

Str Nicolae Grigorescu nr. 15/A, CP 540095

Căminul Studentesc nr. 4, Universitatea „Petru Maior"

Str Nicolae Grigorescu nr. 15, CP 540095

Municipiul Reghin

Gara CFR Reghin

Str Gării nr. 1, CP 545300

Municipiul Sighisoara

Gara CFR Sighisoara

Str Libertătii nr. 51, CP 545400

Municipiul Târnăveni

Primăria Târnăveni

Str Piata Primăriei nr. 7, CP. 545600

Orasul lernut

Gara CFR. lernut

Str Dacia TraianăF.N., CP 545100

Orasul Ludus

Autogara Ludus

Str 1 Mai nr. 34, CP 545200

Orasul Miercurea Nirajului

Centrul administrativ-didactic (fostul Centru de plasament)

Str Trandafirilor nr. 79, CP 547410

Orasul Sărmasu

Grup scolar „SAMUIL MICU" Sărmasu

Str Republicii nr. 98 CP 547515

Orasul Sângeorgiu de Pădure

Grupul Scolar „Lumina Verde"

P-ta Unirii nr. 2, CP 547535

Orasul Sovata

Biblioteca Statiunii Sovata, Sala de sedintă

Str. Trandafirilor nr. 99, CP 545500

Orasul Ungheni

Aeroportul „Transilvania" Târgu Mures

Sat Vidrasău, DN 5, km 14,5, soseaua Târgu Mures-Ludus, CP 547612

Comuna Acătari

Sediul Politiei Comunitare

Sat Acătari nr. 100, CP 547005

Comuna Adămus

Scoala Generală Comuna Adămus

Sat Adămus, Str. Livezilor, nr. 79, CP 547015

Comuna Albesti

Scoala Generală Comuna Albesti

Sat Albesti. Str. Lungă nr. 119, CP 547025

Comuna Alunis

Căminul Cultural Comuna Alunis

Sat Alunis, Str. Principală nr. 166, CP 547035

Comuna Apold

Grădinita comunei Apold

SatApold nr. 134B, CP547040

Comuna Atintis

Sediul Primăriei Comunei Atintis

Sat Atintis, nr. 242, CP 547045

Comuna Bahnea

Scoala Generală Comuna Bahnea

Sat Bahnea, Str. Republicii nr. 53, CP 547055

Comuna Bând

Sediul Primăriei Comunei Bând

Sat Bând, Str. Păcii nr. 18, CP 547065

Comuna Batos

Sediul Primăriei Comunei Batos

Sat Batos, Str. Principală nr. 302, CP 547085

Comuna Băgaciu

Scoala Generală Comuna Băgaciu

Sat Băgaciu nr. 87, CP 547090

Comuna Băla

Căminul Cultural Comuna Băla

Sat Băla nr. 138, CP 547095

Comuna Bălăuseri

Căminul Cultural Comuna Bălăuseri

Sat Bălăuseri nr. 270, CP 547100

Comuna Beica de Jos

Scoala Generală Comuna Beica de Jos

Sat Beica de Jos, Str. Principală nr. 46/A, CP 547110

Comuna Bereni

Căminul Cultural Comuna Bereni

Sat Bereni nr. 16, CP 547387

Comuna Bichis

Sediul Primăriei Comunei Bichis

Sat Bichis nr. 42, CP 547120

Comuna Bogata

Scoala Generală Comuna Bogata

Sat Bogata nr. 133, CP 547125

Comuna Breaza

Căminul Cultural Comuna Breaza

Sat Breaza nr. 59, CP 547135

Comuna Brâncovenesti

Scoala Generală Comuna Brâncovenesti

Sat Brâncovenesti nr. 149, CP 547130

Comuna Ceuasu de Câmpie

Club - Comuna Ceuasu de Câmpie

Sat Ceuasu de Câmpie nr. 365, CP 547140

Comuna Chetani

Sediul Primăriei Comunei Chetani

Sat Chetani nr. 51, CP 547150

Comuna Chibed

Sala de asteptare a Cabinetului Medical

Sat Chibed nr. 452, CP 547268

Comuna Chiheru de Jos

Sediul Primăriei Comunei Chiheru de Jos

Sat Chiheru de Jos nr. 81, CP 547160

Comuna Coroisânmărtin

Scoala Generală Comuna Coroisânmărtin

Sat Coroisânmărtin nr. 46, CP 547165

Comuna Corunca

Sediul Primăriei Comunei Corunca

Sat Corunca, Str. Principală nr. 108, CP 547367

Comuna Cozma

Sediul Primăriei Comunei Cozma

Sat Cozma, Str. Principală nr. 41, CP 547170

Comuna Crăciunesti

Căminul Cultural Crăciunesti, Sala mare

Sat Crăciunesti nr. 166, CP 547175

Comuna Crăiesti

Scoala Generală Comuna Crăiesti

Sat Crăiesti, nr. 181 CP 547180

Comuna Cristesti

Sediul Primăriei Comunei Cristesti

Sat Cristesti, Str. Principală nr. 678, CP 547185

Comuna Cucerdea

Dispensar uman Comuna Cucerdea

Sat Cucerdea nr. 292, CP 547190

Comuna Cuci

Sediul Primăriei Comunei Cuci

Sat Cuci nr. 261, CP 547195

Comuna Danes

Căminul Cultural Comuna Danes

Sat Danes nr. 159, CP 547200

Comuna Deda

Clădirea postului de politie

Sat Deda nr. 132, CP 547205

Comuna Eremitu

Scoala Generală „Dr. Nyulas Ferenc", comuna Eremitu

Sat Eremitu nr. 551, CP 547210

Comuna Ernei

Sediul Primăriei Comunei Ernei

Sat Ernei nr. 439, CP 547215

Comuna Fărăgău

Sediul Primăriei Comunei Fărăgău

Sat Fărăgău nr. 40/A, CP 547225

Comuna Fântânele

Sediul Primăriei Comunei Fântânele

Sat Fântânele, Str. Principală nr. 124, CP 547235

Comuna Găiesti

Sediul Primăriei Comunei Găiesti

Sat Găiesti nr. 64, CP 547245

Comuna Gănesti

Scoala Generală „Fogarasi Sâmuel" .comuna Gănesti

Sat Gănesti, Str. Principală nr. 248, CP 547255

Comuna Gheorghe Doja

Căminul Cultural Comuna Gheorghe Doja

Sat Gheorghe Doja, Str. Principală nr. 6, CP 547260

Comuna Ghindari

Căminul Cultural Comuna Ghindari, sala mică

Sat Ghindari nr. 78, CP 547265

Comuna Glodeni

Sediul Primăriei Comunei Glodeni

Sat Glodeni nr. 133, cod postal 547275

Comuna Gornesti

Căminul Cultural Comuna Gornesti

Sat Gornesti nr. 431, CP 547280

Comuna Grebenisu de Câmpie

Căminul Cultural, sala mică

Sat Grebenisu de Câmpie nr. 152, CP 547290

Comuna Gurghiu

Grădinita cu program normal comuna Gurghiu

Sat Gurghiu, Str. Eroilor nr. 2, CP 547295

Comuna Hodac

Scoala Generală Comuna Hodac

Sat Hodac nr. 38, CP 547310

Comuna Hodosa

Sediul Primăriei Comunei Hodosa

Sat Hodosa nr. 56, CP 547320

Comuna Ibănesti

Centrul de Informare si Documentare Ibănesti

Sat Ibănesti nr. 107, CP 547325

Comuna Iclănzel

Sediul Primăriei Comunei Iclănzel

Sat Iclănzel nr. 1, CP 547340

Comuna Ideciu de Jos

Căminul de Persoane Vârstnice Comuna Ideciu de Jos

Sat Ideciu de Jos nr. 158, CP 547360

Comuna Livezeni

Căminul Cultural Comuna Livezeni

Sat Livezeni nr. 76, CP 547365

Comuna Lunca

Sediul Primăriei Comunei Lunca

Sat Lunca, Str. Principală nr. 228, CP 547375

Comuna Lunca Bradului

Căminul Cultural, biblioteca, comuna Lunca Bradului

Sat Lunca Bradului nr. 187, CP 547380

Comuna Mădăras

Sediul Primăriei Comunei Mădăras

Sat Mădăras, Str. Principală nr. 357, CP 547071

Comuna Măgherani

Scoala Generală Comuna Măgherani

Sat Măgherani nr. 363, CP 547385

Comuna Mica

Scoala Generală Comuna Mica

Sat Mica nr. 55/B, CP 547400

Comuna Mihesu de Câmpie

Sediul Primăriei Comunei Mihesu de Câmpie

Sat Mihesu de Câmpie, str. Mihai Eminescu nr. 4, CP 547420

Comuna Nades

Scoala Generală, corpul A, comuna Nades

Sat Nades nr. 358, CP 547430

Comuna Neaua

Căminul Cultural Comuna Neaua

Sat Neaua, Str. Principală nr. 82, CP 547435

Comuna Ogra

Sediul Primăriei Comunei Ogra

Sat Ogra nr.103/A, CP 547440

Comuna Papiu Marian

Scoala Generală Comuna Papiu Marian

Sat Papiu Marian nr. 115, CP 547445

Comuna Pănet

Căminul Cultural, sala mică

Sat Pănet nr. 695, CP 547450

Comuna Păsăreni

Căminul Cultural, Sala 1

Sat Păsăreni nr. 294, CP 547455

Comuna Petelea

Scoala Generală Comuna Petelea

Sat Petelea nr. 724, CP 547460

Comuna Pogăceaua

Sediul Primăriei Comunei Pogăceaua

Sat Pogăceaua, Str. Primăriei nr. 152, CP 547465

Comuna Răstolita

Scoala Generală Comuna Răstolita

Sat Răstolita nr. 52, CP 547480

Comuna Râciu

Sediul Primăriei Comunei Râciu

Sat Râciu, str. Gh. Sincai nr. 58, CP 574485

Comuna Rusii-Munti

Căminul Cultural Comuna Rusii-Munti

Sat Rusii-Munti nr. 141, CP 547505

Comuna Saschiz

Scoala Generală Comuna Saschiz

Sat Saschiz, Str. Principală nr. 534, CP 547510

Comuna Sărăteni

Sediul Primăriei Comunei Sărăteni

Sat Sărăteni nr. 1107A, CP 545504

Comuna Sâncraiu de Mures

Sediul Primăriei Comunei Sâncraiu de Mures

Sat Sâncraiu de Mures, Str. Principală nr. 197/A, CP 547525

Comuna Sângeorgiu de Mures

Gimnaziul „Sfântu Gheorghe", comuna Sângeorgiu de Mures

Sat Sângeorgiu de Mures, Piata Sfântu Gheorghe nr. 2 (fosta str. Tofalău nr! 610), CP 547530

Comuna Sânger

Grădinita, Comuna Sânger

Sat Sânger nr. 106, CP 547540

Comuna Sânpaul

Scoala Generală Comuna Sânpaul

Sat Sânpaul nr. 289/A, CP 547550

Comuna Sânpetru de Câmpie

Scoala Generală Comuna Sânpetru de Câmpie

Sat Sânpetru de Câmpie, CP 547555

Comuna Sântana de Mures

Scoala Generală „Ion Chinezu", comuna Sântana de Mures

Sat Sântana de Mures, str. Suseni nr. 81, CP 547565

Comuna Solovăstru

Scoala Generală Comuna Solovăstru

Sat Solovăstru nr. 441, CP 547570

Comuna Stânceni

Căminul Cultural Comuna Stânceni

Sat Stânceni, Str. Principală nr. 38, CP 547575

Comuna Suplac

Sediul Primăriei Comunei Suplac

Sat Suplac, Str. Principală nr. 238, CP 547580

Comuna Suseni

Scoala Generală Comuna Suseni

Sat Suseni nr. 451, CP 547585

Comuna Săulia

Clubul Tineretului Comuna Săulia

Sat Săulia, Str. Principală nr. 39, CP 547590

Comuna Sincai

Sediul Primăriei Comunei Sincai

Sat Sincai, Str. Principală nr. 156, CP 547595

Comuna Tăureni

Scoala Generală Comuna Tăureni

Sat Tăureni nr. 141, CP 547600

Comuna Valea Largă

Sediul Primăriei Comunei Valea Largă

Sat Valea Largă nr. 248, CP 547615

Comuna Vărgata

Sediul Primăriei Comunei Vărgata

Sat Vărgata nr. 32, cod postal 547625

Comuna Vătava

Sediul Primăriei Comunei Vătava

Sat Vătava nr. 62, CP 547630

Comuna Vetca

Căminul Cultural Comuna Vetca

Sat Vetca nr. 53, CP 547640

Comuna Viisoara

Sediul Primăriei Comunei Viisoara

Sat Viisoara, Str. Principală nr. 111, CP 547645

Comuna Vânători

Scoala Generală „Petre N. Popescu", comuna Vânători

Sat Vânători, Str. Principală nr. 231, CP 547635

Comuna Voivodeni

Căminul Cultural, sala mare

Sat Voivodeni nr. 97, CP 547650

Comuna Zagăr

Sediul Primăriei Comunei Zagăr

Sat Zagăr nr. 266, CP 547655

Comuna Zau de Câmpie

Scoala Generală Comuna Zau de Câmpie

Sat Zau de Câmpie, Str. Republicii nr. 41, CP 547660

 

ANEXA Nr. 29

 

JUDETUL NEAMT

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Piatra-Neamt

Statia C.F.R.

P-ta Gării nr. 1, CP 610005

Spitalul Judetean de Urgentă

Bd. Traian nr. I-3, CP610136

Municipiul Roman

Autogara Roman

Str. Mihai Viteazu nr. 1, CP 611118

Spitalul Municipal de Urgentă Roman

Str. Tineretului nr. 28, CP 611027

Orasul Bicaz

Parter blocA.N.L, sala 2

Str. Piatra Corbului, f.n., CP 615100

Spitalul Orăsenesc Bicaz, Incinta Policlinicii, etaj 1, fosta magazie

Str. Barajului nr. 31, CP 615100

Orasul Roznov

Liceul Roznov

Str. Tineretului nr. 648, CP 617390

Orasul Târgu-Neamt

Spitalul orăsenesc Târgu-Neamt

Str. Stefan cel Mare nr. 35, CP 615200

Clubul Sportiv Scolar Târgu-Neamt

Str. Stefan cel Mare nr. 80, CP 615200

Comuna Agapia

Scoala veche Agapia, sala nr. 2

Sat Agapia, CP 617010

Comuna Alexandru cel Bun

Sediul fostei Grădinite Bistrita

Sat Bistrita nr. 85, CP 617508

Spitalul de Pneumoftiziologie „Bisericani", Club

Sat Bisericani nr. 10, CP 617507

Comuna Bahna

Scoală veche Bahna

Sat Bahna nr. 234, CP 617015

Comuna Băltătesti

Căminul Cultural Băltătesti, Biblioteca comunală

Sat Băltătesti, Str. Florilor, CP 617025

Comuna Bicaz-Chei

Căminul Cultural Bicaz-Chei, spatiul în care functionează biblioteca comunală

Sat Bicaz-Chei, Str. Principală, CP 617060

Comuna Bicazu Ardelean

Sediul PAPI

Sat Bicazu Ardelean, CP 617065

Comuna Bara

Biblioteca comunală Bara

Sat Bara, CP 617030

Comuna Bârgăuani

Căminul Cultural Bârgăuani

Sat Bârgăuani, CP 617040

Comuna Bodesti

Biblioteca comunală Bodesti, Sala mare

Sat Bodesti, CP 617070

Comuna Boghicea

Scoala cu clasele I-VIII Boghicea, corp B

Sat Boghicea, CP 617031

Comuna Borca

Căminul Cultural Borca

SatSabasa, CP 617081

Comuna Borlesti

Scoala nr. 1 Borlesti

Sat Borlesti, CP 617085

Comuna Botesti

Căminul Cultural Botesti

Sat Botesti, CP 617090


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Bozieni

Căminul Cultural Bozieni

Sat Bozieni, CP 617100

Comuna Brusturi

Căminul Cultural Brusturi

Sat Brusturi, CP 617106

Comuna Ceahlău

Scoala Generală Pârâul Mare

Sat Pârâul Mare, CP 617128

Unitatea Medico-Socială Ceahlău

Sat Ceahlău, CP 617125

Comuna Cândesti

Scoala de Arte si Meserii Cândesti

Sat Cândesti, CP 617115

Comuna Cordun

Scoala Generală cu clasele I-VIII Cordun

Sat Cordun, CP 617135

Comuna Costisa

Scoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Costisa

Sat Costisa, CP 617140

Comuna Crăcăoani

Scoală cu clasele I-VIII Crăcăoani

Sat Crăcăoani, CP 617145

Comuna Dămuc

Căminul Cultural Dămuc

Sat Dămuc, CP 617150

Comuna Dobreni

Căminul Cultural Dobreni

Sat Dobreni, str. Lascăr Catargiu nr. 172, CP 617155

Comuna Dochia

Scoala cu clasele I-VIII Dochia, corp C

Sat Dochia, CP 617216

Comuna Doljesti

Căminul Cultural Doljesti

Sat Doljesti, CP 617160

Comuna Dragomiresti

Dispensarul uman Dragomiresti

Sat Dragomiresti, CP 617165

Comuna Drăgănesti

Scoala nouă Drăgănesti

Sat Drăgănesti, CP 617107

Comuna Dulcesti

Cabinet medic veterinar dr. Nichifor Dragos

Sat Dulcesti, CP 617175

Comuna Dumbrava Rosie

Scoala cu clasele I-VIII Dumbrava Rosie

Sat Dumbrava Rosie, Str. Dumbravei nr. 69, CP 617185

Comuna Farcasa

Scoala Generală Farcasa

Sat Farcasa, CP 617190

Comuna Făurei

Scoala cu clasele I-VIII Făurei

Sat Făurei, CP 617195

Comuna Gâdinti

Căminul Cultural Gâdinti

Sat Gâdinti, CP 617396

Comuna Gherăesti

Căminul Cultural Gherăesti

Sat Gherăesti, str. Vasile Alecsandri nr. 62, CP 617205

Comuna Ghindăoani

Scoala cu clasele I-VIII „Vasile Conta" Ghindăoani

Sat Ghindăoani, CP 617026

Comuna Girov

Scoală Generală Girov

Sat Girov, CP 617210

Comuna Gârcina

Grădinita Gârcina

Sat Gârcina, CP 617200

Comuna Grinties

Căminul Cultural Poiana

Sat Poiana, CP 617232

Comuna Grumăzesti

Scoala cu clasele I-VIII Grumăzesti, corp A, etaj

Sat Grumăzesti, CP 617235

Comuna Hangu

Scoala Generală cu clasele I-VIII Hangu

Sat Hangu, CP 617240

Comuna Horia

Căminul Cultural Horia

Sat Horia, Str. Pietrei nr. 1, CP 617245

Comuna Icusesti

Biroul din incinta magazinului sătesc a CONSUMCOOP „Roman Musat" Icusesti

Sat Icusesti, CP 617250

Comuna Ion Creangă

Scoala de Arte si Meserii „Ion Creangă" - Grădinita „Ion Creangă"

Sat Ion Creangă, str. I. C. Brătianu nr. 91, CP 617260

Comuna Mărgineni

Scoala cu clasele I-VIII Mărgineni

Sat Mărgineni, CP 617270

Comuna Moldoveni

Grădinita de copii Moldoveni

Sat Moldoveni, CP 617275

Comuna Negresti

Grădinita Negresti

Sat Negresti, CP 617157

Comuna Oniceni

Scoala Oniceni (local nou), cancelarie

Sat Oniceni, CP 617280

Comuna Păstrăveni

Scoala cu clasele I-VIII Păstrăveni

Sat Păstrăveni, CP 617300

Comuna Pâncesti

Scoala de arte si meserii Pâncesti

Sat Pâncesti, CP 617366

Comuna Petricani

Scoala de arte si meserii nr. 1 Petricani

Sat Petricani, CP 617315

Comuna Piatra Soimului

Scoala Generală nr. 1 Piatra Soimului

Sat Piatra Soimului, Str. Cantonului, CP 617320

Comuna Pipirig

Scoala de Arte si Meserii „Ion Creangă" Pipirig

Sat Pipirig, CP 617325

Comuna Pângărati

Scoala cu clasele I-VIII Pângărăcior

Sat Pângărăcior, CP 617307

Comuna Podoleni

Fosta baie comunală

Sat Podoleni, Str. Sperantei nr. 441, CP 617335

Comuna Poienari

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Poienari

Sat Poienari, CP 617360

Comuna Poiana Teiului

Scoala Generală cu clasele I-VIII Galu

Sat Poiana Teiului, CP 617340

Comuna Răucesti

Sediul Serviciului voluntar pentru situatii de urgentă Răucesti, Blocul din centrul comunei, parter

Sat Răucesti nr. 303, CP 617370

Comuna Războieni

Scoala Generală nr. 1 Războienii de Jos

Sat Războienii de Jos, CP 617377

Comuna Rediu

Scoala cu clasele I-VIII Rediu

Sat Rediu, CP 617380

Comuna Români

Scoala cu clasele I-VIII Români

Sat Români, CP 617385

Comuna Ruginoasa

Scoala cu clasele I-VIII Ruginoasa

Sat Ruginoasa, CP 617183

Centrul de îngrijire si Asistentă Socială Bozienii de Sus

Sat Bozienii de Sus, CP 617176

Comuna Sagna

Grădinita Sagna

Sat Sagna, CP 617395

Comuna Săbăoani

Clubul Copiilor Săbăoani

Sat Săbăoani, Str. Orizontului nr. 54, CP 617400


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Săvinesti

Centrul social Polivalent

Sat Săvinesti, str. G-ral Bunis nr. 4, CP 617410

Comuna Secuieni

Scoala Generală Secuieni, Sala de sport

Sat Secuieni, CP 617415

Comuna Stănita

Scoala Stănita

Sat Stănita, CP 617425

Comuna Stefan cel Mare

Scoala Generală Stefan cel Mare

Sat Stefan cel Mare nr. 27, CP 617435

Comuna Tarcău

Scoala de Arte si Meserii Tarcău, corp nou, parter, sala 1

Sat Tarcău nr. 230, CP617445

Comuna Tasca

Căminul Cultural Tasca

Sat Tasca, CP 617455

Comuna Tazlău

Căminul Cultural Tazlău, anexa

Sat Tazlău, Str. Fabricii nr. 2, CP 617460

Comuna Tămăseni

Cămin Cultural Tămăseni

Sat Tămăseni, CP 617465

Comuna Timisesti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Timisesti, sala de clasă nr. 2

Sat Timisesti, CP 617470

Comuna Trifesti

Scoala cu clasele I-VIII Trifesti

Sat Trifesti, CP 617475

Comuna Tupilati

Căminul Cultural Tupilati

Sat Tupilati, CP 617480

Comuna Tibucani

Scoală Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Tibucani

Sat Tibucani, CP 617485

Comuna Urecheni

Scoala Generală Urecheni, centru

Sat Urecheni, CP 617490

Comuna Valea Ursului

Căminul Cultural Valea Ursului, Sediul P.A.P.I.

Sat Valea Ursului, CP 617495

Comuna Văleni

Biblioteca comunală Văleni

Sat Văleni nr. 317 E, CP 617097

Comuna Vânători-Neamt

Biblioteca comunală „Arhimandrit Chiriac Nicolau" Vânători-Neamt

SatVânători-Neamt, str. Stefan cel Mare nr. 223, CP 617500

Comuna Zănesti

Grădinita nr. 2 Zănesti, centru

Sat Zănesti, CP 617515

 

ANEXA Nr. 30

 

JUDETUL OLT

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Slatina

Clădirea fostului Economat

Str. Tudor Vladimirescu nr. 92B, CP 230087

Municipiul Caracal

Statia C.F.R. Caracal

Str. Walter Mărăcineanu nr. 2, CP 235200

Orasul Bals

Grupul Scolar Agricol Bals

Str. Nicolae Bălcescu nr. 45-47, CP 235100

Orasul Corabia

Scoala cu clasele I-VIII „Dumitru Buzdun" nr. 2, sala nr. 2 (lângă autogara)

Str. Dumitru Buzdun nr. 1, CP 235300

Orasul Drăgănesti-Olt

Casa de Cultură „Ileana Constantinescu"

Str. Nicolae Titulescu nr. 253, CP 235400

Orasul Piatra-Olt

Grădinita Piatra, sala nr. 2

Sat Piatra, str. Traian nr. 154, CP 235505

Orasul Potcoava

Liceul Teoretic Potcoava

Str. Principală, CP 237355

Orasul Scornicesti

Scoala Generală „Ion Popescu" Negreni

Sat Negreni, CP 235609

Comuna Baldovinesti

Fostul sediu al Primăriei Baldovinesti

Sat Baldovinesti, CP 237005

Comuna Băbiciu

Căminul Cultural Băbiciu (sala mică)

Sat Băbiciu, CP 237015

Comuna Bălteni

Dispensarul Comunal Bălteni

Sat Bălteni, CP 237331

Comuna Bărăsti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Bărăstii de Vede

Sat Bărăstii de Vede, CP 237020

Comuna Barza

Scoală Generală Branet

Sat Branet, CP 237030

Comuna Bobicesti

Scoala cu clasele I-VIII, sat Bobicesti

Sat Bobicesti, str. DJ 42, CP 237035

Comuna Brastavătu

Scoala de Arte si Meserii Brastavătu (Corp scoală 1 - sala de sport)

Sat Brastavătu, CP 237045

Comuna Brebeni

Scoala cu clasele I-VIII Brebeni

Sat Brebeni, CP 237055

Comuna Brâncoveni

Scoala „Voievod Brâncoveanu" Brâncoveni

Sat Brâncoveni, CP 237050

Comuna Bucinisu

Scoala Generală cu clasele V-VIII Bucinisu, sala nr. 3

Sat Bucinisu, CP 237060

Comuna Călui

Scoala Generală cu clasele I-VIII Călui

Sat Călui, CP 237291

Comuna Cezieni

Scoală Generală Cezieni

Sat Cezieni, Str. Principală, CP 237070

Comuna Cilieni

Scoala Generală nr. 2 Cilieni

Sat Cilieni, CP 237075

Comuna Cârlogani

Scoala Generală cu clasele I-VIII Cârlogani

Sat Cârlogani, CP 237065

Comuna Colonesti

Căminul Cultural „llie Martin" Colonesti

Sat Colonesti, CP 237080

Comuna Corbu

Scoala cu clasele I-VIII Corbu, corp B

Sat Corbu, CP 237090

Comuna Coteana

Scoala Generală cu clasele I-VIII Coteana, clasa nr. 3

Sat Coteana, CP 237095

Comuna Crâmpoia

Scoala de Arte si Meserii Crâmpoia, corp B

Sat Crâmpoia, CP 237100

Comuna Cungrea

Căminul Cultural Cungrea

Sat Cungrea, CP 237105

Comuna Curtisoara

Scoala cu clasele I-VIII Curtisoara

Sat Curtisoara, CP 237115

Comuna Dăneasa

Căminul Cultural Dăneasa

Sat Dăneasa, CP 237125

Comuna Deveselu

Scoala cu clasele I-VIII Deveselu, clasa a-lll- A

Sat Deveselu, CP 237130

Comuna Dobretu

Grădinita cu Program Normal Dobretu

Sat Dobretu, CP 237135


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Dobrosloveni

Căminul Cultural Dobrosloveni

Sat Dobrosloveni, CP 237140

Comuna Dobroteasa

Scoala cu clasele I-IV Dobroteasa, sala nr. 1

Sat Dobroteasa, CP 237145

Comuna Dobrun

Scoala Generală cu clasele I-IV Rosienii Mari

Sat Rosienii Mari, CP 237150

Comuna Drăghiceni

Scoala cu clasele I-VIII Drăghiceni, corpul B

Sat Drăghiceni, CP 237160

Comuna Făgetelu

Scoala de Arte si Meserii Făgetelu

Sat Făgetelu, CP 237165

Comuna Fălcoiu

Scoala Generală cu clasele I-VIII Fălcoiu (sediul nou)

Sat Fălcoiu, CP 237175

Comuna Fărcasele

Scoala cu clasele I-VIII Ghimpati

Sat Ghimpati, CP 237182

Comuna Găneasa

Scoala Găneasa

Sat Găneasa, CP 237185

Comuna Găvănesti

Scoala cu clasele I-VIII Găvănesti

Sat Găvănesti, Str. Principală, CP 237009

Comuna Ghimpeteni

Scoala cu clasele I-VIII Ghimpeteni

Sat Ghimpeteni, CP 237281

Comuna Giuvărăsti

Scoala Generală Giuvărăsti, Cabinetul de Matematică II

Sat Giuvărăsti, CP 237195

Comuna Gârcov

Grădinita cu Program Normal Gârcov

Sat Gârcov, CP 237190

Comuna Gostavătu

Fostul sediu al Primăriei Gostavătu

Sat Gostavătu, CP 237200

Comuna Grădinari

Scoala Generală cu clasele I-VIII Grădinari

Sat Grădinari, CP 237205

Comuna Grădinile

Scoala cu clasele I-VIII „Neda Marinescu", corpul B

Sat Grădinile, Str. Principală, CP 237447

Comuna Grojdibodu

Scoala Generală Veche Grojdibodu

Sat Grojdibodu, CP 237210

Comuna Gura Padinii

Căminul Cultural Gura Padinii

Sat Gura Padinii, CP 237306

Comuna lanca

Scoala de Arte si Meserii „George Visan" Potelu

Sat Potelu, CP 237216

Comuna lancu Jianu

Căminul Cultural lancu Jianu

Sat lancu Jianu, Str. Principală, CP 237220

Comuna Icoana

Dispensarul Uman Icoana

Sat Icoana, CP 237225

Comuna Ipotesti

Grădinita Ipotesti

Sat Ipotesti, Str. Principală nr. 409C, CP 237261

Comuna Izbiceni

Scoală Veche Izbiceni

Sat Izbiceni, CP 237270

Comuna Izvoarele

Scoala de Arte si Meserii Izvoarele

Sat Izvoarele, CP 237235

Comuna Leleasca

Căminul Cultural Leleasca

Sat Leleasca, CP 237240

Comuna Măruntei

Scoala cu clasele I-VIII Măruntei

Sat Măruntei, CP 237250

Comuna Mihăesti

Scoala cu clasele I-VIII Mihăesti

Sat Mihăesti, CP 237255

Comuna Milcov

Scoală Generală cu clasele I-IV Ulmi

Sat Ulmi, Str. Principală, CP 237260

Comuna Morunglav

Căminul Cultural Morunglav, Cabinet Director

Sat Morunglav, CP 237270

Comuna Movileni

Scoala cu clasele I-VIII Movileni

Sat Movileni, CP 237275

Comuna Nicolae Titulescu

Scoala Generală cu clasele I-VIII Nicolae Titulescu

Sat Nicolae Titulescu, CP 237280

Comuna Obârsia

Scoala Generală Obârsia

Sat Obârsia, CP 237285

Comuna Oboga

Scoala cu clasele I-VIII Oboga

Sat Oboga, CP 237290

Comuna Oporelu

Scoala cu clasele I-VIII Oporelu

Sat Oporelu, CP 237295

Comuna Optasi-Măgura

Scoala cu clasele I-VIII Optasi-Măgura

Sat Optasi, CP 237300

Comuna Orlea

Grădinita Orlea Nouă

Sat Orlea Nouă nr. 20A, CP 237305

Comuna Osica de Jos

Scoala cu clasele I-VIII Osica de Jos

Sat Osica de Jos, CP 237153

Comuna Osica de Sus

Căminul Cultural, Sat Vlăduleni

Sat Vlăduleni, CP 237315

Comuna Perieti

Grădinita Perieti

Sat Perieti, CP 237330

Comuna Pârscoveni

Grădinita cu Program Normal Pârscoveni

Sat Pârscoveni, CP 237325

Comuna Plesoiu

Căminul Cultural Plesoiu

Sat Plesoiu, Str. Principală nr. 165, CP 237335

Comuna Poboru

Scoala Generală Poboru

Sat Poboru, CP 237345

Comuna Priseaca

Scoala Generală cu clasele I-VIII Priseaca

Sat Priseaca, CP 237360

Comuna Radomiresti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Radomiresti

Sat Radomiresti, CP 237365

Comuna Redea

Scoală Generală Redea

Sat Redea, CP 237370

Comuna Rotunda

Căminul Cultural Rotunda, Sala Mică

Sat Rotunda, Str. Principală nr. 537, CP 237375

Comuna Rusănesti

Căminul Cultural Rusănesti

Sat Rusănesti, Str. Principală, CP 237380

Comuna Scărisoara

Căminul Cultural Scărisoara

Sat Scărisoara, Str. Principală, CP 237395

Comuna Schitu

Scoala cu clasele I-VIII Schitu

Sat Schitu, CP 237400

Comuna Seaca

Grădinita cu Program Normal nr. 1 Seaca, sala nr. 3

Sat Seaca, CP 237405

Comuna Sâmburesti

Scoala cu clasele I-VIII Sâmburesti

Sat Sâmburesti, CP 237385

Comuna Sârbii-Măgura

Scoala Generală cu clasele I-VIII Vitănesti

Sat Vitănesti, CP 237302

Comuna Slătioara

Grădinita de copii Slătioara

Sat Slătioara, CP 237410

Comuna Spineni

Scoala Generală Alunisu

Sat Alunisu, CP 237104

Comuna Sprâncenata

Căminul Cultural Sprâncenata-Viespesti

Sat Sprâncenata, CP 237425

Comuna Stoenesti

Dispensarul Uman Stoenesti

Sat Stoenesti nr. 3, CP 237430


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Stoicănesti

Scoala cu clasele I-VIII Stoicănesti

Sat Stoicănesti, CP 237435

Comuna Strejesti

Grădinita cu Program Normal Strejestii de Jos

Sat Strejesti, CP 237440

Comuna Studina

Grădinita cu Program Normal Studina

Sat Studina, CP 237445

Comuna Serbănesti

Scoala „Dumitru Popovici" Serbănesti, Cabinetul de biologie

Sat Serbănesti, CP 237450

Comuna Sopârlita

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Sat Sopârlita, CP 237328

Comuna Stefan cel Mare

Căminul Cultural Stefan cel Mare, Sala Mică

Sat Stefan cel Mare, Str. Principală, CP 237455

Comuna Tătulesti

Scoala cu clasele I-VIII Tătulesti

Sat Tătulesti, CP 237460

Comuna Teslui

Scoala Generală cu clasele I-VIII Teslui, sat Cherlestii din Deal

Sat Cherlestii din Deal, CP 237472

Comuna Tia Mare

Grădinita cu program normal Tia Mare

Sat Tia Mare, CP 237480

Comuna Topana

Scoala Topana

Sat Topana, CP 237485

Comuna Traian

Căminul Cultural Traian

Sat Traian, CP 237490

Comuna Tufeni

Scoala Veche Tufeni

Sat Tufeni, CP 237495

Comuna Urzica

Scoala Veche cu clasele I-VIII Urzica

Sat Urzica, CP 237500

Comuna Valea Mare

Clădirea Administrativă Turia

Sat Turia, CP 237505

Comuna Vădastra

Scoala cu clasele I-VIII Vădastra, Cabinetul de matematică

Sat Vădastra, CP 237510

Comuna Vădăstrita

Grădinita de copii Vădăstrita

Sat Vădăstrita, CP 237515

Comuna Văleni

Scoală Generală Văleni

Sat Văleni, CP 237520

Comuna Verguleasa

Căminul Cultural Poganu

Sat Poganu, CP 237530

Comuna Visina

Grădinita de copii Visina

Sat Visina, CP 237540

Comuna Visina Nouă

Scoala cu clasele I-VIII Visina Nouă

Sat Visina Nouă, str. Intrarea Europei nr. 40, CP 237511

Comuna Vitomiresti

Liceul Vitomiresti

Sat Vitomiresti, CP 237545

Comuna Vâlcele

Scoala cu clasele I-VIII Vâlcele, corp B

Sat Vâlcele, Cătun Olteni, CP 237525

Comuna Vlădila

Scoala Generală Vlădila

Sat Vlădila, CP 237555

Comuna Voineasa

Scoala cu clasele I-VIII Mărgăritesti

Sat Mărgăritesti, CP 237562

Comuna Vulpeni

Scoala cu clasele I-VIII Vulpeni, sala nr. 2

Sat Vulpeni, CP 237565

Comuna Vulturesti

Scoala cu clasele I-VIII Vulturesti, sala nr. 1

Sat Vulturesti, Str. Principală, CP 237580

 

ANEXA Nr. 31

 

JUDETUL PRAHOVA

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Ploiesti

Gara de Sud

Str. Depoului nr. 1, CP 100335

Universitatea Petrol-Gaze

Bd. Bucuresti nr. 39, CP 100680

Gara de Vest

Str. Domnisori nr. 95, CP100284

Municipiul Câmpina

Casa Tineretului, Foaierul mare

Str. Nicolae Bălcescu nr. 50, CP 105600

Orasul Azuga

Scoala gimnazială cu clasele I-IV

Str. Victoriei nr. 63, CP 105100

Orasul Băicoi

Sala de Sport

Str. Republicii nr. 10, CP 105200

Orasul Boldesti-Scăeni

Scoala Generală Seciu

Seciu nr. 159, CP 105301

Orasul Breaza

Casa de Cultură „Ion Manolescu" Breaza

Str. Republicii nr. 82, CP 105400

Orasul Busteni

Casa Româno-Franceză

Bd. Libertătii nr. 174, CP 105500

Orasul Comarnic

Grup Scolar „Simion Stolnicu", Localul nr. 2

Str. Republicii nr. 20, CP105700

Orasul Mizil

Grup scolar „Tase Dumitrescu" Mizil

Str. Mihai Bravu nr. 116, CP 105800

Orasul Plopeni

Grup Scolar Plopeni

Bd. Republicii nr. 21B, CP 105900

Orasul Sinaia

Scoala cu clasele I-VIII „George Enescu", parter

Bd. Carol I nr. 36, CP106100

Orasul Slănic

Grup Scolar Slănic - parter

Str. Slănicului nr. 13, CP 102600

Orasul Urlati

Liceul Teoretic „Brâncoveanu Vodă", clădirea veche

Str. 1 Mai nr. 73, CP106300

Orasul Vălenii de Munte

Sala de Sport „Stelian Manolescu"

Bd. Nicolae lorga nr. 43A, CP106400

Comuna Adunati

Grădinita de copii

SatAdunati nr. 17, CP107005

Comuna Albesti-Paleologu

Grădinita Albesti-Paleologu

Comuna Albesti-Paleologu, CP 07010

Comuna Alunis

Scoala cu clasele I-VIII Alunis, centru

Sat Alunis nr. 1.024, CP107015

Comuna Apostolache

Grădinita cu program normal Apostolache, sat Apostolache nr. 92 B

Comuna Apostolache, CP107020

Comuna Aricestii Rahtivani

Scoala cu clasele I-VIII Aricestii Rahtivani

Sat Aricestii Rahtivani nr. 96, CP107025

Comuna Aricestii Zeletin

Scoala cu clasele I-VIII învătătorAthanasie Jan Stoicescu

Str. Principală nr. 135, CP107130

Comuna Baba Ana

Scoala cu clasele I-VIII Baba Ana

Sat Baba Ana nr. 355, CP107035

Comuna Balta Doamnei

Grădinita Balta Doamnei

Sat Balta Doamnei nr. 236, CP 107040

Comuna Băltesti

Sediul Dispensarului Uman Băltesti

Comuna Băltesti nr. 100, CP 107045

Comuna Bănesti

Scoala Generală Bănesti

Sat Bănesti, Str. Din Jos nr. 301, CP 107050

Comuna Bărcănesti

Scoala cu clasele I-VIII

Sat Bărcănesti, str. DN1, CP 107055

Comuna Bătrâni

Scoală cu clasele I-VIII Bătrâni

Sat Bătrâni nr. 170, CP 107536

Comuna Berceni

Scoala Generală Berceni

Sat Berceni, CP 107060

Comuna Bertea

Grădinita nr. 1 Bertea

Sat Bertea, CP 107065

Comuna Blejoi

Sediul Pietei Agroalimentare Blejoi

Sat Blejoi nr. 1.005, CP107070,

Comuna Boldesti-Grădistea

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Sat Boldesti, CP107075

Comuna Brazi

Fostul sediu al Grădinitei de copii din satul Brazii de Sus

Sat Brazii de Sus, Str. Lalelelor nr. 4, CP107084

Comuna Brebu

Scoala nr. 1 Local Nou

Sat Brebu Mănăstirii nr. 803, CP107100

Comuna Bucov

Grădinita Bucov

Sat Bucov nr. 777 D, CP 107110

Comuna Călugăreni

Căminul Cultural din satul Călugăreni

Sat Călugăreni, CP107115

Comuna Cărbunesti

Scoala Cărbunesti

Sat Cărbunesti nr. 168, CP107120

Comuna Ceptura

Căminul cultural

Sat Ceptura de Jos nr. 344, CP107125

Comuna Cerasu

Scoală de Arte si Meserii Cerasu

Sat Cerasu, CP107140

Comuna Chiojdeanca

Grădinita Chiojdeanca (a doua sală de clasă)

Sat Chiojdeanca, CP107150

Comuna Ciorani

Scoala Generală Cioranii de Sus, clădirea nouă

Sat Cioranii de Sus, CP107160

Comuna Cocorăstii Colt

Cămin Cultural

Sat Persunari nr. 180A, CP107379

Comuna Cocorăstii Mislii

Scoala cu clasele I-VIII sat Cocorăstii Mislii, sala de sport

Sat Cocorăstii Mislii, CP107165

Comuna Colceag

Scoala cu clasele I-VIII Colceag

Sat Colceag nr. 384 D, CP107170

Comuna Cornu

Căminul Cultural

Sat Cornu de Jos, Bd. Eroilor nr. 481, CP107180

Comuna Cosminele

Grădinita de Copii Cosmina de Jos

Sat Cosmina de Jos nr. 83, CP107185

Comuna Drajna

Scoala cu clasele I-VIII Drajna de Jos

Sat Drajna de Jos, CP107194

Comuna Drăgănesti

Grădinita Drăgănesti

Sat Drăgănesti, CP 107210

Comuna Dumbrava

Scoală Generală nr. 2 Nicolae Dinu

Sat Dumbrava, Str. Politiei nr. 99, CP107220

Comuna Dumbrăvesti

Grădinita Dumbrăvesti

Sat Dumbrăvesti, CP107230

Comuna Fântânele

Cămin Cultural, etaj 1, camera 3

Comuna Fântânele nr. 493A, CP107240

Comuna Filipestii de Pădure

Liceul Teoretic Filipestii de Pădure, corpul B

Str. Principală nr. 344A, CP 107245

Comuna Filipestii de Târg

Scoala Generală Filipestii de Târg

Comuna Filipestii de Târg, CP107250

Comuna Floresti

Scoala cu clasele I-VIII local vechi Floresti

Sat Floresti nr. 250, CP107255

Comuna Fulga

Fostul sediul al Primăriei Comunei Fulga

Sat Fulga de Jos, CP107261

Comuna Gherghita

Scoala cu clasele I-VIII

Sat Gherghita, CP107265

Comuna Gorgota

Căminul Cultural - Poienarii Apostoli

Sat Poienarii Apostoli, CP 107278

Comuna Gornet

Căminul Cultural Gornet, sat Gornet

Sat Gornet, Str. Principală nr. 459, CP107285

Comuna Gornet-Cricov

Grădinita Gornet-Cricov

Sat Gornet-Cricov, CP107290

Comuna Gura Vadului

Scoală din satul Gura Vadului

Sat Gura Vadului, CP107300

Comuna Gura Vitioarei

Cămin Cultural Sat Gura Vitioarei

Sat Gura Vitioarei, CP107305

Comuna lordăcheanu

Scoala de Arte si Meserii

Sat lordăcheanu, CP107310

Comuna Izvoarele

Căminul Cultural Homorâciu

Sat Homorâciu, str. DNIAnr. 178, CP 107323

Comuna Jugureni

Clădirea căminului cultural în sala fostă bibliotecă

Comuna Jugureni nr. 131, CP 07330

Comuna Lapos

Căminul Cultural

Sat Lapos, CP107335

Comuna Lipănesti

Scoală cu clasele I-VIII sat Zamfira

Sat Zamfira, DN 1 A, CP107340

Comuna Măgurele

Scoala de Arte si Meserii Măgurele

Sat Măgurele nr. 688, CP107345

Comuna Măgureni

Cămin Cultural centru Măgureni

Str. Principală nr. 983, CP107350

Comuna Măneciu

Sala de sport

Sat Cheia nr. 364, CP107356

Comuna Mănesti

Căminul Cultural Mănesti

Sat Mănesti, Str. Principală nr. 131, CP107375

Comuna Olari

Scoală cu clasele I-VIII Olari

Sat Olari, CP107269

Comuna Păcureti

Grădinita Păcureti, sala II

Sat Păcureti nr. 112, CP107395

Comuna Păulesti

Grădinita Păulesti

Sat Păulesti nr. 497, CP 107400

Comuna Plopu

Scoala Generală cu clasele I-VIII Plopu

Sat Plopu nr. 138, CP107405

Comuna Podenii Noi

Scoala de coordonare cu clasele I-VIII

Sat Podenii Noi, CP107410

Comuna Poiana Câmpina

Gara CFR Câmpina

Sat Poiana-Câmpina nr. 188, CP107425

Comuna Poienarii Burchii

Scoala cu clasele I-VIII Poienarii Burchii

Sat Poienarii Burchii, CP107430


Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Comuna Posesti

Căminul Cultural, intrarea principală

Sat Posesti Pământeni nr. 8, CP107446

Comuna Predeal-Sărari

Scoala cu clasele I-VIII Predeal

Sat Predeal nr. 201, CP107463

Comuna Provita de Jos

Scoala cu clasele I-VIII Provita de Jos, parter, cabinet biologie

Sat Provita de Jos nr. 170, CP107475

Comuna Provita de Sus

Grădinita de Copii Provita de Sus

Sat Provita de Sus nr. 74, CP107480

Comuna Puchenii Mari

Scoala cu clasele I-VIII Puchenii Mari

Sat Puchenii Mari nr. 1, CP107485

Comuna Râfov

Scoală Generală cu clasele V-VIII Mălăiesti

Satul Mălăiesti, str. Principală nr. 216, CP 107501

Comuna Salcia

Scoala cu clasele V-VIII

Sat Salcia nr. 195, CP107505

Comuna Sălciile

Localul scolii vechi

SatSălciile nr. 348, CP107510

Comuna Sângeru

Grădinita Sângeru

Sat Sângeru nr. 83, CP107515

Comuna Scorteni

Sediul Serviciului Public Comunitar Local de Evidentă a Persoanei Scorteni, Sala de sedinte a Consiliului Local

Sat Scorteni, Str. Unirii nr. 15, CP107525

Comuna Secăria

Căminul Cultural Intrare 1

Comuna Secăria nr. 367A, CP107530

Comuna Starchiojd

Grădinita de copii

Sat Starchiojd nr. 45A, CP107535

Comuna Surani

Grădinita de Copii Surani

Comuna Surani nr. 232, CP107545

Comuna Sirna

Scoala cu clasele I-IV Sirna

Comuna Sirna, Str. Principală nr. 32, CP107550

Comuna Soimari

Club Tineret

Sat Soimari, CP107560

Comuna Sotrile

Scoală Sotrile

Sat Sotrile, CP107565

Comuna Stefesti

Scoala Generala cu clasele I-VIII

Sat Stefesti nr. 116, CP107575

Comuna Talea

Scoala cu clasele I-VIII Talea

Sat Talea nr. 53, CP107580

Comuna Tătaru

Scoala cu clasele I-VIII Podgoria

Sat Podgoria nr. 94, CP107585

Comuna Târgsoru Vechi

Scoala Târgsoru Vechi - clădirea veche

Sat Târgsoru Vechi, CP 107590

Comuna Teisani

Scoala cu clasele I-VIII Olteni

Sat Olteni nr. 147, CP107597

Comuna Telega

Grădinita Doftana

Sat Telega nr. 1.629, CP107600

Comuna Tinosu

Clădirea cămin cultural-grădinită

Sat Tinosu nr. 347, CP107610

Comuna Tomsani

Căminul Cultural Loloiasca

Sat Loloiasca, DE577(DN 1B), CP107616

Comuna Vadu Săpat

Cămin Cultural

Sat Vadu Săpat nr. 259, CP107244

Comuna Valea Călugărească

Serviciul Public Comunitar Local de Evidentă a Persoanelor

Sat Valea Călugărească bl. 30 CD parter, CP 07620

Comuna Valea Doftanei

Grupul Scolar Agromontan Tesila

Satul Tesila, CP107640

Comuna Vărbilău

Scoala Generală cu clasele I-VIII Vărbilău

Sat Vărbilău, CP107650

Comuna Vâlcănesti

Centrul Cultural, Sala de sedinte

Sat Vâlcănesti, CP107655

 

ANEXA Nr. 32

 

JUDETUL SATU MARE

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Satu Mare

Statia C.F.R. Satu Mare Nord

Str. Grivitei nr. 1, CP 440101

Municipiul Cărei

Statia C.F.R. Cărei

Str. Independentei nr. 50, CP 445100

Orasul Ardud

Grup Scolar Ardud

Str. Mihai Viteazu nr. 1, CP 447020

Orasul Livada

Grădinita Livada Nouă

Str. Satu Mare nr. 6, CP 447180

Orasul Negresti-Oas

Scoala Generală nr. 1

Str. Victoriei nr. 99, CP 445200

Orasul Tăsnad

Scoala Generală nr. 1, Tăsnad

Str. Nicolae Bălcescu nr. 27, CP 445300

Comuna Acâs

Cămin Cultural Acâs

Str. Principală nr. 129, CP 447005

Comuna Agris

Scoala cu clasele I-IV Ciuperceni

Str. Principală nr. 38, CP 445200

Comuna Andrid

Scoala de Arte si Meserii Andrid

Str. Principală nr. 86, CP 447010

Comuna Apa

Centrul Cultural Apa, Sala mare

Comuna Apa nr. 444, CP 447015

Comuna Batarci

Scoala cu clasele I-VIII Batarci

Str. Principală nr. 85, CP 447030

Comuna Bârsău

Scoală de Arte si Meserii Bârsău de Sus

Str. Principală nr. 335, CP 447037

Comuna Beltiug

Scoala cu clasele I-VIII, Beltiug

Str. Pietiinr. 617, CP 447040

Comuna Berveni

Scoala cu clasele I-VIII, Berveni

Str. L. Maior nr. 117, CP 447050

Comuna Bixad

Scoala Generală, Trip

Str. Principală nr. 442, CP 447035

Comuna Bogdand

Grădinita de copii, Bogdand

Comuna Bogdand nr. 108, CP 447060

Comuna Botiz

Scoala Osvareu

Str. Teilor nr. 61, CP 447065

Comuna Călinesti-Oas

Scoala de Arte si Meserii Călinesti-Oas

Str. Principală nr. 13, CP 447070

Comuna Cămărzana

Grădinita Cămărzana

Str. Grăniceri nr. 459, CP 447075

Comuna Cămin

Scoala cu clasele I-VIII, Cămin

Str. Principală nr. 42, CP 447081

Comuna Căpleni

Cămin Cultural Căpleni

Comuna Căpleni nr. 618, CP 447080

Comuna Căuas

Scoala Generală Căuas

Str. Principală nr. 20, CP 447085

Comuna Cehal

Căminul Cultural

Comuna Cehal nr. 288, CP 447095

Comuna Certeze

Scoală cu clasele I-VIII Certeze

Str. Scolii nr. 863, CP 447100

Comuna Ciumesti

Căminul Cultural

Comuna Ciumesti nr. 266, CP 447311

Comuna Craidorolt

Scoala cu clasele I-VIII Craidorolt

Str. Principală nr. 116, CP 447105

Comuna Crucisor

Scoala de Arte si Meserii Poiana Codrului

Str. Principală nr. 135, CP 447110

Comuna Culciu

Scoala Generală Culciu Mare

Sat Culciu Mare nr. 66, CP 447115

Comuna Doba

Scoală cu clasele I-VIII Doba

Str. Principală nr. 58, CP 447125

Comuna Dorolt

Scoala cu clasele I-VIII Dorolt

Str. Principală nr. 295, CP 447130

Comuna Foieni

Cămin Cultural cu 200 de locuri Foieni

Comuna Foieni nr. 468, CP 447135

Comuna Gherta Mică

Sala de sedinte Gherta Mică

Str

Principală nr. 234, CP 447140

Comuna Halmeu

Scoala de Arte si Meserii Halmeu, Scoala Nouă

Str

Eliberării nr. 74, CP 447145

Comuna Hodod

Scoala cu clasele I-VIII Hodod

Str

Principală nr. 84, CP447155

Comuna Homoroade

Scoala Generală cu clasele I-VIII Homorodul de Mijloc

Str

Principală nr. 268, CP 447160

Comuna Lazuri

Scoala Generală cu clasele I-VIII Bercu

Str

Principală nr. 183, CP 447170

Comuna Mediesu Aurit

Scoala cu clasele I-VIII Mediesu Aurit

Str

Principală nr. 551, CP 447185

Comuna Micula

Scoala Generală cu clasele I-VIII „Geller Sandor"

Str

Principală nr. 98, CP 447195

Comuna Moftin

Căminul Cultural Moftinu Mic

Str

Principală nr. 221, CP 447200

Comuna Odoreu

Grădinita de copii Odoreu

Str

Republicii nr. 86, CP 447210

Comuna Orasu Nou

Scoala Generală Orasu Nou

Str

Satu Mare nr. 77, CP 447220

Comuna Păulesti

Cămin Cultural Păulesti

Str

Principală nr. 203, CP 447230

Comuna Petresti

Scoala Generală cu clasele I-VIII Petresti

Str

Principală nr. 548, CP 447240

Comuna Pir

Scoala Generală Pir

Comuna Pir nr. 279, CP 447245

Comuna Piscolt

Scoală cu clasele I-IV Piscolt

Str. Libertătii nr. 289, CP 447250

Comuna Pomi

Scoala Generală Borlesti

Sat Borlesti nr. 195, CP 447255

Comuna Porumbesti

Cămin Cultural Porumbesti

Comuna Porumbesti nr. 221, CP 447152

Comuna Sanislău

Grădinita nr. 1, Comuna Sanislău

Comuna Sanislău nr. 1.082, CP 447260

Comuna Santău

Scoala cu clasele I-VIII Santău

Str. Piata Unirii nr. 225, CP 447270

Comuna Săcăseni

Scoala Generală cu clasele I-VIII

Comuna Săcăseni nr. 467, CP 447275

Comuna Săuca

Scoală de Arte si Meserii Săuca

Str. Principală nr. 23, CP 447280

Comuna Socond

Scoala Socond

Str. Principală nr. 179, CP 447285

Comuna Supur

Scoala de Arte si Meserii Supur

Str. Teilor nr. 3, CP 447290

Comuna Târna Mare

Scoala de Arte si Meserii Târna Mare

Str. Principală nr. 308, CP 447310

Comuna Târsolt

Scoala cu clasele I-VIII Târsolt

Comuna Târsolt nr. 89, CP 447315

Comuna Terebesti

Scoală Generală Terebesti

Str. Principală nr. 50, CP 447320

Comuna Tiream

Scoala cu clasele I-VIII Tiream

Comuna Tiream nr. 245, CP 447325

Comuna Turt

Scoala de Arte si Meserii Turt

P-ta Eroilor nr. 32, CP 447330

Comuna Turulung

Scoala de Arte si Meserii Turulung

Str. Principală nr. 13, CP 447335

Comuna Urziceni

Sala mică a Căminului Cultural Urziceni

Str. Principală nr. 239, CP 447340

Comuna Valea Vinului

Scoala cu clasele I-IV Petru Vacarciuc, Rosiori

Sat Rosiori nr. 169, CP 447347

Comuna Vama

Grădinita din centru

Str. Principală nr. 704, CP 447350

Comuna Vetis

Scoala Generală Vetis

Str. Principală nr. 185, CP 447355

Comuna Viile Satu Mare

Scoala cu clasele I-VIII Viile Satu Mare

Str. Republicii nr. 4, CP 447360

 

ANEXA Nr. 33

 

JUDETUL SĂLAJ

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Zalău

Clădire destinată sediului „D.G.A.D.P"

Bd. Mihai Viteazu nr. 68, CP 450099

Spitalul Judetean Sălaj

Str. Simion Bărnutiu nr. 67, CP 450129

Orasul Cehu Silvaniei

Grupul Scolar „Gheorghe Pop de Băsesti"

Str. Libertătii nr. 7, CP 455100

Orasul Jibou

Scoala Generală nr. 1 Jibou

Str. Parcului nr. 3, CP 455200

Orasul Simleu Silvaniei

Grupul Scolar „Ioan Ossian"

Str. Simion Bărnutiu nr. 13, CP 455300

Comuna Agrij

Căminul Cultural Agrij

Sat Agrij nr. 348, CP 457005

Comuna Almasu

Căminul Cultural Almasu

Sat Almasu nr. 260, CP 457010

Comuna Băbeni

Grădinita din localitatea Băbeni

Sat Băbeni nr. 265, CP 457020

Comuna Bălan

Căminul Cultural Chechis

Sat Chechis nr. 110, CP 457026

Comuna Bănisor

Primăria Bănisor

Sat Bănisor nr. 29, CP 457030

Comuna Benesat

Scoala Generală Benesat

Sat Benesat nr. 112, CP 457035

Comuna Bobota

Grădinita Bobota, sala nr. 2

Sat Bobota nr.277/A, CP 457040

Comuna Bocsa

Scoala Gimnazială „Simion Bărnutiu" Bocsa

Sat Bocsa nr. 74, CP 457045

Comuna Boghis

Primăria Comunei Boghis

Sat Boghis nr. 152, CP 457262

Comuna Buciumi

Sediul Primăriei

Sat Buciumi nr. 124, CP 457050

Comuna Camăr

Sala de sedinte a Primăriei Camăr

Sat Camăr nr. 1, CP 457060

Comuna Carastelec

Scoala Gimnazială

Sat Carastelec nr. 463, CP 457065

Comuna Chiesd

Scoala Gimnazială Chiesd

Sat Chiesd nr. 368, CP 457070

Comuna Cizer

Scoala Generală Horea

Sat Cizer nr. 292, CP 457075

Comuna Coseiu

Sediul Primăriei Coseiu

Sat Coseiu nr. 134 CP 457080

Comuna Crasna

Sediu PAPI. din Căminul Cultural

Sat Crasna nr. 559, CP 457085

Comuna Creaca

Sala de sedinte a Primăriei

Sat Creaca nr.179/B, CP 457090

Comuna Cristolt

Sediul Primăriei Cristolt

Sat Cristolt nr. 84, CP 457100

Comuna Criseni

Scoala Gimnazială Criseni

Sat Criseni nr. 276, CP 457105

Comuna Cuzăplac

Scoală cu clasele I-IV Tămasa

SatTămasanr. 216, CP 457118

Comuna Dobrin

Căminul Cultural Doba

Sat Doba, Str. Mare nr. 101, CP 457122

Comuna Dragu

Primăria Comunei Dragu

Sat Dragu nr. 120, CP457130

Comuna Fildu de Jos

Scoala Gimnazială Fildu de Mijloc

Sat Fildu de Mijloc nr. 31, CP 457136

Comuna Gâlgău

Scoala de Arte si Meserii Gâlgău

Sat Gâlgău nr. 28, CP 457140

Comuna Gârbou

Primăria Comunei Gârbou

Sat Gârbou nr. 272, CP 457150

Comuna Halmăsd

Sediul Primăriei Comunei Halmăsd

Sat Halmăsd nr. 339, CP 457160

Comuna Hereclean

Centrul Agricol Hereclean

Sat Hereclean nr. 26, CP 457165

Comuna Hida

Primăria Comunei Hida

Sat Hida, Str. Sfatului nr. 1, CP 457175

Comuna Horoatu Crasnei

Căminul Cultural Stârciu, Sala mare

SatStârciu nr. 401, CP457187

Comuna lleanda

Căminul Cultural lleanda

Sat lleanda, Str. 1 decembrie 1918 nr. 23, CP 457190

Comuna Ip

Sediul Primăriei Ip

Satlpnr. 93, CP 457210

Comuna Letca

Gara C.F.R. Letca (Gara Veche)

Sat Letca nr. 278, CP 457215

Comuna Lozna

Căminul Cultural Lozna

Sat Lozna nr. 108, CP 457225

Comuna Marca

Sediul vechi al Primăriei Comunei Marca

Sat Marca nr. 138, CP 457230

Comuna Măeriste

Scoala Gimnazială Măeriste

Sat Măeriste, Str. Scolii nr. 189, CP 457235

Comuna Mesesenii de Jos

Primăria Mesesenii de Jos

Sat Mesesenii de Jos nr. 41, CP 457245

Comuna Mirsid

Biblioteca Comunală Mirsid

Sat Mirsid, Str. Principală nr. 90, CP 457250

Comuna Năpradea

Sediul Primăriei Năpradea

Sat Năpradea, Str. Principală nr. 23, CP 457255

Comuna Nusfalău

Biroul de consultantă, situat în clădirea din curtea Primăriei

Sat Nusfalău, str. Arany Janos nr. 1, CP 457260

Comuna Pericei

Căminul Cultural Pericei

Sat Pericei, Str. Apei nr. 239, CP 457265

Comuna Plopis

Grădinita cu program normal nr. 1 Plopis

Sat Plopis nr. 128, CP 457270

Comuna Poiana Blenchii

Scoala Gimnazială Poiana Blenchii

Sat Poiana Blenchii nr. 160, CP 475275

Comuna Românasi

Sediul Vechi Primărie

Sat Românasi nr. 39, CP 457280

Comuna Rus

Scoala Generală Rus

Sat Rus nr. 333, CP 457290

Comuna Sălătig

Sediul Primăriei Comunei Sălătig

Sat Sălătig nr. 121, CP 457295

Comuna Sâg

Grupul Scolar Sâg

Sat Sâg nr. 160, CP 457300

Comuna Sânmihaiu Almasului

Sediul Primăriei Sânmihaiu Almasului

Sat Sânmihaiu Almasului nr. 93, CP 457305

Comuna Somes-Odorhei

Sala de sedintă a Consiliului Local Somes-Odorhei

Sat Somes-Odorhei nr. 234, CP 457310

Comuna Surduc

Statia C.F.R. Surduc

Sat Surduc nr. 412, CP 457315

Comuna Samsud

Parterul Primăriei Samsud

Sat Samsud, Str. Principală nr. 38, CP 457325

Comuna Sărmăsag

Sediu Primăria Comunei Sărmăsag

Sat Sărmăsag, Str. Teilor nr. 34, CP 457330

Comuna Simisna

Scoala Gimnazială cu clasele I-VIII Simisna

Sat Simisna nr. 67, CP 457294

Comuna Treznea

Scoala Generală Treznea

Sat Treznea nr. 81, CP 457340

Comuna Valcău de Jos

Sediul vechi al Primăriei Comunei Valcău de Jos, Sala de sedinte

Sat Valcău de Jos nr. 228, CP 457345

Comuna Vârsolt

Sediul Primăriei Comunei Vârsolt

Sat Vârsolt nr. 168, CP 457355

Comuna Zalha

Căminul Cultural Zalha

Sat Zalha nr. 94, CP 437360

Comuna Zimbor

Scoala Gimnazială Zimbor, Sala de Sport

Sat Zimbor nr. 33, CP 457370

 

ANEXA Nr. 34

 

JUDETUL SIBIU

 

Municipiul/orasul/comuna

Locatia propusă pentru organizarea sectiei de votare speciale

Adresa postală

Municipiul Sibiu

Cămin Studentesc

Bd. Victoriei nr. 31, CP 550024

Cămin Studentesc

Str. Vasile Aaron nr. 14, CP 550297

Cămin Studentesc

Str. Electricienilor nr. 3, CP 550311

Gară

Piata 1 Decembrie nr. 6, CP 550200

Aeroport

Str. Soseaua Alba lulia nr. 73, CP 550052

Spitalul Clinic Judetean

Bd. Corneliu Coposu nr. 2-4, CP 550245

Spitalul de Pneumoftiziologie

Str. Aleea Filozofilor nr. 3, CP 550196

Spitalul de Neuropsihiatrie

Str. Dr. Bagdazarnr. 10, CP 550082

Municipiul Medias

Statia CFR Medias

Str. Unirii nr. 2-4, CP 551025

Orasul Agnita

Primăria Orasului Agnita

P-ta Republicii nr. 19, CP 555100

Orasul Avrig

Clubul Elevilor Avrig

Str. Sasilor nr. 12, CP 555200

Orasul Cisnădie

Liceul „Gustav Gundisch" Cisnădie

Str. Măgurii nr. 5, CP 555300

Orasul Copsa Mică

Statia CFR Copsa Mică

Str. Gării nr. 1, CP 555400

Orasul Dumbrăveni

Primăria Orasului Dumbrăveni

Str. M. Eminescu nr. 6, CP 555500

Orasul Miercurea Sibiului

Primăria Orasului Miercurea Sibiului

Str. I. Măcelarii! nr. 210, CP 557151

Orasul Ocna Sibiului

Centrul de informare turistică (CIT) Ocna Sibiului

Str. Băilor nr. 57, CP 555600